Galatasaray - Ç.Rizespor | STSL 28. Hafta - Maç Yorumları

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Galatasaray Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da Çaykur Rizespor'u ağırlıyor.

Galatasaray'ın 11'i: Muslera, Koray, Denayer, Semih, Carole, Chedjou, Bilal, Yasin, Emre, Olcan, Podolski.

Çaykur Rizespor'un 11'i: Itanje, Orhan, İsmail, Oboabona, Viera, Sylvestre, Koray, Sercan, Ahmet, Mehmet, Tuszynski.

Saat; 17.00
Hakem; Bülent Yıldırım
Yayın; LigTv

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Konuyu ben açtığıma göre 5 yiyoruz :A

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Cfmz9lsXIAEf8IC.jpg

Yazıklar Olsun..

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Geçen haftaki Eskişehir komedisinden sonra normal bu tablo. Kelimeler tükendi artık. Koskoca GALATASARAY son 8 maç 1 galibiyet. Taraftar kimi izlemeye gitsin ki

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Geçen haftaki eskişehir komedisinden sonra normal bu tablo. Kelimeler tükendi artık. Koskoca GALATASARAY son 8 maç 1 galibiyet. Taraftar kimi izlemeye gitsin ki
Rezillik aga ya Periscope yayınında bile daha fazla adam var :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tek kurtuluş Fatih Terim'dir. Umarım şampiyonadan sonra gelir tekrar imparator. Şu rezillikten kurtarır bizi .Hakan Ünsal bir kaç kez söyledi geleceğini. İnşallah doğrudur.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ryan Donk giriyor. Ulan sağlık ekibimiz vardı bir tek elle tutulur onlar da sıvadı. Bilal sakatlandığını yeni anlıyor galiba :A

Chedjou'ymuş sakatlanan :) Lig Tv spikeri demin Bilal demişti :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Fenerin alt yapısindan yetişip beğenmedikleri Galatasarayın yıldızı oluyor Bilal Olcan olmasa gsde futbolcu yok))))))

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Cfm762WWEAEFrru.jpg

''Sizin oynayacağınız topun...'' der gibi bakıyor reis :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zerre keyif alamadım ya futbol bitmiş tükenmiş resmen. Bu takım sezon başı transfer döneminde bu sezonu kaybetti NET. Hem H.Hamzaoğlu hem yönetim faciası bir oldu şampiyon takımı biçtiler. Yazık ki biz de bu serüveni canlı canlı izleyip, bu duruma geleceğimizi görüp engel olamadık. Öylece izledik işte ne yapalım. Şimdi tasalanmak yine bize düşüyor nasıl toparlanacağız diye...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
E ne yapcaklar Uefa enselerinde sınır koymuşlar oyuncu maaşlarına geçerlerse yandılar.)) Daha böyle çok transfer yaparlar.))
Başkan ben miyim)) ben olsam başta Hamzayı yolamazdim. Gsliler o zaman fenerlikler Hamzayı çok seviyor var bunda bir iş demişti))). Hamza gitti gaznın hali ortada adam niyasseyi alın dedi yine bu Twitterli gsliler küplere bindi.. Hamzayı yollandılar Sabrinin sözleşmesini son yılını iptal eridiler yerine. Fenere gol attı diye birini aldılar Sabri yine oynadı))) Bilali beğenmediler gittiler donku aldılar donk diye sapa oturdular. Kısaca hiç bir şey yapmasalar yeterdi)))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Başkan ben miyim)) ben olsam başta Hamzayı yolamazdim. Gsliler o zaman fenerlikler Hamzayı çok seviyor var bunda bir iş demişti))). Hamza gitti gaznın hali ortada adam niyasseyi alın dedi yine bu Twitterli gsliler küplere bindi.. Hamzayı yollandılar Sabrinin sözleşmesini son yılını iptal eridiler yerine. Fenere gol attı diye birini aldılar Sabri yine oynadı))) Bilali beğenmediler gittiler donku aldılar donk diye sapa oturdular. Kısaca hiç bir şey yapmasalar yeterdi)))
Aynen Hamza'ya bir ton laf ettiler ama adam iyi yönetiyordu takımı ufa tefek hataları olsada yerine Denizli geldi adam bol bol transfer istiyodu Mancihi gibi)) emekli olmuş adamı geldiler takımın başına getirdiler.))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aynen Hamza'ya bir ton laf ettiler ama adam iyi yönetiyordu takımı ufa tefek hataları olsada yerine Denizli geldi adam bol bol transfer istiyodu Mancihi gibi)) emekli olmuş adamı geldiler takımın başına getirdiler.))
Dursun başkan dursun fenerin yeni slogani)))