Gaddar'da Sürpriz Ayrılık! | NOW

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Gaddar-act-image-102d0130-0091-4380-b474-b47393352d0f.jpg

NOW'ın sevilen dizisi Gaddar'da ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı yapımda rol alan Müge Bayramoğlu (Şengül), bu akşam yayınlanan 9. bölümde, karakterinin senaryo gereği Bursa'ya gitmesiyle diziye veda etti.

Gaddar, yeni bölümüyle şimdi NOW'da!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,326
Puanı
280
Sığıntı gibi duruyordu artık. Leyla'nın gelmesi ve olayın artık Samet ekseninden çıkması ile karekterin pek bir vasfı kalmamıştı. Bir ara Aydan/Dağhan/Şengül üçgeni dahi kurmaya çalıştılar ama olmadı.

• Beğendim
Reactions: Dante

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Bu kızın Çıplak'tan rol arkadaşları Mert Ramazan ve Taro Emir aldı başını gitti, bu böyle kaldı.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
377
Puanı
104
Sığıntı gibi duruyordu artık. Leyla'nın gelmesi ve olayın artık Samet ekseninden çıkması ile karekterin pek bir vasfı kalmamıştı. *Bir ara Aydan/Dağhan/Şengül üçgeni dahi kurmaya çalıştılar ama olmadı.
malesef role dair kisitli ,suresi az olan bir yazilim yapilmis. haliyle dedigin gibi rolun hikaye de islevi kalmadi.

bu arada
* o bolumu ve denemeyi hatirliyorum. hatta aydan'in annesi taktik veriyordu yanilmiyorsam. :)

- bilmem katilan olur mu - ben acikcasi oglunu oynayan ufakligin dizi de kalmasindan yanaydim. daghan ile guzel bir bag kurmuslardi.

basa donersek - performansi icin kendi adima tesekkur ediyorum.
yeni projeler de gormek dilegiyle .

• Okudum
Reactions: Hobbit