FOX, Jean Grey'e Özel Solo Film Yapmak İstiyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

FOX, Jean Grey'e Özel Solo Film Yapmak İstiyor!

sophie_turner_jean_grey.jpg

X-Men Apocalyps'den sonra 20the Century FOX'un X-Men evreninin geleceği konuşulmaya devam ediyor.

Daha resmi açıklama gelmese de iddialara göre Jean Grey için solo filmi için planlar yapılıyor. Serinin son filminde Jean Grey'in gençliğini oynayan Sophie Turner eleştirmenler ve izleyiciler tarafından başarılı bulunmuştu.

Solo filmde heyecan verici gelişme ise Dark Phoenix hikayesinin işlenecek olması, Dark Phoenix hikayesi 2006 yapımı X-Men: The Last Stand filmine konu olmuştu. Film her ne kadar ilk iki filmin yönetmeni Bryan Singer'dan sonra başarısızlık olarak görülse de Dark Phoenix hikayesi güzel işlenmişti.

Serinin son filminde Dark Phoenix hikayesine ucundan dokunduran FOX bakalım gerçekten Jean Grey'e özel solo film yapacak mı?

9LDbXr.gif

X-Men: The Last Stand - Famke Jansenn (2006)
go9blb.gif

X-Men: Apocalypse - Sophie Turner (2016)

MJaRY2.gif

Kaynak: ÇizgiKafe

Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay Sophie Turner'ın o fotosu X-Men'den miymiş unutmuşum orada oynadığını. Muhteşem gözüküyor. :bhr: Sophie için izlerim eğer filmi olursa. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Phoenix modunu daha ilk filmden gördik Jean Grey'in. Solo film olacaksa Dark Phoenix görme ihtimalimiz de var. Bu da çok cezbediyor. :) Çıkarsa izleriz elbette. Tabi Sophie Turner da cabası. :A
Evet açıkçası Jean'ı Dark Phonenix olarak görmek beni cezbediyor. :A Birde Sophie olunca mutluluğum 2 kat artıyor. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sophie Turner, Jean Grey karakterini oynadı son filmde. :D Yani solo film olursa Sophie oynayacak karakteri. Sevinebilirsin? Film ona özel olacak çünkü? :D
tamam o zaman mutlu oldum desene sansa kıymete bindi diye kısaca çoktan anlamıştım olayı :)) araya solo molo katmışsın çorbaya döndü iş :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Konu çok fazla bu karakterin üzerindeydi, oyunculuğu çok iyi değildi açıkcası sadece görüntüsü ve sansalığıyla izletti bence.

Solo bir film yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum, hani izleriz orası ayrıda başarılı olur mu sorusu sıkıntı. :(