Forumdaki Yenilikler

diEfoRyoU

Maybe this wørld is anøther planet's hell!
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
Web Sitesi
www.favoriforumum.com
Öncelikle Tüm FF Üyelerine Merhabalar;

2008 Yılı Forumumuz Açısından Yeniliklerle Dolu Geçecektir.Bu Sebepten Dolayı Yapıcagımız ve $uan Beta A$amasında Olan Yeniliklerden Size Bahsetmek Istiyorum...

*) FF Sudoku : Dünyaca ünlü sudoku oyunu sizler icin FavoriForumum`da Olacak.$uan beta a$amasında olup 1 2 gün icerisinde sizlerle birlikte olacaktır...

*) FF Messenger : Forumda Payla$ım Yaparken Aynı Anda Msn,Yahoo,Gtalk Messenger Kullanmak Istemezmisiniz ? O Halde FF Messenger Tam Size Göre.$uan Tasarım A$amasında Olup Çok Kısa Süre Sonra Sizlerle Birlikte Olacaktır..

Ve Daha Bircok Yenilik..

Sizlerde Forumlarımızda Görmek Istediginiz Yenilik ve Deği$imleri Bu Ba$lık Altında Bizlere Ula$tırırsanız Sizlerin de Görü$leriyle Daha Eglenceli Bir FF Sizlerle Birlikte Olacaktır..

Saygılarımla..

[E]Rcann...

Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
139
Katiliyorum GÜzel Olur Ama Jex ArkadaŞimiz 1 Konu Ve 2mesaji Var Nasil Yrd-admİn Oluyo Anlamadim...

diEfoRyoU

Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
Web Sitesi
www.favoriforumum.com
Katiliyorum GÜzel Olur Ama Jex ArkadaŞimiz 1 Konu Ve 2mesaji Var Nasil Yrd-admİn Oluyo Anlamadim...

Benim görevim forum teknik destegi.Yani yeni yapılan eklentileri,kendime ait tasarladıgım eklentileri,versiyonları vs. foruma entegre etmek..VBulletinde Türkiye`de öndeki insanlardan birisiyim.Olay sadece bu...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim görevim forum teknik destegi.Yani yeni yapılan eklentileri,kendime ait tasarladıgım eklentileri,versiyonları vs. foruma entegre etmek..VBulletinde Türkiye`de öndeki insanlardan birisiyim.Olay sadece bu...
Üstteki hoşgeldin mesajında TR karakter sorunu var ilgilenirsen sevinirim :) Günaydın şeklinde çıkıyor şuan.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
sabahtan beri burdayım hiç farketmemiştim :eek:
ama daha mühim işlerim var onlarla ilgileniyorum.. :p hala çözüm bulunamadı gereksiz mesaj konusuna.. uyarıcağını söylemiştin ozi ama hala aynı şekilde devam ediyor. mesajları da silmedim istersen bak.

amma meraklısın kuzi ya :D bak bana hiç bişey sordummu :p
Sınavlar valla gereksiz mesajlardan daha önemli :D

[E]Rcann...

Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
139
Benimde bir isteğim var ama onaylanırmı bilmem
1-)bi konuya tıklayaçağımız zaman renkler olsun renk renkk değişsin istiyorum ...!
2-)anasayfada daha fazla bölüm olsun mesela
3-)ders bölümünde bütün d

ersler yazılsa
4-)en üst kenarda şöle bi efek olsa
bayrak.gif

5-)gms haberleri diye bi konu olsa
6-)indirilicek bi programın üstüne tıkladığım zaman hemen o siteyi reklam vermeden açmak

benim isteklerim bunlar ...;)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1-)bi konuya tıklayaçağımız zaman renkler olsun renk renkk değişsin istiyorum ...!

ersler yazılsa
bayrak.gif

6-)indirilicek bi programın üstüne tıkladığım zaman hemen o siteyi reklam vermeden açmak

Yanıtlıyorum;
1-Ben öyle bir eklenti bilmiyorum ve nasıl birşey olacağını tam anlamadım jeX biliyor ise yanıtlar :)
2-Daha fazla bölüm istiyorsunuz.İçerik ekleyebileceğiniz bölümler varsa belirtin eklenir.
3-Bütün önemli dersler var zaten.Trafik-Din falan gerek yok herhalde :) Ayrıca o bölüme konu ekleyn kişi sayısı da az.Önce mevcut bölümlere ekleyelim de:)
4-Ben o Türk bayrağı eklentisini sevmiyorum şahsen.Bayrağımıza saygımız sonsuz tabiiki.Ama bence sayfada pek hoş durmuyor.
5-GMS Haberleri derken? Konu ekleyebileceğin birşey ise eklenir :)
6-Onun için para lazım.Host şan sponsor olduğu için öyle.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

diEfoRyoU

Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
Web Sitesi
www.favoriforumum.com

ersler yazılsa
bayrak.gif

Alanıma giren sadece ilk madde oldugu icin yanıtlim..

Bahsetmek istediginiz olay vBulletin`de $u $ekilde gerçekle$ir.

Herhangi bir konuya,ba$lıga tıkladıgınızda tıkladıgınız yerde kıvılcımlar olu$turabilirim.Eğer bu $ekilde bi$iy istiyorsanız eklentiyi entegre edim..