Halit Ergenç'ten Şok 'Ozan Güven' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
images

Star TV'nin sevilen dizisi Babil'in başrol oyuncusu Halit Ergenç'ten dikkat çeken açıklama!

Ergenç, Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı için başrolleri arasında yer aldığı Babil'in yeni sezonunda kadro dışı bırakılan Güven'in ayrılığıyla ilgili gelen soruya tepki çeken bir cevap verdi:
“Ozan’ın takdiridir. Ben Ozan’ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı…”

Öte yandan aylar sonra bugün kameralara yakalanan Ozan Güven ise diziden ayrılığıyla ilgili sorulara yanıt vermezken sabırla yargı sürecini beklediğini belirtti.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Halit Ergenç’ten böyle bir açıklama beklemezdim hiç. Ne kadar yakın arkadaşı da olsa “alnının akıyla çıkacağı” bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
Aynen öyle. Birce de arkadaşı olduğu için buna benzer bir şeyler yazmıştı. Keşke Aslı ve Nur gibi net bir şekilde karşısında durduklarını belirtebilseler.
Doğru düzgün bir şey demeyecekse bile keşke bir şekilde geçiştirseydi de hüsrana uğramasaydık. Bundan 21 yıl önce bugün Marmara'da, şimdi de kendisine duyduğumuz saygı ve hayranlıkta feci bir deprem oldu maalesef.

• Harika
Reactions: 12.Adam and Özgür

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Yuh be. Adamın en yakın kankası Cem Yılmaz bile savunamadı senin ne haddine savunmak?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Arkadaşı ondan böyle bir şey beklemeyebilir. Ancak bu açıklama kesin suçsuz gibi savunarak yapmış doğru değil.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,641
Puanı
1,061
Adalet karinesini dikkate almayıp suçlamak kadar suçsuz olduğu kesinleşmeden savunmak da olmamış. Böyle bir yorumu beklemezdim :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,013
Puanı
1,060
Çok yazık arkadaşın da olsa olay belli ve kadın en doğal haliyle fotoğrafları koydu bir de şuna takıldım "Alnının akıyla çıkacaktır." Alnında hala aksa çıkar alnının akıyla.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,178
Puanı
1,060
"Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur"

Bunu nasıl tercüme edeceğim? Şiddet kullanan biri değil ama şiddeti kullanmaya mecbur bırakılmıştır?

Yakışmadı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,680
Puanı
860
Kardeşim dava sonucu belli olmadan net konuşmayın be. Davadan sonra istediğiniz kadar savunun veya laf sokun ama şu anda bunu yapmak hiç hoş olmuyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,471
Puanı
1,060
Halit Ergenç’ten böyle bir açıklama beklemezdim hiç. Ne kadar yakın arkadaşı da olsa “alnının akıyla çıkacağı” bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Yanlış anlaşılmayayım elbette alnının akıyla çıkan bir durum yoktur şiddet yanlış Ozan güvene bende çok kızdım da ama yinede iki taraflı bakalım davanın sonucunu bekleyelim derim ben kesin konuşmamak gerek