Game Of Thrones 8. Sezon Görselleri

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Merakla bekliyoruz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
POLYANNA ve HOLLYWOOD effect'in 0 olduğu bir final sezonu olması dileğiyle. Bu EFSANE'yi hakkıyla bitirin senaristler. Bize o 7. sezonu unutturun ve tarihe geçin... İlk 2 3 bölümü kaçıracağım askerlik yüzünden ama geldiğimde ilk işim elbette izlemek olacak. Umuyorum da dillere destan vurucu bir final olur. Çünkü artık bu işin şakası kalmadı. Long Night is coming...
Karakterlerin çoğunu ve genel hatlarıyla konusunu bile unuttum sayılır artık, 2 sene geçmiş dile kolay ve baştan başlayıp final sezonunu bekleme olayına bir türlü fırsat bulamadım adam akıllı reklamsız dizi sitesi olmadığı için. Keşke Nisan yerine Kasım’da başlasaydı ayrıca, final bölümünün lanet sıcaklarda değil soğuk karlı bir günde olması daha güzel olurdu. Umarım bir mucize olur da sonbahara ertelenir.
Torrent yöntemini öneriyorum. :A
Kemikten olmadiği için şeysi bilmiyorum. Ben kemik yaktım sadece et değil:X Etini naptiğini sana sormalı :A Soruşturmaya devam et sen @xemrexxx
Sansa'yı seviyorum, ama diziyi izlemiyorum. :A
@dreamy başlarda mırın kırın ediyordu benim nerem kütük falan diye ama sonra zamanla iyi alıştı kütüklüğe :A Beni bile geçer bu yakında :A
Merakla bekliyoruz.
Aaa afferim ayoll zaten @Forumdash abiciğimle biz hep diyoruz bu çocuk adam olacak çocuk diye @MasacRE ve @xemrexxx e iyi haykırdın ?A:A

0:50 :F:F:F
Westerosun Ak gezenlerine ; yerli ve milli akgezen desteği alan tyrion reyis favorimiz:A @Maskeli Fedai @Dosi @vadikızı @mrt-06 @Billy Kane @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @yatutarsa
65596

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kütüklük kutsal bir ifadedir :A Ondan ayrılmak isteyen bedel ödemelidir :A
Kütük genel kurulunda bu konu değerlendirilecektir :A @Maskeli Fedai @Sherlock ile birlikte hükmünü vereceğiz :A @Çiğdem
Ben de bilmiyorum değişiyor kafama göre ?A
Senin karşında işte seni kimse sevmiyor git intihar etti ,:S
Sen kimin tarafısındasın bakayım. :A
@dreamy i @Harunnn60 ile benim tarafımda olup siz kütük kardeşlere ve baltanız @xemrexxx e uymayacak :F Moruk abimiz @Forumdash ı üstünüze salarız akıllı olun ayoll gerçi kütükte akıl ne gezer :F @Sherlock
giphy.gif

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731