Godzilla'nın İkincisi Yolda!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
thumbnail_1401174837.jpg

ABD'de daha ilk haftasında, iyi bir hasılatla, iyi bir başlangıç yapan Godzilla'da ikinci film yolda!

İngiliz yönetmen Gareth Edwards'ın yönettiği, Max Borenstein'ın senaryosunu yazdığı filmin hikâyesi Dave Callaham'a ait. Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen ve Bryan Cranston'ın başrolde yer aldığı 'Godzilla' filmi daha ilk haftasında 93 milyon dolarla kapatmayı başarmış; yılın en iyi ikinci açılış hasılatını elde etmeyi başarmıştı.

Warner Bros. ve Legendary'in ortaklaşa çekeceği film, 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda yine İngiliz yönetmen Gareth Edwards'ın oturması bekleniyor.​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahhh 90lı yıllarda çocukluk döneminde kanal d ekranında ne çok izliyorduk godzillayı
90 ve 91 doğumlu nesillerin unutamıcağı bir filimdir çocukluk dönemlerinde :bhr::bhr::bhr:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
ilk haftasında 93 milyon dolarla kapatmayı başarmış; yılın en iyi ikinci hasılatını elde etmeyi başarmıştı.

Bu tam olarak doğru değil. Yılın en iyi 2. açılış haftası başarısını elde etti desek daha doğru olur.

Ayrıca filmin sadece 2. filmi değil, 3. filmi de çekilerek 3 filmlik bir seri oluşturulacakmış. Ben ilk filmi izlemeyi düşünmüyorum, ama gişe başarısının ardından doğru kararlar.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu tam olarak doğru değil. Yılın en iyi 2. açılış haftası başarısını elde etti desek daha doğru olur.

Ayrıca filmin sadece 2. filmi değil, 3. filmi de çekilerek 3 filmlik bir seri oluşturulacakmış. Ben ilk filmi izlemeyi düşünmüyorum, ama gişe başarısının ardından doğru kararlar.
Doğru, "açılış" kısmını eklememişim sadece. Anlayan anlar zaten, önemli değildi. O kısmı da ekledim. :D

Sadece çıkan haberi açtım. Diğer türlü 2'nin, 3'ün hesabını yapmadım. Fazla derine inmemek gerek bazen. Haber sonuçta. :)