YS Halkın Polisi 255.Bölüm (Yılbaşı Özel)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
XXYzzk.jpg

images

Halkın Polisi
255.Bölüm
Yılbaşı Özel
Eski dosttan Emniyet Müdürüne Düşman
Ali Ozan Müdür ve Ekibi Hakan ve Melek Komiserin vurulmasından sonra durumları iyidir Harem kuran bir veliaht tecavüzcü tutup ortalığı karıştırır
Bu bir Aslantepe Belediye başkanı oğlu
Orası birde Aşiret yönetim Aileden soruluyor Bu işin arkasında Belediyesini Eyalet gibi yönetiyor herkesin başında Ailesinden başka oğlu var
Başlarında bu Kabusu Kaydeden ve zombi haplarının Rusyadan ve ortağı bir Katarlı Rusya ve Katarın ortağı cezaevindedir birisi Rus Mafyası Birisi Aslında Katarda olan Bir aşiret Ekipin yaptığı operasyonda Ceza evinde olanın oğlu ölür adamları yakalanır Rus Mafyası toptan Yakalanır Polat Kara ve ekibi
Başkanın Adı Nihat Çakıroğlu Bu kim nerden okuduğu okul Üniversiteden atılmış Ardından O üniversiteye suikast düzenlemiş cihat için Üniversitede Ölen sayısı 100.000 kişi 0 kurtulan
YeniBosnadaki Saldırıyı yapan oydu hedefi Üniversiteydi Polis durdurdu
Ama adamlarını ceza evinde öldürdü
Ali Ozan Müdürün başka baskını örgüte destek olan bir şirket Selvi Komiserin Çalıştığı şirket Protez bacağı için dava açmışlar Süreç varken alın o gazilerden yoksa barış olmaz
Ekip ortalığı karıştırır Savcı Neslihana suikast girişimi olur ekip önlemesi
Ali Ozan Müdür en iyi arkadaşını kurtarır tuzakla ve Belediye Başkanı yeğeni olan Ferit Gerçekoğlu
Kabusları kameraya çetenin yerinden alır Cem Güçoğlunun ofisinden ama bir mesaj gelir
Yılbaşı gelir
27 Aralık
Ali Ozan Müdür ve ekibi devriye gezerken Bir Ali komiserin yemeğine zombi hapı koyarlar Ekip sıkıntı yaşar
Bir anda ne oluyor zombiler geldi Ne silahlı çatışmamı nerde evlerde yangın çıkar
Ne oluyor acil toplayın bune böyle hem kabus hem zombiler
Ben Sizin Düşmanınız Olan kişiyim beni bulamayacaksınız Ali Ozan Müdür Ne oluyor Bu En iyi Arkadaşım olan kişi
kim bu Serkan Kurucuoğlu neden benim Sevgilime sen aldattığını gösterdin hedefim artık Ödeşicez bende senin sevgilini elinden alıcam
29 Aralık bittiniz 20.30 ta bombalı saldırı tam stadın dibinde bombalı araçla saldırı hem çevik kuvvete hem taraftarlara Osmanlıspor-beşiktaş maçı tam başladığında iki takımda şok olup kalır bombadan kaynaklı.
29 Aralık 23.59 da bir telefon gelir kızlara hemen bakarlar sevgilileri kaçamak yapıyordur siz bittiniz al bu yüzüğü serap güçoğlu orda bekle vururlar
30 Aralık Gece yarısı
Savcı bunlar hep senin sevgilin yüzünden
Ayrılmazsan daha devamı gelecek
31 Aralık sabahın 1 i
Ali Ozan Müdür onun eski sevgilsini bulun bana o bilebilir yerini böyle Yılbaşı olurmu Hakan tutuklusun tecavüzden
Aylin Komiser utanmıyormusun bunlar ne
Serkan Kurucuoğlu bu iş burda bitmeyecek Biz üstümüze oynanan oyunu bozacağız Herşeyi bilebilirsin kabuslarımızıda her şeyi görebilirsin ama kimse bizi yenemedi senide yenicez
Serkan Kurucuoğlu Ben başkalarına benzemem Görüşecez Şavaş Daha yeni Başlıyor.
31 Aralık saat sabah 12
Yılbaşında Dans kafeye baskın ölüler var Savcı Neslihan Kaçırılır Ne oldu artık senin sevgilin benim elimde ama yanlış kişiyi kaçırdı en iyi arkadaşını kaçırdı Aferim iyi oyundu
Serkan Kurucu bu Bunlar Polis tuzağa düştük serap güçoğlu vurur Hastahaneye kaldırıyoruz kafasından vurulmuş
Ağır Yaralı
Ali akdoğan komiser zombi hapının etkisinden sokağı kana bular yılbaşında bile hiç sorma başımız dertte Ne oluyor 2017 nin sonlarına doğu de şehir çığrından çıktı bu zombi hapının etkisi hemde kabusun etkisi Vodafone parkta kanlanmıştır.
Çevik kuvvet bile etkisindedir ne oluyor ve özel hareket ve keskin nişancılarda.
Ali Ozan Müdür Serkan Kurucunun eski sevgilisi olan Ayçayı bulur evi baskın yemiştir Polis atın silahları vurur
bunlarda kim sana o tuzağı kuranlar en iyi arkadaşına düşman yapan çete sebep ne bilmiyoruz
Ali Ozan Müdür ve ekibi Meşhur ekibin bu demekti beni sen hapse tıktın bu iş burda bitmedi demiştim bomba var imha edildi bombalar imha edildi
Serkan Kurucu sinirlenir seni bunlardan Korumak lazım
Adem Botan bir arazi mafyası Çevreyi mahaf edeceklerdi Bende kimlere rüşvet verdilerseler gerçeğinide ortağa çıkardım
O Ceza evinden tahliye edilmiş Ali Ozan Müdür yakalamış daha önce Bodrum Gizli Asayiş Şubedeyken Gonca başkomiserinde peşinde olduğu çeteydi
Polat Kara ve ekibiyle bağlantılıdır.
Ekip Polat Kara ve ekibiyle karşı karşıya gelir ama Serkanın oynadığı oyun bitmez
Ali Ozan Müdürün bastığı sırada kızlara fotoğraf gider O kızların sevgilileri ayrılır
Polat Kara ve ekibi aferim der Serkana
Ali Ozan Müdüre ihbar gelir bir kızı öldürmeye çalışmak Ali ozan Müdür yakındır hemen müdahale eder Erkek arkadaşının en iyi arkadaşını kurtarırlar
Beceremedin ben Ali Ozan Müdür
Bu sevgililerin iç Meselesi aramızda çözelim
Öldürmeye kalktıysan Aranızda çözülmez
O ekip kim diye sorar abisi Milletvekili
Koray Çakarelin abisi ulusal Sultan Partisi milletvekili Selahattin Çakarel
Başkanı Adnan özel Betüş Partisine karşı çıkarlar
Selahattin Ekibi araştırdınmı
Bu ekip tam sıkıntı Savcılığa resmen bu dosyanın peşinde olan bir ekipse rahat bırakmaz bu ekibi ortadan kaldırmak lazım topluca
Ali Ozan Müdür kolay değil nüfuzlarını bütün bir ekiple uğraşmak için kullanırsalar dikkat çekerler.
Hakanın evinde dolar bulunur Mesut ve hakan tutuklanır vatana ihanetten Rıza baba ve ekibine vatana ihanet soruşturması açılmıştır Müfettiş yollanır.
Selinin başka kardeşi vardır başka anneden tek gecelik ilişki konusunda korkuttan olan bir oğlu Enis Babasına yemin eder seni öldürenleri tek tek yakalıcam Erdal hemin olma üvey kardeşim Mesut ve Selini izleyen Erdal Mesutun polis olduğunu öğrenince Uyuşturcu Mafyası Hüsnünün Goncayla nikahı varken 31 Aralık 23.00 evlenirler
Ardından bir anda 23.59 Gibi polisler Rıza baba ve ekibini tutuklar
Ali Ozan Müdür ve ekibi Adliyeye doğru gidecekten pusuya düşer ekip yılbaşında
Melek hastahanededir
Hastahaneye 31.Aralıkın bitimine son 10 saniye kalmış ve canlı bomba hastahaneye doğru yol almış eski sevgilisi Enderin Ali Ozan Müdürden yardım istemiş öldürürüm diye
Ali Ozan Müdür Enderle yüz yüze gelir
Savcı Neslihan ve arkadaşları hastahanede bir veda etmeye hazırlan O melek komiserede asla yapamıcaksın Ali ozan Enderi püskürtül Dansöz gelmiştir
Hastahaneye
Sen benim Aşkımı elinden Aldın Ali ozan Müdür bende senin Aşkını elinden Alıcam ateş Adliye baskına uğrar Rıza baba ve ekibi o sırada gelirken adliyeye jandarma şehit edilir ve Rıza baba ve ekibi rehin alınır ve bombayı adliyede bomba patlar
Taksim ve Cihangir kangölüne dönmüştür Aşk uğruna
Ondan geriye sararken Meleğin kalbi durur
Hastahaneye bombalı araçla saldırı olur
adam vurulur araba hastahaneye çarpınca patlar
Asiyenin ambulansı uçurumdan düşer
Tekinin yaptığı süpriz ev havaya uçar
Metinin çalıştığı restaurant roketatarlı saldırıya uğrar
Tankı çalan Liderin adamı Zombi zaplarıyla İstanbulda kontrolü olmayanlara zombi hapıyla terör
Kudüsün İntikamı Ali ozan Müdür
ve Ali ozan Müdür partiye gelmiştir ama süprizden haber vardır Yılbaşında Protesto Taksimde barlara saldırı
1 ocak 2018 e girerken
alo Ali ozan Müdür Arkadaşlarım ağır yaralı
Buraya kadar Ali Ozan Müdür sevgililerimizi aldı bende onun sevgilisini elinden alacağım dikkatli olun çocuklar Ateş ederler Neslihana ve o sırada Neslihanı vururlar. Tam eski yıl bittiğinde 2018 e girdiğinde tam o sırada Neslihan vurulur yukarda söylenen sözlerle.
serkan kurucunun oyuna getirdiği erkeklerin kurduğu İntikam çetesi tarafından.
Ali Ozan Müdür vurdular Sevgilimi vurdular
Enis Ne olamaz ve bir mektup bulur bir çeteden Erkeklerin kurduğu İntikam çetesinden gelen bir mektup
Erkeklerin kurduğu İntikam Çetesinin yazdığı mektupta yazanlar: İntikam soğuk yenen bir yemektir sen bize oyun oynadın bu da senin yılbaşı hediyen Ali Ozan Müdür hohoho Hades babanın selamı var O aldatma tuzağınıda o dövüş olayınıda sen ayarladın bunu unutmayacağız Ali Ozan müdür Bu hediye sana bu yüzden
Enis Şoka uğrar bunları görünce
Ne oldu Enis Amirim iyimisin
Enis Amir dondu kaldı okuduklarından sonra Aynı anda olan başka bir Şokta geliyor Harun eski sevgilisi tarafından haciz edilir en iyi arkadaşıyla çıktığı için
Harunun başı belada Harunun Talkshow stüdyosuna haciz gelmiş Kanal sinirlenir Harunun eski sevgilisinin babasından gelen telefon Kanala
Kanala gelen telefon Hem Enis ve Harun Şok olur birisi Mektupla birisi Telefonla
Ekran ikiye bölünür ikisi şok olmuş ama Harun sinirlenmiştir bu olaya Enis Amirin fotoğrafına bakar sinirli sinirli
255.Bölümün Sonu
@Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı @Dosi
@Xantier @papuleoo @emree-29 @destere
@Sherlock @MasacRE- @S.G.A.T. @xBUGRAx @mrt-06 @ömer karataş @dreamy @turkuazz

256.Bölüm fragmanı
Enis Amire Düşman Harunu sevgilisinden ayırdı diye biliyor Aylin komiserin yakalayıyamadığı gizli örgüt tarafından oyuna düştü ve teşkilattan atıldı şimdi bir kanalda talk show yapıyordu ordan kovulacakmı
Harun buyüzden Enise düşmanmı kesilecek
Halkın Polisi 5 ocak Cuma günü Kanal Yenisuda

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
@pompy bölüme bayıldım ay hem kalbim durdu hemde bomba atıldı hastaneye nasıl kurtulcam ordan ya:D mektup olayı güzel olmuş heyecanı artırmış