FOX Grandfathered 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fox'un bu yılki iddialı komedilerinden biri olan Grandfathered, geçtiğimiz gece yayına başladı. John Stamos'ın başrolünde oynadığı ve bir adamın bir anda çocuğu ve torunu olduğunu öğrenmesini konu alan dizi Amerika'da Salı geceleri yayınlanacak.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

Grandfathered-2.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Daha Türkçe altyazısı çıkmamış sitelerde ama çıkar bence. IMDb puanı 8.0 şu an. Dün 8.3 civarıydı ama düşmüş biraz.

Ben sevdim diziyi. Başroldeki adam çok iyi. Karizmatik, kötü gözüken ama aslında iyi biri. Bu dizinin oluru var. :):)

@cevaa da sever bence başroldeki adamı. :D

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1

Daha Türkçe altyazısı çıkmamış sitelerde ama çıkar bence. IMDb puanı 8.0 şu an. Dün 8.3 civarıydı ama düşmüş biraz.

Ben sevdim diziyi. Başroldeki adam çok iyi. Karizmatik, kötü gözüken ama aslında iyi biri. Bu dizinin oluru var. :):)

@cevaa da sever bence başroldeki adamı. :D

8/10
Başroldeki adam Entourage'da oynamıştı 1 bölüm ordan tanıyorum :D Altyazısı çıkarsa ilk bölümü izlerim :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İlk bölümün bariz altındaydı ama sonlara doğru toparlanarak umut verdi. Bu dizide biraz Two and a Half Men tadı alıyorum ben, zamanla iyi yere gidebilir. :)

7/10