Gomis'den Flaş Galatasaray Açıklaması!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Gomis'den Flaş Galatasaray Açıklaması!

nintchdbpict000185181038-e1469793579659.jpg

Galatasaray'ın bir süredir yakından ilgilendiği Fransız yıldız Bafetimbi Gomisten flaş açıklama geldi.

Gomis, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı. Sosyal Medya hesabı üzerinden taraftarların kendisine sorduğu soruları yanıtlayan Gomis, verdiği cevaplarla sarı kırmızılı ekip taraftarlarını heyecanlandırdı.

Gomis, "Galatasaray'a gelecek misin?" sorusuna, "Bilmiyorum ama misafirperverliğiniz için çok teşekkürler, Türk insanını seviyorum" cevabını verdi. Bir başka soruda ise Bir Marsilya Taraftarının Galatasaray'a Para İçin mi gidiyorsun? sorusuna Gomis, Galatasaray ateştir, Marsilya kalbimde cevabını verdi.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bruma ve Sinan Gümüş gibi gençleri satıp 3 yıllık faturası 15 milyon Euro (Türk parasıyla 60 milyon TL) olan bir transfer gerçekleştir. Eto'o ve Vagner Love gibi iş yapabilir orası ayrı... ama kim yaparsa yapsın günü kurtarmak için yapılan transferlere karşıyım. Bu yüzden de kendi takımımda Quaresma gibi isimleri görmek istemiyorum zaten.

Genç taraftarlar bayılır böyle transferlere... yeter ki transferi gerçekleşsin taraftar ıslak mendille 7/24 Dursun başkanın yağlı suratını siler. :)