TVen Gelinim Forumda 3.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@serhatt le aram hiç olmadı ki :A @Bully le sizse gerçeksiniz :A @xemrexxx

Allah cezanı versin!!!

Büyük bir zevkle olurum, yeter ki @cookies mutlu olsun :A Başkalarına da sarmasın :A

Ben kurban olarak seçildim yani,benim günahım ne peki :A
Ben köye gitmeden cookies i serhata bela etmiştim ve forum ikisinden aynı anda kurtulmuştu üyeler :A :A :A

Ama @cookies e verdim para bitti sanırım yine ödemesini yaparım sen müziğini aç serhata devam bize değil ayoll :A :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben köye gitmeden cookies i serhata bela etmiştim ve forum ikisinden aynı anda kurtulmuştu üyeler :A :A :A

Ama @cookies e verdim para bitti sanırım yine ödemesini yaparım sen müziğini aç serhata devam bize değil ayoll :A :A :A
Valla üzgünüm Çiko şu an bi bombayla yazışıyoruz başım bağlı gibi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Hahaha bir taşla iki kuş yani çok iyiymiş :A Ben de bu birlikteliği sonuna kadar destekliyorum :A

#serhatcookieswedding

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa şimdi okudum biz @sokak sanati ile çok güçlü olduk adaletsiz yarış :A

1.Hafta şey demiştim trol cevap vermedim sürece ne düşünüyorsam bilir diye pastada trol cevaba kaçtım için bilemedi ama bu sefer fotoda trol yapmadım mesajımı kesinlikle almıştır :A

Düşünce kısımlarında her mesajımı yakalar diye düşünüyorum yine çok güzel ayıklayıp bulmuş beni kocamdan iyi tanıyor kaynanam beni biz örneğiz :A :A :A @xBUGRAx @Yiğitt @ozgur2113 @dreamy @Aserat

Tatlı kısmında pürüz yaşamazsak sıkıntı yok. Sütlü tatlılar sevdiğimi biliyorsun dimi:A