Klasik Game of Thrones 6. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Maç efsaneydi Messi daha efsaneydi. Son zamanlarda izlediğim en müthiş Barca'ydı özellikle ikinci yarı. Muazzam keyif aldım maçtan. Ekibi de görmek ayrı mutlu etti. :)
Simeone falan diyoruz da Jorge Sampaoli La Liga'nın en iyi teknik direktörü olabilir. Bir de her sene nerden buluyorsalar müthiş oyuncu transferi gerçekleştiriyorlar.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Sevilla - Barcelona maçını izlemişler.

CwnFBzmXEAAXI5h.jpg
Reklam reklam reklam :D İspanya çekimleri var diye Sevilla iyi reklamını yaptı. İki tarafta yaptı yani reklamını :D
Bu arada bu fotoğrafta en sevilecek (dizideki karakterleri olarak) Jaime ve Jorah var. Bak D&D gördüm bir de orada. Şu D. B. Weiss'in hareketlere bakın bak bak şu lakayıt hareketlere bak.. Bak yine sinirlendim :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Reklam reklam reklam :D İspanya çekimleri var diye Sevilla iyi reklamını yaptı. İki tarafta yaptı yani reklamını :D
Bu arada bu fotoğrafta en sevilecek (dizideki karakterleri olarak) Jaime ve Jorah var. Bak D&D gördüm bir de orada. Şu D. B. Weiss'in hareketlere bakın bak bak şu lakayıt hareketlere bak.. Bak yine sinirlendim :F
Konoplyanka ve Nasri'yi elimizden aldıkları için acayip gıcığım bunlara zaten. Nasri bizim takımda olsa bambaşka bir takım olabilirdik. Olcay'ı sürekli kadroda görmekten hayattan soğuyorum. :(

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Konoplyanka ve Nasri'yi elimizden aldıkları için acayip gıcığım bunlara zaten. Nasri bizim takımda olsa bambaşka bir takım olabilirdik. Olcay'ı sürekli kadroda görmekten hayattan soğuyorum. :(
Bak yine hatırlattın Olcay 11'e geçer bu gidişle :D Kono gitti de ne oldu döküldü başka yere gitti. Nasri de pek iyi değil sanırım şu an orada.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
7.Sezon ile ilgili bir sürü yeni fotoğraf çıkmaya devam ediyor.. Çok fazla spoiler yedik yine :D Seriyi ayrıntılı şekilde takip eden bilgili kişiler aslında dizide neler olabileceğini tahmin edebiliyor.bir kaç şeyi bilmişiz yani :D Ama kitapta ne olacağını tahmin etmek güç. Martin ölmeden bitirirse şu seriyi çok iyi olacak :F