Gönül Dağı'ndan 'Ömer'e Transfer! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,090
Puanı
1,061
ali-dusenkalkar-850x748.png

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'e sürpriz transfer!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımın kadrosuna 'Gönül Dağı'ndan yeni ayrılan Ali Düşenkalkar dahil oldu. Bugün sete çıkan oyuncu, dizide Reşat'ın (Falay) sözü geçen sert bir mafya olan abisi "İzzet" karakteriyle kamera karşısına geçecek.

Ömer, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Star'da!

Kaynak: Birsen A.

• Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,090
Puanı
1,061
Reşat'ın abisi mafya mıymış. :F Umarım gereksiz sert değildir çünkü Haluk örneğinde gördüğümüz gibi aşırı mafyatik tipler dizinin dokusuyla asla uyuşmuyor. :(

• Okudum
Reactions: Dante

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,557
Puanı
280
Reşat'ın abisi mafya mıymış. :F Umarım gereksiz sert değildir çünkü Haluk örneğinde gördüğümüz gibi aşırı mafyatik tipler dizinin dokusuyla asla uyuşmuyor. :(
Bence dizide 3/4 bölümdür devam eden bir hikayenin en başındaki patronu olabilir diye düşün derim. ☺️
------

cok iyi bir takviye. - hos gelmis.
@Hobbit
Bana kalırsa 34'ü acilen izlemelisin. Biraz uzun bir bölüm ama halledersin sen. 2 saat 46 dakika bir şey değil. 😅

• Beğendim

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
254
Puanı
75
Orjinal dizide Belçika'da yaşayan kardeş vardı ama turizm acentesi vb. idi. Mafya değildi. İşleri ise kesattı. Akive (Ömer) ile onun kuzeni olan kızı Libby'yi evlendirmiş ve Kudüs'te kurduğu yeni ofisinin başına geçirmişti.

• Beğendim

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Bence dizide 3/4 bölümdür devam eden bir hikayenin en başındaki patronu olabilir diye düşün derim. ☺️
------
cok iyi bir denklem. cidden tutarsa - uplamaliyiz bu yorumu . :p
persfektif olarak begendigimi belirtmek isterim - tutsa da tutmasa da.

Bana kalırsa 34'ü acilen izlemelisin. Biraz uzun bir bölüm ama halledersin sen. 2 saat 46 dakika bir şey değil. 😅
tamamdir . ilk bunu aradan cikarayim sonra adim farah :p

@Mehmet Can oooo mehmet hos geldin yahu :)

Reaksiyon puanı
135
Puanı
44
diziye durmadan yeni isim giriyor. ileride hikaye için sorun olabilir. her yeni isim demek o isim için hikaye ekran süresi demek .

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,557
Puanı
280
diziye durmadan yeni isim giriyor. ileride hikaye için sorun olabilir. her yeni isim demek o isim için hikaye ekran süresi demek .
Son 3 bölüm 2.52, 2.04 ve 2.46 sürdü. 3 bölüm toplamda 9 saatte bitti nerede ise. Yapımcı bir sorun etmiyor bunun yerine süreyi uzatıyor gördüğümüz kadarıyla.
------

Gönül Dağı'ndan kendi ayrılmak istediği buradan açık net belli oluyor.

Yeni işinde başarılar dilerim. Her türlü role gidebilecek birisi. :)
Bana kalırsa kendi ayrılma isteği adına da iyi bir bölüm sayısına ulaştı. Yani niye hemen ayrıldı dâhi diyemeyiz. Ben arada sırada Dilek ya kendi isteği yada yapım kararı ne olursa olsun. 3. Sezon ortasında gidemez miydi diyorum. Ama Muammer için bunu demem mesela. 🙂 Hee Selma ile o boşluğu iyi bir bölüm sayısında işleyerek hallettiler. Bir 13 bölüm daha oynarsa Selma, Dilek ile aynı sayıda bölüme ulaşıyor. 😅

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,557
Puanı
280
Ne oldu da GD'den ayrıldı acaba?
Yeni bir karekter denemek istemiş olabilir. İyi para teklifi gelmiş olabilir. Hikayesini beğenmiş olabilir. İstanbul mekanlı bir diziden teklif geldiği için de kabul etmiş olabilir. Her türlüsünü ben kabul ederim açıkçası. İyi bir zaman geçirdi şehir dışında. :)