Hükümsüz'ün 2. Sezonu Çekilecek mi? | Exxen

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Hukumsuz-dizisi.jpg

Exxen'in sevilen dizisi Hükümsüz geçtiğimiz aylarda 2. sezon onayını almıştı.

Yapımcılığını Dijital Sanatlar'ın üstlendiği dizide başrolleri Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu ile paylaşan Hande Doğandemir, Onedio'da kendisine sorulan bir soruya verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:
”Ben (diziden) çok etkilenmiştim çünkü gerçek konuları işlediğimizi, hem biraz sert ama biraz da gerçekleri yüzümüze vuran bir iş oldu. Biz 1. sezonu çekerken aslında 2. sezonun onayı gelmişti ama farklı ve bilmediğimiz sebeplerden hayata geçemedi. Şu an için bildiğim kadarıyla 2. sezon çekimi yok ama hiç belli olmaz, ileride belki tekrar bir araya geliriz neden olmasın…”

Öte yandan dizinin senaristlerinden Mert Dikmen ise ikinci sezon senaryolarının hazırlandığını ancak henüz çekimlere başlamak için harekete geçilmediğini geçen ay Dizi Doktoru sitesine verdiği röpörtajda şöyle belirtmişti:
Muhtemelen yazdığım en zorlu işlerden biriydi Hükümsüz. Çünkü her hafta bu kadar ağır gerçek olayların içine dalmak, o olayları yaşayanlarla empati kurmak ve tekrar tekrar yaşananları hissetmek ruhsal olarak çok yorucuydu. Fakat gerek ortaya çıkan iş olarak, gerekse de edindiği misyon olarak en çok gurur duyduğum işim de oldu diyebilirim. İkinci sezon için biz çok sağlam bir akış oluşturduk. Yapımcımızdan ve kanaldan gelecek “start"ı bekliyoruz.

• Üzücü
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Böyle bir projenin devamının gelmemesi büyük bir hata olur . Bunca zaman ses , seda çıkmayınca içime kurt düşmüştü zaten. :( Exxen Leyla ile Mecnun ve Gibi 'nin ekmeğini yiyorum diye içerik konusunda iyice zayıflaşmaya başladı , eldeki projelerin yeni sezonunu bile iptal ediyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Tamam herkes farklı TV işlerine dağılınca toplanmak zor oldu ama en azından bu yaz toplanıp çekilsin kesinlikle yarım kalmamalı. :(

Böyle bir projenin devamının gelmemesi büyük bir hata olur . Bunca zaman ses , seda çıkmayınca içime kurt düşmüştü zaten. :(
Acun'un dizi işleriyle pek arası kalmadı zaten Şampiyonlar Ligi alındığından beri. Koca platformu Gibi, Leyla ile Mecnun, Konuşanlar üçlüsüyle idare etmeye çalışması saçmalık.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tamam herkes farklı TV işlerine dağılınca toplanmak zor oldu ama en azından bu yaz toplanıp çekilsin kesinlikle yarım kalmamalı. :(

Acun'un dizi işleriyle pek arası kalmadı zaten Şampiyonlar Ligi alındığından beri. Koca platformu Gibi, Leyla ile Mecnun, Konuşanlar üçlüsüyle idare etmeye çalışması saçmalık.
Dijitalin mantığını baştan beri hiç anlayamadı ki zaten . İçerik konusunda zaten en baştan beri çok zayıflardı , birde eldeki projeleri de gözden çıkarıyorlarsa kapatsınlar platformu . 2-3 içerik içinde kimsenin aboneliğini devam ettireceğini zannetmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Konuşanlar yeterli üye olmak için. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Her şeyiyle (özellikle de bazı mahkeme sahneleri) dijital standartlarının bile üstünde bir diziydi. Yeni sezonu da gelmeli, bu dizi yarım kalırsa çok üzülürüm. :(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yaz aylarında devam edin işte, aynı Leyla ile Mecnun'un yaptığı gibi. İki üç ayda 10 bölüm çekersiniz, yeterli olur. Gerçi bu yoğun tempoda oyuncular bulabilir mi zaman, orası muamma.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Mustafa Uslu ve Acun, bir güzellik yapın da çekin diziyi :confused:

Exxen yerine Blu veya Bein Connect'te yayınlansa süper olur.