Futbol ile İlgili Yorum Yapan Kadınlara 'Ofsayt Nedir?' Sorusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kamu hizmeti yapıyorum resmen. :A

Ben de bilmiyorum hiç ne olduğunu,bilmekte istemiyorum :A

Kol hariç topla oynanıcak yerin rakip defansın 0.1mm bile önde olsa ofsayt @Çiğdem-

Beren Saat de yarışmayı ilgiyle takip ediyormuş, Survivor severiz hepimiz. :bhr: :Z @sokak sanati @xBUGRAx @Çiğdem- @mrt-06
Aaa bence benim dediğim mantıklı kalecinin arkasına geçip bekliyorsa ofsayt :F Zaten buna benzer bir şeydi sanırım okadar karışık anlatılmayada gerek kalmaz kaleci 1 tane olur sonucta arkasına geçip kalede sende duramazsın ofsaytta ona yakın bir şey :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa bence benim dediğim mantıklı kalecinin arkasına geçip bekliyorsa ofsayt :F Zaten buna benzer bir şeydi sanırım okadar karışık anlatılmayada gerek kalmaz kaleci 1 tane olur sonucta arkasına geçip kalede sende duramazsın ofsaytta ona yakın bir şey :A :A :A
Benim alıntımın burada ne işi var, Survivor Kenan Doğulu konusuna yazmıştım bu mesajı. :eek:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gıcık :A sinir oluyorum :F
Ama şimdi istisnalar bir yana, futbol daha çok erkeklerin izlediği ve sevdiği bir spor. O yüzden erkeklerden birinin kazanıp yanında erkek götürmesini tercih ederim, onlar için daha büyük bir keyif olacaktır :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sendemi? :T: Konuyu görmedin galiba

@MEnes @Arslan Bey
Geçen seçim konusuna attığım fotoyu hatırlarsın. Tüm mesajları okuyup cevap vermeyen gözlüklü arkadaş. :A Alta da resmini bırakayım. @MasacRE- yoldaşım da aynı benim gibi çoğu konuya hakimdir ama bazen bilerek ses çıkarmaz. :A

whatsapp-grubunda-her-seyi-okuyup-yazmayan-insan_958438_m.png

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Geçen seçim konusuna attığım fotoyu hatırlarsın. Tüm mesajları okuyup cevap vermeyen gözlüklü arkadaş. :A Alta da resmini bırakayım. @MasacRE- yoldaşım da aynı benim gibi çoğu konuya hakimdir ama bazen bilerek ses çıkarmaz. :A

whatsapp-grubunda-her-seyi-okuyup-yazmayan-insan_958438_m.png
Onun senden farkı, zamanı gelince gıcıklık yapmak için sessiz kalıyor :A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Onun senden farkı, zamanı gelince gıcıklık yapmak için sessiz kalıyor :A:A
O kadarını bilemem yoldaşım yapıyorsa eğlencesini tadını çıkarmak için yapıyordur. :A Ona karşı kötü düşünemiyorum kıyamıyorum kendisine. :A Gerçi sana da kıyamıyorum, beni sizin aranızda bırakma da ne yaparsan yap. :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
O kadarını bilemem yoldaşım yapıyorsa eğlencesini tadını çıkarmak için yapıyordur. :A Ona karşı kötü düşünemiyorum kıyamıyorum kendisine. :A Gerçi sana da kıyamıyorum, beni sizin aranızda bırakma da ne yaparsan yap. :A :A
Aaa yok canım @MasacRE- ile aramızdakiler tatlı atışmalar :A Gıcıklık yapmanın yakıştığı ender kişilerden.
Merak etme bende sana kıyamam. İki sevdiğin kişi arasında kalmana müsade etmem :A:A