Gülse Birsel'den 'Avrupa Yakası' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,061
Avrupa-Yakasi-Dizisi-1-e1487849803717.jpg

2004-2009 yılları arası 6 sezon ekrana gelen Avrupa Yakası bitişinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen adından söz ettirmeye devam ediyor.

Poltio sitesinde düzenlenen ve 18 bin kişinin oy verdiği ‘Ekranlara geri dönmesini istediğiniz dizi hangisi?’ anketinde ilk sırada yer alan fenomen diziyi 'Leyla ile Mecnun', 'Ezel', 'Behzat Ç.' ve 'Aşk-ı Memnu' takip etti.

Bunun üzerine Milliyet gazetesi TV yazarı Sina Koloğlu da dünkü yazısında Birsel'e dizinin bir daha çekilme ihtimalini sorduğunu ancak “Şu an böyle bir planımız yok. 'Jet Sosyete' tüm hızıyla devam ediyor” cevabını aldığını belirtti.

Öte yandan Gülse Birsel ve Engin Günaydın geçtiğimiz ay Kafa dergisinde yayınlanan röpörtajda da neden Burhan Altıntop'un filminin yapılmadığına yönelik soruya şu şekilde cevap vermişti:
"İstemedik onu. Yoksa şimdiye Burhan-12 falan yapmıştık. Ama muhtemelen mutsuz olurduk. Yeni fikirler, yeni hikayeler varsa niye 130 bölüm yazılmış oynanmış karakter üzerine maceraları tekrar edelim? Şu an heyecan verici gelmiyor şahsen. Daha genciz ve hayatımızın sonuna kadar bu işi yapacağız. Eski hikayeleri özlemek ve geri getirmek için daha çok erken. Daha çok hayal, çok macera ve uzun bir gelecek var."

"Gülse de ben de ekip komedisini çok severiz. Mesleğin en zevkli tarafıdır başarılı bir ekiple çalışmak. Karakter komedisi o dönem çok yapılıyordu. Bu furyanın parçası olmak istemedik. Karakter komedisi gerçekten çok zor bir iş ama oyunculuk geleceği açısından çok riskli bir iş aynı zamanda. Önümüzdeki yeni işlere heyecanlanmak istiyorum. Çok güzel işler var önümüzde, bunu hissediyorum."

Kısacası ne yazık ki uzun bir süre daha Avrupa Yakası fanlarını yeni bölümler veya filmler beklemiyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Avrupa Yakası dönmez, Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç. de dönmez. Bir zamanların kaliteli işleri.

Leyla ile Mecnun ekibi dağıldı, Ben de Özledim'de "dağılmayın lan" vurgusuna rağmen dağılma bu. Kitaplarla devam edecek artık.

Behzat Ç.'yi ortaya çıkaran Emrah Serbes hapse girdi. İmkansıza girdi artık yeniden dönmesi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birol güven gibi yeni dizileri tutmayınca eskileri hortlatacak galiba bu kadında:A Ama o kadro tekrar bir araya gelmez. Özellikle Engin, Ata geri dönmez. Onlar olmadan da dizi olmaz.:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Yani sorun 2018'deki Jet Sosyete'nin 2006'daki Avrupa Yakası'ndan daha kötü olması. Izleyicilerin asıl şikayeti de bu zaten. :X

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Birol güven olma gülse yeni her zaman iyidir boşver :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,653
Puanı
1,060
Jet Sosyete olmasa da aynı şeyi diyorlar hemen çamur atmaya çalışma. :A
Millet beklediğini alamadığı için eskiden olduğu gibi iş yap diye dil döküyor Gülse'ye. Jet Sosyete'yi çok berbat buldukları için. :A

Ben çamur atmıyorum gerçekler bunlar. :A