Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
125 ve 126'deki ufak tefek göze çarpan senaryosal hatalardan sonra, 127 çok iyi geldi.
Uzun bir süre sonra dizinin bu bölümünü atlama yapmadan izledim. Bu bölümün iyi oluşu reytinglere de 1 puan artışı olarak yansımış.
Bu bölüm ve hafta ile anlaşıldı ki, ne Survivor, ne Kopuk nede günündeki en büyük rakibi olan Kardeşlerimdeki önemli olaylar Gönül Dağı yapımını etkilemiyor. Dizi bu sezon özelinde başladığı reytinglere tekrar geri döndü. Kopuk,Üç Kız Kardeş ve Survivor gibi yeni gelen rakiplerine rağmen hala birincilik koltuğunda.

Yayında ve yapımda emeği geçen bütün emekçilere çok büyük tebrikler. ⛰️⛰️⛰️⛰️. ✌️🥇❤️

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Gönül Dağı dizisinin, 4. sezonun başlama tarihi olan 9 Eylül 2023 tarihinden itibaren cumartesi günü yayınlanıp biten diziler şöyle; Adım Farah,Kopuk,Ruhun Duymaz, Ya Çok Seversen, Bambaşka Biri, Kader Bağları, Yan Oda, Üç Kız Kardeş,Korkma Ben Yanındayım, Yabani.(Araştırmam devam ediyor, mesaja güncelleme gelmeye devam edecektir.) @emreemreu

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: emreemreu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Gönül Dağı, en geç 1 Haziran veya 8 Haziranda Sezon Finali veya Final yapacak.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Herhangi bir ara verme durumu olmadığı takdirde, 142 veya 143'üncü bölümde sezon tamamlanacak.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
"Yengeye Elif dedin"in 2024 modeli geliyor. Şu mevzuyu bir bitirmediler gitti.
Ali Asaf Elmas'a güveniyorum. İnşallah böyle bir şey yapmaz ve Selma'nın kuruntusu olarak kalır. Umarım gerçeğe dönüşmez. Evet, Ali Asaf Dileği dizide unutmak olmaz dedi bunu bende kabul ediyorum. Yok sayamazsın ama bu olursa çok fazlaya gitmiş olur.
Tabi benim fikrim. Bu şekilde olmasını isteyeceklerde vardır.

• Okudum

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Gönül Dağı, 2.54:02 süresi nedir? Sen Ömer değilsin kendine gel. Ponçik, tatlış bir dizisin sen. Düğün mevzusu olduğu için böyle olduğunu varsayalım canım dizim olur mu?

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Gönül Dağı, 2.54:02 süresi nedir? Sen Ömer değilsin kendine gel. Ponçik, tatlış bir dizisin sen. Düğün mevzusu olduğu için böyle olduğunu varsayalım canım dizim olur mu?
Süre çok uzunmuş hakkaten ama düğün olduğu için izlerken fazla sıkmadı. Hatta konuklar bile tek türkü söyleyip gittiler. :A

• Güldürdün

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Konuklar olmadan, mezara gitmeden bir bölüm çekseler daha mâkul olurdu. :)
O mezarlık sahnesi hakket neydi ya. Ne gerek vardı ki? Dilek konusunda bu dizide bundan bahsediyorum işte. Hala çok içinde dizinin. Gülşıl gibi olabilirdi bana kalırsa Dilek mevzusu. Bazen cıvkı çıkıyor

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,575
Puanı
280
Bölüm 1/2 dakika hariç su gibi aktı. :) İrem kısa bir ara sonrası yeniden Gönül Dağı dizisine gelmiş. Mevsim'in kocası da demeyelim de terk edildiği kişisi gelmiş. Seyfettin için biraz üzüldüm :(