YS Halkın Polisi 256.Bölüm (Yeni Bölüm)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ehh artık başıma bi kabak patlayacağı belliydi :A Bakalım ne bekliyor bizi :F

@destere nin dolabından desterenin ikizkardeşi çıkıp taciz edecekmiş destereye ben öyle duydum :F :F @pompy nin fikirler efsane yine :A

Zorla getirtiriz sen merak etme @destere kardeşin taciz ediyormuş koş :F :F
@destere yok ortada ayoll hep bu @pompy in dolabı yüzünden çocuk mahsurmu kaldı dolapta naptı :F :F :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O dolap şokunu atlatamadı her halde içinden çıkan vampir şokunu atlatamadı @Çiğdem- belkide o sahne sayesinde reyting listesinde ikinci olucağız Harun ve @sokak sanati boykotu olmasa belki 1. bile olabilirdik @DarkLegenD kırgın çiçekler hastasıydı harunda bence @denizz19 onları fanlıktan atsın :F
Hahah Aaa evet destere senin dolap sahnenden dolayı yok :F Diğer bölüm napacan bakalım :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hahah Aaa evet destere senin dolap sahnenden dolayı yok :F Diğer bölüm napacan bakalım :A
Atacan Harun umut ve Destere Dolap ı denize atıcak Selçuk desterenin kuzeninin adamları @Çiğdem- küçük tuvalet yaptıkları organıda balıklara verecem @Çiğdem- destere nin küçük tuvalet organını atarım denize

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
harika olmuş pompy ayrıntılı yorumumu yarın yapacağım hem yarın yorumlayalım millet görsün muhteşem yorumu bu saatte herkes horluyor :)
O Kızların dünyasında olan olay reyting kaygısıydı Yıldızlar Yarışıyordan sonra Kanal düştü @destere ve en fazla sabreden kanal O kadar ara verdiki 11. arada yayından kaldırdım Yıldızlar Yarışıyoru umut ve Harun boykot yapıyor Tven de yaptı o bir araya bitirdi 1 defa ara vermesine rağmen dizisinin Sevimli Küçük Yalancıları yayından kaldırdı ve yine sokakta kaldı @destere