FOX Gotham - 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B12-13

Sonunda güncele yetiştim:Z @Çiğdem- sen ecünne kelimesini CTRL+C yap diziyi izledikten sonra CTRL+V yaıcaksın baya :F @destere senin hoşuna gidecek güzellik var:A
Ivy daha da büyüyerek tam bi afet oldu :A Dziye renk kattı. Dizi çiçek açtı resmen:A
İvy Bruce'u zehirledi ve Batman olacağini gördü. Batman'liğe dair ilk görüntüler güzeldi.
Penguen ve Joker aynı koğuşu paylaşiyorlar artık. Başka kaide değer bişey yok.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S04B12-13

Sonunda güncele yetiştim:Z @Çiğdem- sen ecünne kelimesini CTRL+C yap diziyi izledikten sonra CTRL+V yaıcaksın baya :F @destere senin hoşuna gidecek güzellik var:A
Ivy daha da büyüyerek tam bi afet oldu :A Dziye renk kattı. Dizi çiçek açtı resmen:A
İvy Bruce'u zehirledi ve Batman olacağini gördü. Batman'liğe dair ilk görüntüler güzeldi.
Penguen ve Joker aynı koğuşu paylaşiyorlar artık. Başka kaide değer bişey yok.
13.Bölüm izledim ben de @destere bey de izlesin hem dizi lazım diyor :A
Joker Penguen koğuşunu keyifle izledim sadece hep onlar gösterilse keşke :( Forumdash :A

Ayrıca bu yeni ıvy şeymi hani tomorrow people dizisinde bir kız vardı ve Flashta captan coldun kız kardeşini oynamıştı bana oymuş gibi geldi ama bilemedim :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
13.Bölüm izledim ben de @destere bey de izlesin hem dizi lazım diyor :A
Joker Penguen koğuşunu keyifle izledim sadece hep onlar gösterilse keşke :( Forumdash :A

Ayrıca bu yeni ıvy şeymi hani tomorrow people dizisinde bir kız vardı ve Flashta captan coldun kız kardeşini oynamıştı bana oymuş gibi geldi ama bilemedim :A
Yok sanmıyorum o değildir. Burdaki bi afet Cold'un kardeşi daha bi çirkin:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok sanmıyorum o değildir. Burdaki bi afet Cold'un kardeşi daha bi çirkin:A
Aaa şimdi baktım oymuş benim ecünnü hafızam iyidir :A :A :A
Peylon List miş adı :F
Peyton_List.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman Allah'ım CW'da bu güzelliği heba etmişiz:A Gotham da azcık temizlersek miss gibi olucak:A
Görünce tanıdım ismini bilmiyordum ama sen de Cw ci olacan bir de kendi oyuncunu tanımıyorsun ayoll bir de o çirkindi diyorsun :F :F :F Gerçi çirkin konusunda haklısın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Görünce tanıdım ismini bilmiyordum ama sen de Cw ci olacan bir de kendi oyuncunu tanımıyorsun ayoll bir de o çirkindi diyorsun :F :F :F Gerçi çirkin konusunda haklısın :A
Flashta güzel olsa alırdım hafızaya ama sen herkesi potansiyel ecünnü gözüyle baktıgın için :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B14-15-16

3 bölüm ard arda baya yorucu ve sıkıcıydı ama @Çiğdem- 16.bölüm hoşuna gider:X

14.bölüm aslında görsel açıdan güzel ama ne bileyim HBO yada Netflix filan ayrı bi dizi yapsa Hannibal gibi sanatsal bi iş çıkardı ortaya:X @destere 14.bölüm Ivy ile ilgiliydi.

15.bölüm.
Ed, penguen dost oldu filan, Falconun kızı kafadan vurulsa da yaşıyormuş:F gerisi önemsizdi yaa...

16.bölümde tüm deliler diziye doluştu.
Joker ve şu insanları hipnotize eden adam yeniden geri geldi. Babaracığımı şuan ilk sezondaki gibi sevmeye başladim:X Ras ahul resmen onu mirascisi seçmiş. Elinden ışık filan çıkıyor. Barbariciğimi Arrow'a davet ediyorum @Çiğdem- yoksa arrow bitecek bende:A