Hüseyin Soysalan ve Zafer Kalfa 'Hudutsuz Sevda' Kadrosunda! | NOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
medyapim-hudutsuz-sevda-yeni-dizi-fox-ekranlarinda-v3.jpg

Bahadır Özdener ve Medyapım imzalı NOW'ın sevilen dizisi 'Hudutsuz Sevda' nefes kesmeye devam ediyor.

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Asuman Dabak ve Burak Sevinç'in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna Hüseyin Soysalan ve Zafer Kalfa dahil oldu.

Hudutsuz Sevda, heyecan dolu yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de NOW'da!

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
medyapim-hudutsuz-sevda-yeni-dizi-fox-ekranlarinda-v3.jpg

Bahadır Özdener ve Medyapım imzalı NOW'un sevilen dizisi 'Hudutsuz Sevda'nın kadrosuna sürpriz isim.

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Asuman Dabak ve Burak Sevinç'in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna Hüseyin Soysalan ve Zafer Kalfa dahil oldu.

Hudutsuz Sevda, heyecan dolu yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de NOW'da!

isa ve baba gülmez(salih gülmez) edho izleyenler iyi bilir :D :D hayırlı olsun inşallah

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir masa kurulsa ; Fikret-Halil İbrahim-Yavuz-Levent
Diğer masa kurulsa ; Rızvan-Nihat Baba Marten-Nesim-Dursun

Artık masa/aile/mafya ilişkilerine girelim... :Z
Son olaydan sonra Dursun'un tekrar Rızvan ve Nesim ile iş aynı masaya oturacağını düşünmüyorum, otursa bile Nergis karşı çıkar. :A

Yeni bölüm fragmanına bakacak olursak güzel bir ivme yakalanacak gibi duruyor, eğer korunur ve masa - aile - mafya ilişkilerine girilirse önünde cidden kimse duramaz dizinin.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Turgut Tunçalp, Mirza Bahattin Doğan :Z
Yalı Çapkını'ndan dolayı Turgut Tunçalp ve Taş Kağıt Makas'tan dolayı Hüseyin Avni Danyal biraz zor ama Ali Sürmeli ile Mirza Bahattin Doğan gelirse tadından yenmez. :bhr:

Mesut Akusta hayalim de var ama başrollerinden biri olarak anlaştığı dizi başlamadan kadrodan ayrılıp yeni sezonunda gelir mi bilmiyorum. :(

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
Yalı Çapkını'ndan dolayı Turgut Tunçalp ve Taş Kağıt Makas'tan dolayı Hüseyin Avni Danyal biraz zor ama Ali Sürmeli ile Mirza Bahattin Doğan gelirse tadından yenmez. :bhr:

Mesut Akusta hayalim de var ama başrollerinden biri olarak anlaştığı dizi başlamadan kadrodan ayrılıp yeni sezonunda gelir mi bilmiyorum. :(
Tabi olabilir neden olmasın :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
BBCS biterse bu takviyelerin devamı gelir gibi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Neye hizmet ettiği belli olmayan bir karaktere geldiği bölümde ona özel 2 fragman hazırlayan kanalın diziye dengeleri değiştirecek bir karakter katıldığında sessiz kalması çok güzel. Bu özensizliğin nedenini anlamadım gitti.

• Aynen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com