Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20220416_104235-jpg.116753

FOX'un merakla beklenen Avşar Film imzalı yeni dizisi 'Gülümse Kaderine'nin yayın tarihi belli oldu!

Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu ve Erkan Meriç gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı, yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayat hikayesini konu alındığı dizi çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Gülümse Kaderine, ilk bölümüyle 27 Nisan Çarşamba 20.00'de FOX'ta başlıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytingler düşüşe geçmişken, Bayram geliyorken, Mayıs sonrası havaların ısınması ve tatil sezonunun da yavaştan açılmaya başlaması da hesaba katılıyorken iddialı bir iş neden başlatılır ki? Yeni sezona kalmalıydı... Keşke Kanal D'de yayınlansaydı, eminim tutardı.

• Beğendim
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Lütfen tutsun bu dizi, bu kadroyu doyasıya izlemek istiyorum. Kanal ne yapmaya çalışıyor anlaması güç, şimdi başlatmak yerine Temmuz sonu Ağustos başı gibi başlatıp sezona kafası rahat girebilirdi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@slhttnmtl @Alos @Yiğitt @Bussy @serhatt @ozmoturk
“Ne olursa olsun; ben her zaman, her yerde senin yanında olacağım.”

Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir. İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar… Hayatın onlara borçlu olduğunu düşünüyor... Ve bu borcun karşılığı iyi talihle ödenmezse, Eda söke söke tahsilatı yapmaya kararlı…
ia4tjos.jpg

fw6w84c.jpg
1pldu1k.jpg
2w4roys.jpg
dginsl2.jpg

6cs374t.jpg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
OHB değil mi bu dizi ya :A Gerçi Çarşamba dizileri zayıf gidiyor, bir ihtimal aradan çıkma şansı var :D