Gülse Birsel ve Ata Demirer'den 'Jet Sosyete' Açıklamaları!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
oYHJuJasLkCvYoAwFrKCmg.jpg

Avrupa Yakası'nın finalinden 10 yıl sonra Jet Sosyete'de tekrar bir araya gelen Gülse Birsel ve Ata Demirer'den çok özel açıklamalar!

NTV'de yayınlanan 'Gece Gündüz' programına konuk olan Birsel konuyla ilgili şunları söyledi:
"Ben çok özlemişim, yazmayı da çok özlemişim. Hikayenin içinde başka bir durum da var tabi. Gizem’le Volkan’ın arkadaşlığından başlıyoruz ve sonra çok kısa bir sahnede Aslı geliyor. Gizem’in sahnelerini oynadım ama Aslı’yı nasıl oynadığımı hatırlamaya çalıştım. Hem birbirimizi özlemişiz, hem de Aslı-Volkan ilişkisini yazmayı ve oynamayı özlemişim. Açıkcası, bizim için de şahane bir anı oluyor. Avrupa Yakası başladığından itibaren 15 yıl geçti ve bizim için de çok duygusal bir şey oldu. Sürprizi bozmak istemiyorum ama Volkan ile Gizem’in arasındaki ilişkiyi ve geçmişi izleyenler görecek ama o da çok eğlenceli bir ilişki oldu. Açık konuşmak gerekirse, beraber çok güzel günler geçiriyoruz."

Ata Demirer ise şu açıklamaları yaptı:
"Volkan karakterinin üzerinden bütün herkesi, Gülse’yi çok özlemişim gerçekten. Üstelik, yönetmenimiz de Hakan Algül. 15 sene önce Hakan Algül ile başlamıştık ve şimdi Gülse’nin başka bir projesi ile yeniden bir araya geliyoruz. Birçok hatıramız var, 15 sene demek çok büyük bir rakam. Zaten çok organik, yaşayan bir öyküydü ve karakterler de öyleydi. Bıraktığın yerden aynı tavşan yarışı misali bayrak değişiyor ve devam ediyormuş gibi oluyor. Yılların çok bir etkisi yok üzerimizde."

Birsel son olarak şunları söyledi:
"Yazarken heyecanlandım acaba eski abi-kardeş sahnesinde o çatışmayı, enerjiyi ve eğlenceyi tutturabilecek miyim diye ama çok güzel aktı. Eminim şimdi oynarken de çok güzel olacak. Bir de hemen birinci sahneden ısındık ve başladık eskisi gibi alışverişe... Unutmamışız."

Jet Sosyete, sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümüyle Cuma 20.00'de PuhuTV'de!

EMaJCTtWsAANF1d

ZQNMf4lCz0K_5Bd3vH4Rfw.jpg

JKqXZ0T3eUichIf_Xci4GA.jpg

6X8VhjFAWkC9ylldSBAD0Q.jpg

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Merakım iyice tavan yaptı hemen cuma olsun da izleyelim. :Z
Çıkış noktaları çok sacma olmuş. Gizem'le Volkan sevgilimiymiş? Kabul etmem. Aslı zaten dergide calişiyordu. Bu gizem denen kazulet dişlek de eski manken değilmiydi? Dergi binasında geçse olay. Eski dekoru yapıp filan çok daha güzel anlar yasayabilirdik:( bakalım volkan bu kime benziyor dicek mi aslı'ya:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Çıkış noktaları çok sacma olmuş. Gizem'le Volkan sevgilimiymiş? Kabul etmem. Aslı zaten dergide calişiyordu. Bu gizem denen kazulet dişlek de eski manken değilmiydi? Dergi binasında geçse olay. Eski dekoru yapıp filan çok daha güzel anlar yasayabilirdik:( bakalım volkan bu kime benziyor dicek mi aslı'ya:A
Konuda sevgili olduklarına dair hiçbir şey yazmıyor yine nereden salladın. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konuda sevgili olduklarına dair hiçbir şey yazmıyor yine nereden salladın. :A
Senin sallamandan:A "Gizem’le Volkan’ın arkadaşlığından başlıyoruz"

Avrupa Yakası'nı izlediysen karakter olarak Volkan#ın nasıl biri olduğunu bilip, arkadaşlık mı oldugunu bilmen gerekti. Ama sen bilirsin yine de:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Senin sallamandan:A "Gizem’le Volkan’ın arkadaşlığından başlıyoruz"

Avrupa Yakası'nı izlediysen karakter olarak Volkan#ın nasıl biri olduğunu bilip, arkadaşlık mı oldugunu bilmen gerekti. Ama sen bilirsin yine de:A
İzledim ama bana sevgili çıkmayacaklarmış gibi geliyor. Bekleyip görelim en iyisi. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash