Gizem Karaca’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Gizem Karaca’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!

gizem-karaca-poz_640.jpg

Eve Düşen Yıldırım, Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü ve son olarak İçimdeki Fırtına dizilerinde rol alan Gizem Karaca’nın yeni dizisi belli oldu.

Güzel oyuncu Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu gibi iddialı isimleri kadrosunda barındıran Kara Sevda'ya Mercan karakteri ile dahil oldu.

Kara Sevda, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20:00'de Star'da!

Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ya para kazanmak için oyunculuk işte budur.
Gizem Karaca daldan dala atlıyor.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
fragmanda yoktu bakalım bu bölümdemi olacak yoksa öbür bölümlerdemi nasıl bir kişi olarak dizide bulunacak acaba:)

Senariste güveniyorum. Karakter işleyişi çok iyi yine muhteşem bir rol çıkartır. Ama aklıma Asu'nun diziden ayrılma fikri düştü yine. Acaba onun açığını kapatmak için mi gelecek Kemal'e partner olarak yoksa avukat hizmetli falan olarak mı gelecek. Belki Galip'in eskilerden çocuğuda olabilir aslında Leyla'ya yada Ayhan'a da gelebilir onların geçmişten gelen bir kızı olabilir. Seçenek bol ama birinin kızı olarak gelme ihtimali çok yüksek.:X

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Senariste güveniyorum. Karakter işleyişi çok iyi yine muhteşem bir rol çıkartır. Ama aklıma Asu'nun diziden ayrılma fikri düştü yine. Acaba onun açığını kapatmak için mi gelecek Kemal'e partner olarak yoksa avukat hizmetli falan olarak mı gelecek. Belki Galip'in eskilerden çocuğuda olabilir aslında Leyla'ya yada Ayhan'a da gelebilir onların geçmişten gelen bir kızı olabilir. Seçenek bol ama birinin kızı olarak gelme ihtimali çok yüksek.:X
Asunun diziden çıkacağını sanmıyorum bu durum olsa dahi şu an için olmaz,tabiki bilinmez yinede nasıl bir rolde olacak Gizem bilmiyorum ama Asu diziden çıkmaz sanırım:)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yan karakter ve ya 2. kız olması gereken birisi bence, doğru seçim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yan karakter ve ya 2. kız olması gereken birisi bence, doğru seçim.

Meryem gibi olacak muhtemelen 3. Kadın.:A Başrol zaten Neslihan onun dışında Hazal Filiz ve Melisa Aslı Pamuk gibi dizinin seyrine etki eden kuvvetli isimler var. Dizide çok yüksek ihtimal ile 3. Kadın falan olur.:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Meryem gibi olacak muhtemelen 3. Kadın.:A Başrol zaten Neslihan onun dışında Hazal Filiz ve Melisa Aslı Pamuk gibi dizinin seyrine etki eden kuvvetli isimler var. Dizide çok yüksek ihtimal ile 3. Kadın falan olur.:A
Meryem aynen cidden 3. kadın dizide ya, nasıl o kadar düştü hayret ediyorum. Mesela aynı seviyede 2 kadın karakterli dizi olsa neyse de ama sonradan yan karakter olarak girdi resmen. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Meryem aynen cidden 3. kadın dizide ya, nasıl o kadar düştü hayret ediyorum. Mesela aynı seviyede 2 kadın karakterli dizi olsa neyse de ama sonradan yan karakter olarak girdi resmen. :F

Diziye girdi ne reyting arttı ne bir şey şimdi diziden çıktı bu hafta kesin yükselir. Resmen kendini bitirdi.:A
Neyse konu Meryem değildi nasıl buraya geldik:A Tuba'nın dizisi de sezon sonunda final yapıyor tel Kraliçe Beren olarak devam edecek hd olsun.:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
hadsize bak sen yönetici anketlerinde bunun rütbesini almalı .ss cansu dere my ye konuk olduğunda böyle şeyler demiyordu şer odaklarının aman batının aman sokak totoşunun kuklası olmuş bu yöneticilikten atılmalı bence @denizz19 @mrt-06 :A

ayrıca diziyi izlemeden sazanlamasına girişen bir arkadaş var kötülemek için ismi lazım değil biz totoş diyoruz ona ona cevabımız şudur ki dzide sadece her hafta 15 dk suzi-ilyas sahnesi var :A sanem çelik de 2. kadın değil ayrıca çoğu bölüm hayriye anadan bile az rolü :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayriye Ana demek 2. Kadın Meryem 4. Kadın olmuş dizide ayy resmen başrolden figüranlığa. Bir Meryem hezimeti yakında filmi çıkmalı.:A Meryem'in aldığı ücret asgari ve sosyal haklar sanırım figürana bunu verirler:F

Bence de Meryem'in düştüğü durum çok gülünç gül ona gül.:))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
Kanka sen benim kuklam değilsin sevdiğim değer verdiğim birisin çatlasın o :A
mantıklı saldırsa neyse izlemediği dizi üzerinden gelip haklı çıkmaya çalışıyor ya çok gülüyorum ahan da son hafta sadece atv youtube kanalının yüklediği videolar :

sadece 11.5 dk ilyasla sahnesi var 5-6 ünalla var diğer sahneler derken her hafta 20-25 dk meryoşu izliyoruz senaryoda bu kadın nasıl 3. kadın rolünde hiç anlamıyorum bazı haftalar deniz çakırın bile rolü daha az:))) @Ahmad cığım bilmemek değil öğrenmemek ayıp :X

ayrıca kadının görevi belli dizi için yrtdışına satılmasını sağlamak videoda görüldüğü gibi yurtdışına pazarlarken başroller meryoş ve oktay şeklinde lanse edilmiş:D

neyse bu rol sayesinde @Çiğdem- gibi kıskançlar şahı bile meryoşu takdir etmiş oyunculuğunu beğenmiş gerisi boş:A