ABC Galavant - Dizi Yorumları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
başlarsanız sizin diziniz olur :) onu demek istemişimdir bence ? aslında haftada bir cevap verdiğin için o zaman ne düşünerek bu mesajı yazmışım onu unuttum aslına bakarsan :) yazmışsam bir mantığı vardır mutlaka :)))
Sen var ya haftada birmiş :A :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1 2x2

Şükür kavuşturuna, efsane geri döndü. :D Üstelik bu sezon 6 değil 8 değil tam 10 bölümmüş. Benim aklımda 6 diye kalmış şimdi görünce daha sevindim. :)

Bölümün ilk bölümünün adı "A New Season aka Suck It Cancellation Bear" bilmeyenler için söyleyeyim cancellation bear Amerikalıların ünlü bir reyting sitesindeki iptal edilecek dizileri tahmin eden hayali ayı. Sürpriz şekilde ikinci sezon onayı alması sonrası da böyle bir ilk bölüm adı koymuşlar. :D

Valla çok eğlenceli bu dizi ya izlerken öyle belki çok yerinde kahkaha attırmadı bölümler ama 1 dakika bile sıkılmadım 40 dakika su gibi akıp geçti.

İkinci bölüm ilkinden de güzeldi. Hat kopukluğunu yaşandığı görüntülü konuşma pek bir talihsizdi. :D

8/10 8+ /10

Unutmadan Gareth'in krallıktan önceki lakabına da çok güldüm. :D

Galavant ve yeni kankası da çok iyi ikili olmuşlar. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizinin başladığından haberim yok etiketlemeyi bile yapmamışsın @OzaN ? neyse kendi çabamla buldum seni geçerim yakında :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

harika başlangıç özellikle iki üç sahnesi muhteşemdi :)
ilk şarkıları yeni sezon üzerineydi zaten @OzaN ikinci sezon onayı onlar içinde bayağı sürpriz olmuşki yeni sezona dair umutlarını paylaştılar :)
kraliçe madalena ile gareth in halkı dinledikleri sahne özellikle tavuklu yer harikaydı madalenanın çözümüde müthişti :)
galavantla kral richard ın büyülü ormanda girdikleri bardaki kraliçe tarafından başlatılan müzikal şov harikaydı :)
en çok güldüğüm yer ise kaçışlarında kulandıkları kadınlar tuvaletinin bahçeye açılan kapısı ?:) ortamda kadın olmadığı için sadece kapı yapmışlar ama o kapıyı kimse kapatmayı akıl etmemiş nedense kapının ardı orman? :)

@xemrexxx dizide downton un daisy si Sophie McShera burda gwynne rolünde... birde yine downton un robert ı Hugh Bonneville de korsanlar kralı rolünde :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,739
Puanı
1,061
2x1. Bölüm

harika başlangıç özellikle iki üç sahnesi muhteşemdi :)
ilk şarkıları yeni sezon üzerineydi zaten @OzaN ikinci sezon onayı onlar içinde bayağı sürpriz olmuşki yeni sezona dair umutlarını paylaştılar :)
kraliçe madalena ile gareth in halkı dinledikleri sahne özellikle tavuklu yer harikaydı madalenanın çözümüde müthişti :)
galavantla kral richard ın büyülü ormanda girdikleri bardaki kraliçe tarafından başlatılan müzikal şov harikaydı :)
en çok güldüğüm yer ise kaçışlarında kulandıkları kadınlar tuvaletinin bahçeye açılan kapısı ?:) ortamda kadın olmadığı için sadece kapı yapmışlar ama o kapıyı kimse kapatmayı akıl etmemiş nedense kapının ardı orman? :)

@xemrexxx dizide downton un daisy si Sophie McShera burda gwynne rolünde... birde yine downton un robert ı Hugh Bonneville de korsanlar kralı rolünde :)
daisy senin ilgi alanın :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. Bölüm

her dakikası muhteşemdi

sonlara doğru gülme krizine girdim :)

isabellanın kaçışında korumaların komik devir teslim töreni
isabellanın tılsımı ve ilk öpücük üzerine söylediği mayalı küflü pasaklı nemli şarkı:)
madelena ile gareth in anlaşamamakta anlaştıkları yer sonunda yardımcıyı pencereden şutladılar :)
sihirli küreye bakan büyücü edwin in cep telefonu gibi çalan küresi .

ve en muhteşem yerlerinden biri isabella ile galavantın sihirli küreyi ve tılsımı görüntülü cep telefonu gibi kullanırken kelimelerin isabel e yanlış yansıması :) ineğe söylediği tüm sözlerin isabella ya söylenmiş olması :)

tek boynuzlu atın bir türlü kral richard ın peşini bırakmadığı sahne (sebebi ise daha komikti kralın milli olmadığını anlamıştı at :) ) ve son olarak şato yerine şatonun sadece izinin belli olduğu yer ..

@OzaN isabella yıllarca tılsımı neresinde saklamış tüm ısrarlara rağmen bir türlü açıklamadı kız :) aklıma çok değişik fikirler geliyor o tılsımı isabella neresinde saklamış olabilirki ? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2. Bölüm

her dakikası muhteşemdi

sonlara doğru gülme krizine girdim :)

isabellanın kaçışında korumaların komik devir teslim töreni
isabellanın tılsımı ve ilk öpücük üzerine söylediği mayalı küflü pasaklı nemli şarkı:)
madelena ile gareth in anlaşamamakta anlaştıkları yer sonunda yardımcıyı pencereden şutladılar :)
sihirli küreye bakan büyücü edwin in cep telefonu gibi çalan küresi .

ve en muhteşem yerlerinden biri isabella ile galavantın sihirli küreyi ve tılsımı görüntülü cep telefonu gibi kullanırken kelimelerin isabel e yanlış yansıması :) ineğe söylediği tüm sözlerin isabella ya söylenmiş olması :)

tek boynuzlu atın bir türlü kral richard ın peşini bırakmadığı sahne (sebebi ise daha komikti kralın milli olmadığını anlamıştı at :) ) ve son olarak şato yerine şatonun sadece izinin belli olduğu yer ..

@OzaN isabella yıllarca tılsımı neresinde saklamış tüm ısrarlara rağmen bir türlü açıklamadı kız :) aklıma çok değişik fikirler geliyor o tılsımı isabella neresinde saklamış olabilirki ? :)
Onu çözemedik fazla üstelememek gerek. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x3

Bazı yerleri diğer bölümlerin altında, biraz durağan olsa da genel olarak güzel bölümdü yine. :D

Demokrasinin keşfi yaşandı bu bölüm. Richard'ın sonlarda kendisine "my king" denmesinden duyduğu sevinç görülmeye değerdi. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x5

Bir önceki bölümü izleyeli çok oldu, atlamışım yorumu. :(

Bu bölüm biraz tutuktu gibi ama bazı yerlerde coştular yine. :D

Kralın ejderhası harikaydı. :D

Devler ve cücelerin birbirine karıştığı savaş da harikaydı, izlediğim en absürt savaştı herhalde. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x6

Harikaydı baştan sona bu sefer. :)

Richard'ın ejderhasıyla ilgili her diyalog güldürüyor. :D

Sid'in başına gelen mucizevi şeyler de güzeldi. :D

Isabella'nın nihayet düzelmesi de iyi oldu. :)

Müzikaller de güzeldi bu bölümde. :)

9- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x7

Önceki bölüme göre biraz düşüktü ama yine de hoştu tabii.

Kral ve kraliçenin askerlerle olan konuşması çok iyiydi. :D

Winter is coming, savaş yaklaşıyor. :D

Isabella'nın normale dönmesi iyi oldu sıkmıştı kötü halleri, yalnız orduyu çocuğa emanet etmemek gerekiyormuş. :A

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x8

Yine güzel bölümdü. @destere ben yarın finali izleyeceğim kısmetse, sen nerelerde kaldın? :(

Isabella ve Madaleine'nin sahneleri, müzikali çok iyiydi. :D

Galavant ve gerçek kral gelip Isabella'yı kurtaracak inşallah. Lakin tam tersi olur ve absürt bir şekilde biterse de şaşırmam. :D

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x8

Yine güzel bölümdü. @destere ben yarın finali izleyeceğim kısmetse, sen nerelerde kaldın? :(

Isabella ve Madaleine'nin sahneleri, müzikali çok iyiydi. :D

Galavant ve gerçek kral gelip Isabella'yı kurtaracak inşallah. Lakin tam tersi olur ve absürt bir şekilde biterse de şaşırmam. :D

8/10

filmlere daldım tüm dizilere ara verdim bu yüzden çok yakında son hızla dizilere tekrar döneceğim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3.

kaldığımız yerden maceraya devam ediyoruz :)
kral king in kalesi talana uğramış orda söylediği şarkılar falan güzeldşi aslında ben madalenayı daha çok beğeniyorum ama ne işse isabela çok daha fazla gözüküyor oysa madalena herşeyiyle harika şarkısı konuşması tavrı hali dörtdörtlük :)
kral richard ı kimsenin tanımayıp galavantı tanımaları süperdi :) richard a halk kanka diyor.. oylamayla orduya katılacak tek asker buldular o da kadın :)
gareth in richard lı kabuslarıda güzeldi :)

şu kılıçta bir sihir var ikide bir parlıyor kılıç @OzaN ama daha çözemedim işi ? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x3.

kaldığımız yerden maceraya devam ediyoruz :)
kral king in kalesi talana uğramış orda söylediği şarkılar falan güzeldşi aslında ben madalenayı daha çok beğeniyorum ama ne işse isabela çok daha fazla gözüküyor oysa madalena herşeyiyle harika şarkısı konuşması tavrı hali dörtdörtlük :)
kral richard ı kimsenin tanımayıp galavantı tanımaları süperdi :) richard a halk kanka diyor.. oylamayla orduya katılacak tek asker buldular o da kadın :)
gareth in richard lı kabuslarıda güzeldi :)

şu kılıçta bir sihir var ikide bir parlıyor kılıç @OzaN ama daha çözemedim işi ? :)
Gerçek kralın kılıcı. Kehanete göre sadece krallığı gerçek hak eden kişi o kılıcı kullanabiliyor. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gerçek kralın kılıcı. Kehanete göre sadece krallığı gerçek hak eden kişi o kılıcı kullanabiliyor. :):)

o zaman richard o kılıcı boşuna taşıyor:) kullanamadığına göre gerçek kral değil ? birde galavant denesin belki kral o dur :)