Show Gülperi - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gülperi Hasan hesaplaşması, çalan müzikler, çekimler muhteşem ötesiydi. Bölüm şahane. Ali planlarını devreye sokmaya başladı olan Bedriye ve Gülperi'ye olacak. En çok öğrendiğinde Gülperi'nin tepkisini merak ediyorum.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Allahım bu dizi bir harika. Muhteşem müziği var ya. Sahnelere öyle bir işliyorlar Ki o müzikleri duygu alamamak imkansız.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
O herif kıza tecavüz etti şimdi evlendirecekler ama Gülperi'nin haberi yok tecavüzden. :A
@destere ye böyle pat diye söylenirmi :A:A

destere, o herif Bedriye'yi kaçırtacak. Kızı uyutacak ve sahte pasaport çıkardı Bedriye'yi reşit gösterip evli gösteren pasaport.
Yani Bedriye elden gidiyeah :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O herif kıza tecavüz etti şimdi evlendirecekler ama Gülperi'nin haberi yok tecavüzden. :A
@destere ye böyle pat diye söylenirmi :A:A

destere, o herif Bedriye'yi kaçırtacak. Kızı uyutacak ve sahte pasaport çıkardı Bedriye'yi reşit gösterip evli gösteren pasaport.
Yani Bedriye elden gidiyeah :A
dizideki tek dayanak noktamız iğfal edildiğine göre diziye bundan böyle selam vermeninde bir gereği kalmadı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
dizideki tek dayanak noktamız iğfal edildiğine göre diziye bundan böyle selam vermeninde bir gereği kalmadı :)
Züleyha'dan vazgeçmedin ama :A

Maskeli'nin konusunda etiketlemiştim ama görmemişsin :A pek önemli değildi ama en azından bi gülseydin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Züleyha'dan vazgeçmedin ama :A

Maskeli'nin konusunda etiketlemiştim ama görmemişsin :A pek önemli değildi ama en azından bi gülseydin :A
görmemişimdir görsem hiç gülmeden geçermiyim dosi günahımı alıyorsun :) o kadarda şey değiliz hiç gülmek içimden gelmiyorsa bile hafiften sırıtır gibi yapabilirm çok da zor olmamalı benim için :)