Gecenin Kraliçesi - Tanıtım Fragmanı |Star TV

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
dizinin salı olacağı kesinleşti gibi ama sonradan neden kaldırdı bunu perihanperi bir pompy e mi sorsak (b) @destere @sürgünüm @Çiğdem- @sokak sanati @Harunnn60
10172823_1015948135139112_2516593549818007299_n.jpg

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Şu Meryem'in her tanıtımda bizim aşkımızda solacakmı demesinde gına geldi bana her tanıtımda duyuyorum valla yeter solcak tamam. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
12 ocak salı günü başlıyor dizimiz çatlasın @Çiğdem- @sokak sanati ve @Bully :A bomba gibi geliyoruz :oley: meryemim zamanında kyg ye başarılar dilemişti şimdi onların yerini alıyor :F gerçi @destere nin hatçesine kapımız açık diziye gelebilir meryeme iyi rakip olur :D
CWmfTXqWcAAfTkz.jpg

@sürgünüm @Almila @Harunnn60 @Aserat @-potterhead- @ABAY_06 @cookies @vadikızı @Jonsnow
Bekliyoruz. :)
Bu arada zamanında Meryem'ın KYG'yı izlediğini zannetmiyorum reklam amaçlı paylaş demişlerdir. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yıılbaşından sonraki ilk salı 5 ocak oluyor galiba:D
5'inde yayınlanacağını düşünüyordum ama üçüncü ve dördüncü fragmanlarda çıkacaktır. Hem Yılbaşı yorgunluğu falan 12'sinde başlaması daha mantıklı geliyor. Hem sizin ekibin hiç acelesi yok diziyi de yayına 2 senede anca hazırlayabildiler. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
5'inde yayınlanacağını düşünüyordum ama üçüncü ve dördüncü fragmanlarda çıkacaktır. Hem Yılbaşı yorgunluğu falan 12'sinde başlaması daha mantıklı geliyor. Hem sizin ekibin hiç acelesi yok diziyi de yayına 2 senede anca hazırlayabildiler. :)
çekimler eylülde başladı 2 senede hazırlanan bişi yok gibi :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
1 sene de Meryem'e partner aramakla geçti ya. En az 6 ay senarist-senaryo onlardan bahsetmiyoum bile. :F
onlar normal şeyler zaten :D ayrıca hiçbiri de doğrulanmış şeyler değil kimse çıkıp biz meryeme şu kişiyi partner düşünüyoz demedi :D normal prosedür bu şu an halit ergenç de aynısını yapıyor o3 ile anlaşma imzalyalı 6 ayı geçti ama ne senaryo ve partner aadayı var ortada meryemin tek farkı halit ergenç gibi olmaması magazin tutup da halit ergenç kapris yaptı ya da halit ergençin oyunculuğu şöyle böyle diye haber yapamıyor sadece:D
aynısı burak özçivitte de oldu 31 aralıkta gördük kendisini dizisi eylül 2015 de başladı :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
onlar normal şeyler zaten :D ayrıca hiçbiri de doğrulanmış şeyler değil kimse çıkıp biz meryeme şu kişiyi partner düşünüyoz demedi :D normal prosedür bu şu an halit ergenç de aynısını yapıyor o3 ile anlaşma imzalyalı 6 ayı geçti ama ne senaryo ve partner aadayı var ortada meryemin tek farkı halit ergenç gibi olmaması magazin tutup da halit ergenç kapris yaptı ya da halit ergençin oyunculuğu şöyle böyle diye haber yapamıyor sadece:D
aynısı burak özçivitte de oldu 31 aralıkta gördük kendisini dizisi eylül 2015 de başladı :D
03 Medya 9 senarist grubuyla yolları ayırdı. Deniz Akçay dahil bir çok senarist yapım şirketine dava açtı hala doğrulanmış şeyler değil diyorsun. En son yapım şirketi Reaksiyon dizisinin senaristlerine yazdırmayacak mıydı diziyi? Sonuç: Ertan Kurtulan yazıyor diziyi. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
03 Medya 9 senarist grubuyla yolları ayırdı. Deniz Akçay dahil bir çok senarist yapım şirketine dava açtı hala doğrulanmış şeyler değil diyorsun. En son yapım şirketi Reaksiyon dizisinin senaristlerine yazdırmayacak mıydı diziyi? Sonuç: Ertan Kurtulan yazıyor diziyi. :D
iyi de bunlar normal süreç sadece her dizi için yansımıyor basına :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
iyi de bunlar normal süreç sadece her dizi için yansımıyor basına :A
Neden en ufacık şeyde savunmaya geçiyorsun anlamıyorum. Burada Meryem'e bir şey dediğimiz yok ki. Beceriksizlik tamamen 03 Medya'nın. Başka bir dizinin yapım şirketi böyle yapsa yerden yere vurursun? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
Neden en ufacık şeyde savunmaya geçiyorsun anlamıyorum. Burada Meryem'e bir şey dediğimiz yok ki. Beceriksizlik tamamen 03 Medya'nın. Başka bir dizinin yapım şirketi böyle yapsa yerden yere vurursun? :)
savunmaya geçtiğim yok :D al aynısı halit ergençin dizisi için de geçerli 7-8 aydır anlaşmalı ama dizi gelecek sezona kaldı; kıvançın diziye 3 ay önce senaryo aramaya başladılar o da seneye çıkacak; burak özçivite partner ve senaryo 7-8 ayda bulundu yani bu iş normal bişi yapım şirketi ne olursa olsun :D olay sadece basına yansıyıp yansımamasına kalmış

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
savunmaya geçtiğim yok :D al aynısı halit ergençin dizisi için de geçerli 7-8 aydır anlaşmalı ama dizi gelecek sezona kaldı; kıvançın diziye 3 ay önce senaryo aramaya başladılar o da seneye çıkacak; burak özçivite partner ve senaryo 7-8 ayda bulundu yani bu iş normal bişi yapım şirketi ne olursa olsun :D olay sadece basına yansıyıp yansımamasına kalmış
Halit Ergenç kendisi basına gerekli açıklamayı yapıyor. Senaroyu görmeden resmi imzayı atmam diyor ve tek taraflı fesh anlaşması var. Yani istemediği bir projede yer almayacağına dair. Bu yüzden ortada sadece bir niyet anlaşması var. Resmi bir durum söz konusu değil. Ama meryem'in 03 Medya ile anlaşmasının üzerinden çok zaman geçti. Yapım şirketide o zamandan beri Meryem'e partner ve senarit (senaryo) bulmkata çok güçlük çekti. Bu da yalan değil her şey ortada. Halit'inkiyle çok farklı yani. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
Halit Ergenç kendisi basına gerekli açıklamayı yapıyor. Senaroyu görmeden resmi imzayı atmam diyor ve tek taraflı fesh anlaşması var. Yani istemediği bir projede yer almayacağına dair. Bu yüzden ortada sadece bir niyet anlaşması var. Resmi bir durum söz konusu değil. Ama meryem'in 03 Medya ile anlaşmasının üzerinden çok zaman geçti. Yapım şirketide o zamandan beri Meryem'e partner ve senarit (senaryo) bulmkata çok güçlük çekti. Bu da yalan değil her şey ortada. Halit'inkiyle çok farklı yani. :)
meryemin anlaşmaya göre de meryemin senaryoyu kabul etmesi gerekiyor :D ay neyse ben yeni bir dizi buldum onu izlemeye gidiyom :D