Gülse Birsel Yeni Dizisiyle İlgili Konuştu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
1-e3qy_cover.jpg

Başarılı senarist ve oyuncu Gülse Birsel'den yeni dizisiyle ilgili açıklamalar!

'Avrupa Yakası', 'Yalan Dünya' ve 'Jet Sosyete'nin ardından 4. dizisinin hazırlıklarını tam gaz sürdüren Birsel, Masa dergisine verdiği röpörtajda şu ifadeleri kullandı: "8 bölümlük bir komedi dizisi. Dijital bir platforma. Sitcom değil, yani stüdyoda gülme efektli vs değil, gerçek mekanlarda. Güzel bir oyuncu kadrosu planlanıyor. Yazın çekim olur gibi düşünüyoruz. Ama senaryo yazımı aşamasındayım şu an. Güncel bir hikaye. Başka bir ipucu veremiyorum."

Toplam 339 bölüm komedi dizisi senaryosu yazarak bu alanda ulaşılması zor bir başarıya sahip Gülse Birsel'in bu ve diğer açıklamaları, Birsel'in yapımlarında rol alan Demet Evgar, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Şenay Gürler'in yazılarıyla Masa Dergi'nin Şubat 2022 sayısında yer alıyor.

FKcpY2VWUA4TMp8

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bekliyoruz bakalım yeni projeyi heyecanla. :Z
Dijital platforma olması , 8 bölüm olması ve süresinin de kısa olacağını düşünürsek ortaya güzel bir proje çıkacaktır kuşkusuz .

Konudan bağımsız Gülse Birsel ile Binnur Kaya 'nın arası bozuk mu acaba ? Bunca zamandır hiç başka projede denk gelmemeleri ve birbirleri ile ilgili açıklama yapmamaları bana normal gelmiyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Aaaa sitcom değilmiş, ilk kez farklı bir alanda yazdığı bu senaryoyu merak ettim doğrusu.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Kesin zengin bir muhitte geçer dizi. :D Dijital olması iyi olmuş en azından 5 bölüm sonra reyting yüzünden bitmez.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Dergi kapağı güzel olmuş :Z. Harika haber merakla bekliyorum diziyi:Z :bhr: :love1:farklı bir senaryosu olacağı için ilgimi çekti :Z kesin Exxen'de yayınlanır :( umarım başka platform da yayına başlar. Aile Arasında gibi bir senaryosu olsa çok iyi :Z

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Bölebilirim:X Kendi akışı içinde inişleri çıkışları oldugu sahnelere:A Süresi önemli değil platformlar için artık:A 1s-40dk arasında da olabilir 1s-1s15dk da olabilir:A 25dk da olabilir:X (platform dizilerinin ortalama süreleri)

İzlediğini bilmiyordum:X
Benimle ilgili hiçbir şey bilmiyorsun ki zaten...

• Güldürdün
Reactions: Forumdash