Hızır Ali Çakırbeyli

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha keşke bende rahat olabilsem ayoll seni yalnız bırakmaya gelmiyor malum :F

benimkisi mecburiyetten onlar asılıyor kırmamak için bende karşılık veriyorum :) yufka yürekli bir insanım nede olsa :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Buradan yürürsek Yusuf'un da Polat'ın oğlu olmadığını çıkarabiliriz. Ali'ye daha çok benzemesi gerekmiyor mu mantıken :A

Gelecek bölüm bu olayın Davut'un oyunu olduğu ortaya çıkarsa diziyi izlemeye devam ederim yoksa bir süre ara vereceğim. Bu ne ya Hızır ceketini nereye astıysa oradan çocuk çıkıyor biz Gülmezler diyoruz adamlar Hızır Ali diyor anlamak zor :D
sensin olmamış, vitaminsiz.ss

ben rahatım yeterki bana boynuz takma :))
valla @vadikızı nın dediğine göre @Çiğdem- çikinellası pazar günü rüyasında ilyasıyla jensenını bir yatağa bağlayıp kırbaçlamış sonra yaptıklarını burada anlatmayım zaten melek teyzenin de tansiyonu düşmüş dinledikçe:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sensin olmamış, vitaminsiz.ss

valla @vadikızı nın dediğine göre @Çiğdem- çikinellası pazar günü rüyasında ilyasıyla jensenını bir yatağa bağlayıp kırbaçlamış sonra yaptıklarını burada anlatmayım zaten melek teyzenin de tansiyonu düşmüş dinledikçe:A

sonrasını ben biliyorum sonra o kırbacı jensene monte etmiş zaten bu aksiyondan başkada bişey çıkmazdı :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
sonrasını ben biliyorum sonra o kırbacı jensene monte etmiş zaten bu aksiyondan başkada bişey çıkmazdı :))
öteki oğlanı naptın kendine mi aldın :F neyse ben bu çikinelladan korkmaya başladım bu hızır ali rolünde gelen oyuncu geçen sene kiralık aşkta 3 bölüm konuk oldu çocuk ayrıldığında @Çiğdem- çikinellası ay biraz daha klsaydı rahat rahat şapamadım demişti buraya aldırmış bu sene :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öteki oğlanı naptın kendine mi aldın :F neyse ben bu çikinelladan korkmaya başladım bu hızır ali rolünde gelen oyuncu geçen sene kiralık aşkta 3 bölüm konuk oldu çocuk ayrıldığında @Çiğdem- çikinellası ay biraz daha klsaydı rahat rahat şapamadım demişti buraya aldırmış bu sene :eek:
aa bende bunu nereden hatırlıyorum diyorum ayoll o doktor demek şimdi fark ettim :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sanem den doğan çocuk bu kadar itici ve düdük kafalı olmaz saçma bir oğlan pırtlatmışlar sanemle alakası yok kesin bunu cami önünden bulmuştur :)

olsun yani beni ihmal etmediği sürece özgürdür kız ben onu kendimle kısıtlayamam :)
Ağzın bal yesin :F Ne kadar itici bir oğlan :T: tarz da yapmaya çalişmişlar ama olmamiş. sırf gözü mavi diye seçmişler, oyunculugu da amatördür dicem ama amatörler bile daha iyi oyunculuk sergiliyor artık :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Ağzın bal yesin :F Ne kadar itici bir oğlan :T: tarz da yapmaya çalişmişlar ama olmamiş. sırf gözü mavi diye seçmişler, oyunculugu da amatördür dicem ama amatörler bile daha iyi oyunculuk sergiliyor artık :A
ayol ben nedennini açıkladım kiralık aşkta 3 bölüm konuktu @Çiğdem- lere yetmemiş 3 bölüm buraya aldırmışlar :F

ayol ben nedennini açıkladım kiralık aşkta 3 bölüm konuktu @Çiğdem- lere yetmemiş 3 bölüm buraya aldırmışlar :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ilk defa bir konuda anlaştık sonunda ne güzel :)) bu gidişle CW izlemeyide bırakırsın @Çiğdem- e bir darbede ordan vurdukmu tamamdır :)

bu düdük kafalı veledi diziden diziye aldıracaklarına zamanında anası hamileyken aldırsaydı kökten çözüm olurdu dünya kirlenmezdi bari :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk defa bir konuda anlaştık sonunda ne güzel :)) bu gidişle CW izlemeyide bırakırsın @Çiğdem- e bir darbede ordan vurdukmu tamamdır :)

bu düdük kafalı veledi diziden diziye aldıracaklarına zamanında anası hamileyken aldırsaydı kökten çözüm olurdu dünya kirlenmezdi bari :))
hahaha bizim kanalda herkee hitap edecek diziler var ayoll @xemrexxx in izlediği 3 dizide sana hitap ediyor mesala kısaca benim izlemediğim cw dizileri tam senlik senide öyle kanalımıza abone edecez :F :F :F