Game of Thrones Kendi Rekorunu Kırdı

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
mesmeso61 yeni bir haber konusu açtı

Game of Thrones Kendi Rekorunu Kırdı

572638.jpg

7. sezonu ile evlerimize bir nebze de olsa kış rüzgarlarını getiren yapım rekor kırmaya doyamıyor.​

Son yayınlanan bölüm olan 5. bölüm 10.72 milyon izleyici sayısına ulaşarak dizi tarihinin en çok izlenen bölümü unvanını kazandı. Bir önceki rekor ise ondan önceki hafta yayınlanan 4. bölüme aitti. Ayrıca 5. bölüm yayınlandığı günün en çok izlenen yapımı oldu.​

Ancak bu başarıların üstünde kara bulutlar dolaşıyor. İlk olarak HBO İspanya'nın yaptığı hata sonucu 6. bölüm sızdırılmıştı daha sonra ise gün içerisinde hackerler HBO'nun sosyal medya hesaplarını ele geçirmişti. Yapılan açıklamaya göre konu yargıya taşınmış ve hatta bir kaç tutuklanma yaşanmış bu yüzden.​
Orijinal formatta oku

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Abartılan bir dizi. :( (Gelsin dissler. :A)

Sen de bu konuda abartmaya başladın çok ciddiyim :A

Bir iki bölüm izleyip de böyle bir dizi hakkında ileri geri konuşmak sadece torunlarınıza karşı utanmanıza sebep olacaktır böyle bir diziyi güncel izlemediğiniz ve çamur attığınız için. Zira 2060'lı yıllarda bile adından sıkça söz ettiren tarihi bir efsane, insanlık tarihinin sayılı sanat eserlerinden biri olarak sayılacak (bu kısmı biraz abarttım evet :D)

Hepsini geçtim, bu diziyi beğenmeyenler diziden ve kaliteden anlamıyordur çok afedersiniz.

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sen de bu konuda abartmaya başladın çok ciddiyim :A

Bir iki bölüm izleyip de böyle bir dizi hakkında ileri geri konuşmak sadece torunlarınıza karşı utanmanıza sebep olacaktır böyle bir diziyi güncel izlemediğiniz ve çamur attığınız için. Zira 2060'lı yıllarda bile adından sıkça söz ettiren tarihi bir efsane, insanlık tarihinin sayılı sanat eserlerinden biri olarak sayılacak (bu kısmı biraz abarttım evet :D)

Hepsini geçtim, bu diziyi sevmeyenler diziden ve kaliteden anlamıyordur çok afedersiniz.
Seks dizisi yorumlarına karşı bu düşünce kabuledilebilir ama ama atıyorum, "tarihi dizi sevmiyorum, kan hoşuma gitmiyor, türlü entrikalarla insanların öldürülmesi düşüncesi rahatsız ediyor." diyen adamı sırf bu yüzden kaliteden anlamıyor demen doğru değil bence.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
6. bölüm onu da geçer görürsünüz. Dizinin Hardhome ile beraber en iyi bölümüydü.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seks dizisi yorumlarına karşı bu düşünce kabuledilebilir ama ama atıyorum, "tarihi dizi sevmiyorum, kan hoşuma gitmiyor, türlü entrikalarla insanların öldürülmesi düşüncesi rahatsız ediyor." diyen adamı sırf bu yüzden kaliteden anlamıyor demen doğru değil bence.

Seks + tarihi + kan + entrika + vahşet = Spartacus'dur mesela. Game of Thrones'da The Walking Dead'den aşağı yukarı aynı diyebileceğimiz seviyede cinsellik ve kan var. Özellikle cinsellik oldukça az zaten, sadece ilk sezonlarda bazı bölümlerin bir iki sahnesinde oluyordu. Mesela Twd de Lori ile Shenne nin cinsellik sahnesi ya da Çinli eleman ile Maggy'nin cinsellik sahneleri GoT'dan daha seviyeli değildir.

GoT'u sevmeyenler kaliteden anlamıyor diyemem elbette, renkler ve zevkler tartışılamaz. Asıl demek istediğim, izleyip de kaliteli olarak kötü, vasat bulanlar net şekilde diziden anlamıyordur diyeceğim ama şu ana kadar 3.sezon ve sonrasını izleyip de diziyi bıraktım, vasat bir dizi diyeni duymadım.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Seks + tarihi + kan + entrika + vahşet = Spartacus'dur mesela. Game of Thrones'da The Walking Dead'den aşağı yukarı aynı diyebileceğimiz seviyede cinsellik ve kan var. Özellikle cinsellik oldukça az zaten, sadece ilk sezonlarda bazı bölümlerin bir iki sahnesinde oluyordu. Mesela Twd de Lori ile Shenne nin cinsellik sahnesi ya da Çinli eleman ile Maggy'nin cinsellik sahneleri GoT'dan daha seviyeli değildir.

GoT'u sevmeyenler kaliteden anlamıyor diyemem elbette, renkler ve zevkler tartışılamaz. Asıl demek istediğim, izleyip de kaliteli olarak kötü, vasat bulanlar net şekilde diziden anlamıyordur diyeceğim ama şu ana kadar 3.sezon ve sonrasını izleyip de diziyi bıraktım, vasat bir dizi diyeni duymadım.
O zaman ilk olayım hayatında. Ben 3.sezonda bıraktım, yani erteledim. :D
"GoT'u sevmeyenler kaliteden anlamıyor diyemem elbette" bunu söylesene baştan. :D .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Seni mi kıracağım al sana diss :A
Fırsatları kaçırma zaten kötü adam. :A

Hepsini geçtim, bu diziyi beğenmeyenler diziden ve kaliteden anlamıyordur çok afedersiniz.
Bu cümleyi görünce cevap veresim kaçtı. :X

@mrt-06 sana karşı bir kalkışma var gibi. :A Emret tek lafınla meydanlara çıkalım.:bhr: :Z:A @Çiğdem-
hahah aa @mrt-06 ın yanındayız twd için önemsiz olan bir izlenmeye rekor diye seviniyorlar :A :A :A

hahah aa @mrt-06 ın yanındayız twd için önemsiz olan bir izlenmeye rekor diye seviniyorlar :A :A :A
Birinin gerçekleri haykırması lazım. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060