Fox TV'den Yeni Dizi: "Cemal Maruf"

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Fox TV'den Yeni Dizi: "Cemal Maruf"

2013415154922.jpg

Fox TV'nin dizi atağı bitmek bilmiyor! Kanalda yepyeni bir dizi daha yakında başlayacak.

Yapımcılığını bugüne kadar birbirinden başarılı projelerin yapımcılığını üstlenen BKM Film'in üstleneceği, senaryosunu Ozan Yurdakul'un kaleme alacağı, kod adı "Cemal Maruf" olan dizisinin yönetmen koltuğunda, daha önce Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir ve Paramparça gibi yapımları yöneten Cevdet Mercan oturacak.

Aksiyonu yüksek olan bir kahramanlık hikayesini anlatan dizinin ilk belli olan oyuncusu ise, daha önce Kayıp Şehir, Ulan İstanbul ve Gecenin Kraliçesi dizilerinde rol alan usta oyuncu Uğur Polat oldu.

Bu arada Cevdet Mercan'ın bir boksörün hikayesini anlatan "Şampiyon" adlı dizisinin oyuncu kadrosu kurulamayınca rafa kaldırıldığı öğrenildi.

Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Familya'nın bitmesiyle birlikte o kalite düşmanı kanal ile tüm ilişkimi kopardım. Bu da BKM'nin yapması dışında çok ilgi çekici gelmedi bana. :A

İlk 100'e giremiyordu bence en suçsuz burada kanal.:( Tamam işte BKM yapıyor Uğur oynuyor sen seversin onu. Açıklanan 2 bilgide tam senlik izlersin bunuda.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben Marul diye okudum :A
Fox hele bi önce sefkat yerimdari yayinlasin. sonra baska dizilere yönelsin