Gülşen - Bangır Bangır 200 Milyon İzlenmeyi Aştı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Gülşen - Bangır Bangır 200 Milyon İzlenmeyi Aştı!

gulsen-bangir-bangir_8423067-958270_1920x1080-1024x576.jpg

Türk pop müziğinin kraliçesi Gülşen'in son döneme damgasını vuran şarkısı ''Bangır Bangır'' video klibi, Youtube'da 200 milyon izlenme sayısını aştı!​

Metin Arolat’ın yönettiği ve hazırlık çalışmaları 6 ay süren klip, eşi benzerine çok sık rastlanmayan bir başarıya imza atarak Türkiye'deki pop müzik sanatçılarını ve dünya yıldızlarını kıskandırdı!..​

Fav10.net ailesi olarak Gülşen'in bu başarısını tebrik ederiz!..​

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tebrikler:clapping: Bi Fırt Çek'e de klip çekseydi keşke:/ NetD resmi değiştirsin yıldızlı yere 200 yazsın :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Böyle şarkıları istesem de dinleyemiyorum. Bir şey hissettirmiyor ki, boşa harcadığın 3-4 dakikanla kalıyorsun. Gülşen'in sesini veya kendisini sevmiyor değilim ama insanlar bunu istiyor bunu yapıyor onlar da. İstemesinler.
200 milyon da balon rakamdır bence hatta netd'nin tüm rakamları şişirme diye düşünüyorum.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tebrikler. Bence milli gururumuz gibi bir şey oldu. En çok dinlenen Türk şarkısı sonuçta.

Böyle şarkıları istesem de dinleyemiyorum. Bir şey hissettirmiyor ki, boşa harcadığın 3-4 dakikanla kalıyorsun. Gülşen'in sesini veya kendisini sevmiyor değilim ama insanlar bunu istiyor bunu yapıyor onlar da. İstemesinler.
200 milyon da balon rakamdır bence hatta netd'nin tüm rakamları şişirme diye düşünüyorum.
Yahu olur mu öyle şey. Youtube izin verir mi buna. Önceden olabilir belki ilk zamanlar ama şimdi zor böyle şeyler. Çoğu arkadaş böyle diyor ama katılmıyorum. ( Kendi düşüncelerim bunlar )
Zaten Youtube baya popüler oldu artık Facebook'u tıklanma da geçti. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şarkı güzeldi eyvallah ama 200 milyon çok abartı bence ya. Neyse tebrikler yine de Gülşen'e başarıları daim olsun. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Tebrikler. Bence milli gururumuz gibi bir şey oldu. En çok dinlenen Türk şarkısı sonuçta.

Yahu olur mu öyle şey. Youtube izin verir mi buna. Önceden olabilir belki ilk zamanlar ama şimdi zor böyle şeyler. Çoğu arkadaş böyle diyor ama katılmıyorum. ( Kendi düşüncelerim bunlar )
Zaten Youtube baya popüler oldu artık Facebook'u tıklanma da geçti. :)
ya hiç bilmediğimiz mekanlarda vs. çalmayan şarkılar bile 1 milyon dinlenmeyi aşıyor.
Örnek buldum;
bunları şuan buldum ama hiçbir şekilde kulağım aşina değil, bu kadar dinlendiyse demek ki bayağı çalıyor olmalı her yerde.

Yola getirdim :A ----> @denizz19 @DarkLeqenD

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ya hiç bilmediğimiz mekanlarda vs. çalmayan şarkılar bile 1 milyon dinlenmeyi aşıyor.
Örnek buldum;
bunları şuan buldum ama hiçbir şekilde kulağım aşina değil, bu kadar dinlendiyse demek ki bayağı çalıyor olmalı her yerde.

Doğru söze ne hacet. Aynen hele bir de Nefes Dandini Dandini diye bir şarkı var şuan kaç bilmiyorum ama 12 milyonu geçmişti yanılmıyorsam :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Örnek buldum;

Abone sayısından dolayı yüksek çıkması normal sonuçta bilinmedik bir klip olsa bile abone olan kişiye bildirim gidiyor ya da kenarda (1) yazıyor, abonelerin bir kısmı dinlese 1 milyona ulaşır zaten. Ayrıca onaylı kanallarda böyle hilelerin olması mümkün değil.

Gülşen'e tebrikler. :) @yatutarsa

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Örnek buldum;

NetD abonE kaç ama birde ona bak yaklaşık 4 milyon abone var. Bir video eklenince hemen herkese bildirim geliyor. Yarısı izlese al sana 500 bin izlenme.

Bak ben demiyorum bizimkiler yapmaz diye. .a Bizim insanlar yapar böyle kaçak göçek şeyler. Ama Youtube Türklerin kurduğu bir site değil sonuçta. Biraz mantıklı düşünmek lazım. :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Doğru söze ne hacet. Aynen hele bir de Nefes Dandini Dandini diye bir şarkı var şuan kaç bilmiyorum ama 12 milyonu geçmişti yanılmıyorsam :F
Aynen kim ki onlar? Çatır çatır şarkı yapan Göksel, Teoman vs. nasıl bu kadar az izleniyor o zaman? Millet netd'den başka kanala tıklayamıyor mu? İlla oradakileri mi dinleyecek?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
kraliçeymiş tebrikmiş hadi ordan bundan çok çok daha güzel SAPIK sözlü olmayan 50 şarkı yazabilirim şuraya.
Azcık kafanızı çevirin kulaklarınızı açın sözlerine bi bakın böyle fucktır shitten şarkılar ile olmaz bu iş daha da dibe batıyoruz
gidin İrfan Özata dinleyin bi şarkıcı dediğin böyle olur o sözler o ses kim de var bi dinleyin ya Allah aşkına
Aydın kurtoğlu dinleyin , Cengiz Kurtoğlunun oğlu dinleyin bi ya bu saydığım iki sanatıçının tüm şarkılarının toplam dinlenmesi 30m yi geçmez ama bu 200m dinlenen şarkıyı anlamlı sözler kafiye bakımından 1000e katlar
geliyor bunun tek varisi geliyor adeyyo laylayleyyo yakındır.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
NetD abonE kaç ama birde ona bak yaklaşık 4 milyon abone var. Bir video eklenince hemen herkese bildirim geliyor. Yarısı izlese al sana 500 bin izlenme.

Bak ben demiyorum bizimkiler yapmaz diye. .a Bizim insanlar yapar böyle kaçak göçek şeyler. Ama Youtube Türklerin kurduğu bir site değil sonuçta. Biraz mantıklı düşünmek lazım. :A
o yönden düşününce evet, gerçekten mantığım almıyor. Müzikalite sıfır şarkılar 10 milyon kere dinleniyor.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynen kim ki onlar? Çatır çatır şarkı yapan Göksel, Teoman vs. nasıl bu kadar az izleniyor o zaman? Millet netd'den başka kanala tıklayamıyor mu? İlla oradakileri mi dinleyecek?
Sistem çok farklı işliyor varsın kandırsınlar kendilerini Sıla'da o kadar çalındı yaz boyu her yerde ama 41 milyonda hala ama hakkıyla vevo kanalında bu oranlar :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Örnek buldum;

O aboneye bu izlenmeler az bile :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Sistem çok farklı işliyor varsın kandırsınlar kendilerini Sıla'da o kadar çalındı yaz boyu her yerde ama 41 milyonda hala ama hakkıyla vevo kanalında bu oranlar :A
YouTube fasa fiso ya, İrem Derici kaç tane satabilmiş? Ya da Ece Seçkin türevleri (gerçi albümleri var mı bilmiyorum?).. Gerçek dinleyen albüm satışlarında, konserlerde belli olur bence.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Örnek buldum;

Sen böyle beş para etmez şarkıları yerin dibine sok ben sana tüm harikalarımı atarım :)

Dan dan? millet gülşenin orasına burasına bakmak için izliyor videoyu sonra dinlenmesi uçuyor şarkının bir de Gökhan Türkmenin Taş şarkısına bakalım hiç açık kadın falan yok tertemiz şarkı hem söz hem kafiye ama dinlemiyor insanlar izlemiyor. klibin altında yapılan yorumlar bile yeterli durumu kabullenmek için.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
YouTube fasa fiso ya, İrem Derici kaç tane satabilmiş? Ya da Ece Seçkin türevleri (gerçi albümleri var mı bilmiyorum?).. Gerçek dinleyen albüm satışlarında, konserlerde belli olur bence.
Kim neden albüm alsın artık be :F
İnternetten indirmek veya izlemek varken bir albüme o kadar para verilmez :)

Konserleri dolu oluyor ece seçkinin merak etme ;)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
o yönden düşününce evet, gerçekten mantığım almıyor. Müzikalite sıfır şarkılar 10 milyon kere dinleniyor.
Türkiye'de çok ciddi bir şekilde Youtube'ye tıklanma var. Son 2 yılda arttı özellikle. Türk kanalları yabancı kanallar ile yarışıyor neredeyse. O yüzden kliplerin bu kadar izlenmesine şaşırmıyorum. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Kim neden albüm alsın artık be :F
İnternetten indirmek veya izlemek varken bir albüme o kadar para verilmez :)

Konserleri dolu oluyor ece seçkinin merak etme ;)
gerçek dinleyen alıyor ya, bu şarkıların ömrü taş çatlasa 3 sene. Sıla, Nazan Öncel, Sezen Aksu, Göksel gibi kadınlar 50 yıl sonra da aynı şeyi hissettirir.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
gerçek dinleyen alıyor ya, bu şarkıların ömrü taş çatlasa 3 sene. Sıla, Nazan Öncel, Sezen Aksu, Göksel gibi kadınlar 50 yıl sonra da aynı şeyi hissettirir.
Alış cnm alıış şimdiki devir böyle :)

Ben dahil çoğu kişi kafa rahatlatan insanı ayağa kaldırtığ göbek attıran pop şarkıları dinliyoruz :)