FOX TV'nin 'Meryem' Hamlesi Elinde Patladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
DNEphlLW4AAE05b.jpg

Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüboğlu, ''Meryem'' dizisinin kanal değişim sürecini anlattı...

Hatırlanacağı üzere ''Meryem'' dizisi FOX TV'de yayınlanacaktı, son anda Kanal D'ye transfer olmuştu. Yeni yayın dönemi yaklaşınca FOX’un Drama Direktörü Özlem Yurtsever, yapımcı Avcı’ya, kanal yönetiminin çekilen bölümlerini izlemek istediğini söyledi. TMC Film'in sahibi Avcı, daha eksiklerin bulunduğunu belirtti. FOX TV yöneticileri ısrar edince ilk bölüm izlendi, Yurtsever’in, “I-ıh... Sarmadı beni! ‘Meryem’ diye dizi mi olur?“ sözleri Avcı’yı kızdırdı. Genel müdürün, “Ben beğendim. Güzel iş olacak gibi duruyor” demesi Avcı’nın verdiği kararı değiştirmedi.

FOX'un beğenmediği ''Meryem''i Kanal D havada kaptı, şu anda dizi çarşamba gününün en çok izlenen ikinci dizisi durumunda.

Diziyi beğenmeyen Özlem Yurtsever ise Mart 2016’da başladığı FOX’taki görevinden Kasım 2017’de istifa etti. Şu anda FOX'a ''Adı Zehra'' dizisini hazırlıyor...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Doğru demiş Özlem. :A Bu işle yeni sezona girilmezdi. Kanal D elinde iş yok diye yazın koydu boşluktan izlendi. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Biz fake zaferlerin kanalı değiliz. Dizinin sezon başladığında ilgi görmeyeceğini biliyorduk.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Karşısındaki Bu Sayılmaz, No:309, Seven Ne Yapmaz, Nerdesin Birader dizilerini bitirdi. Şimdi Hayat Sırları'nı da yolluyor. :A Son hafta maç vardı, yine 5'e çıkar. :Z
İyi de zaten Bu Sayılmaz - Seven Ne Yapmaz - Nerdesin Birader toplasan hepsinin reytingini bir Kırgın Çiçekler edemiyordu onları rakipten mi sayıyorsun :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
FOX batıyor diyorum sana, 3 dizisini de bitirdik. :A

Pazar, Perşembe zirvede kanal. Cumartesi Cuma 5 alıyor Salı 6 alıyor bu nasıl batmak.:F
Her yapımcının ilk tercihi konumuna geldi kanal. Son dönemin en prestij kazanan kanalı Star ile birlikte.:cool:

ZİRVEDEYİZ SESİN GELMİYOR..

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
İyi de zaten Bu Sayılmaz - Seven Ne Yapmaz - Nerdesin Birader toplasan hepsinin reytingini bir Kırgın Çiçekler edemiyordu onları rakipten mi sayıyorsun :A
Sonuç olarak hepsi bitti mi bitti, önemli olan kendine güvenip rakip olarak karşısına gelmesiydi. :A

Pazar, Perşembe zirvede kanal. Cumartesi Cuma 5 alıyor Salı 6 alıyor bu nasıl batmak.:F
Her yapımcının ilk tercihi konumuna geldi kanal. Son dönemin en prestij kazanan kanalı Star ile birlikte.:cool:

ZİRVEDEYİZ SESİN GELMİYOR..
Kanal D Perşembe,cuma zirvede. Pazartesi 6-7 alıyor, çarşamba 5 alıyor, cumartesi 3-4 alıyor, pazar 4-5 alıyor. Salı günü de göreceğiz, çatlayın. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Sonuç olarak hepsi bitti mi bitti, önemli olan kendine güvenip rakip olarak karşısına gelmesiydi. :A

Kanal D Perşembe,cuma zirvede. Pazartesi 6-7 alıyor, çarşamba 5 alıyor, cumartesi 3-4 alıyor, pazar 4-5 alıyor. Salı günü de göreceğiz, çatlayın. :Z
Meryem de tıkandı ben Yorumları takip ediyorum bir dış göz olarak :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
Kanal D Show TV atv Star TV TRT 1 ve tv8 hiçbiriniz FOX'umu geçemeyeceksiniz artık çünkü aylardır zirvedeyiz yerimiz iyice sağlamlaştı. :handfist::Z:bhr::oops::love1:

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,693
Puanı
1,060
Yalnız Meryem iyi bir dizi değil. Yazın boşlukta No 309'un sezon finali yapmasıyla izlendi. Sonra 5-6 reyting aldı. Şimdi düşüşte. 4 stabil bir oran ve zaten gittikçe düşecektir çünkü kore uyarlaması... FOX pişman falan olmadı..