Furkan Palalı 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' Seçildi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,257
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Benim Tatlı Yalanım' dizisinin Nejat'ı Furkan Palalı, 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' seçildi!

ntOweVcfBk-XBGiqwW7P5g.jpg

'Kızılelma', 'No: 309', 'Bir Mucize Olsun' ve şu sıralar 'Benim Tatlı Yalanım' dizisinde rol alan Furkan Palalı geçtiğimiz akşam düzenlenen Türkiye Başarı Ödülleri'nde ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ seçildi.

Ödülün ardından "Rol aldığım son iki dizimin yurtdışına satılması mutluluk verici. No 309, 51 ülkede, Benim Tatlı Yalanım ise 26 ülkede yayınlanıyor ve büyük ilgi görüyor. Toplamda 77 ülke. Türk dizilerinin yurt dışında yayınlanması; yine Türk oyuncuların farklı ülkelerde de tanınıyor olması gurur verici. Şu ana kadar gelen tepkiler de çok olumlu” dedi. Palalı aldığı ödülden dolayı memnuniyetini de şu sözlerle dile getirdi: ‘’Hangi alanda çalışıyorsanız çalışın ödül almak, yaptığınız iş ile ilgili ödüllendirilmek gurur verici. İnsanın daha şevkle çalışmasını sağlıyor." açıklamasında bulunan oyuncu, Twitter tarafından açıklanan verilere göre de en çok konuşulan erkek oyuncular arasında yer alıyor.

Kaynak : Ranini​

• Güldürdün
Reactions: Nikos litas

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
Furkan bize gelsen Dünya'nın en iyisini seçileceksin, bu yaz inş gelecen , dönecen yuvana:bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Taner Ölmez'in olduğu bir yılda başkalarını en iyi erkek oyuncu seçmek tamamen saçmalık. :)

• Beğendim
Reactions: alperuz