Forumda Yokluğu Hissedilenler

umut erdem

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
19
haxball konusundan anlamadığımız için konuya giremiyoruz girsek bişey anlamıyoruz o açıdan o sayfaya girenlerle bağımız kopuyor :) bu açıdan dedim haxball zararlı diye insanı soğutuyor arkadaşlardan :))
Oynamıyorum sıkıntı yok o zaman [emoji4]

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@mrt-06 ama dönecek zaten aramıza.

@xBUGRAx Twittter'da aktif zaten. :D

@Gk4y ile 2013-2014 'te tanışmıştık.Tam kafa olarak uyuşmuştuk. Ama o zamanlar benim internet sorunum vardı eğer olmasaydı mutlaka forumdann ayrılmasına engel olurdum. :(

@Almila ile aynı yaşlardaydık birde tabi forumda bayan üye sayısı az malum. :D O yüzden geri gelir inş. :D Yoksa ortalık @Çiğdem- e kalacak yine. :(

Bir isim daha var (ismini söylemem) onunda aktifliği çok azaldı bu 2 ayda filan. Az mesaj yazıyor artık. Biz onunlar çok farklı yerlerden görüşüyoruz zaten. :p Ama forumda onunda yokluğunu hissediyorum. :D Mayıs ayı onun ayı olur umarım. :bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Temelli gitmedi ama @takas kardeşimi aşırı derecede özledim. Yakında bu hasret bitecek inş.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
KayıpŞehir arkadaşımı özledim. Facebook'ta ara ara görüşsem de forumdan ayrı düşmesine üzüldüğüm isimlerdendir.

Prncss yine ara ara benim zorlamalarımla girse de daimi girmesini isterdim. Keza Almila da öyle.

Onun dışında Yakup, Buğra, Ömer(zaten iletişimi koparmadım o ayrı gelmese de olur) :A onları da özledim.

Başka da aklıma gelen yok. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
KayıpŞehir arkadaşımı özledim. Facebook'ta ara ara görüşsem de forumdan ayrı düşmesine üzüldüğüm isimlerdendir.

Prncss yine ara ara benim zorlamalarımla girse de daimi girmesini isterdim. Keza Almila da öyle.

Onun dışında Yakup, Buğra, Ömer(zaten iletişimi koparmadım o ayrı gelmese de olur) :A onları da özledim.

Başka da aklıma gelen yok. :)
gökçe bahadır aklıma geldi bak şimdi :) onuda özledik uzun zamandır yok aramızda :)
-20-tl-yi-odeyemedi--ilker-kaleli-kayip-sehir-1350321.jpg

bu kadının peşindeki sapık kim acaba ?:) @Bully nin ilkeri değilmi :)

Temelli gitmedi ama @takas kardeşimi aşırı derecede özledim. Yakında bu hasret bitecek inş.
yalan olmasın bende çok severdim @takas ı :)) yalnız kaç hafta banlandıki? iki üç haftaysa olmamış şöyle en az 5 yıl banlasalardı keşke :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
gökçe bahadır aklıma geldi bak şimdi :) onuda özledik uzun zamandır yok aramızda :)

yalan olmasın bende çok severdim @takas ı :)) yalnız kaç hafta banlandıki? iki üç haftaysa olmamış şöyle en az 5 yıl banlasalardı keşke :)

İlker neyin peşinde olacağını iyi bilir :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Merak etme o da seni özlemiş 2-3 güne burda :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Merak etme o da seni özlemiş 2-3 güne burda :A
bu sevgi karşılıklı desene :) ne kadar mutlu oldum anlatamam? zaten bu dünyada karşılıksız aşklar yüzünden insanlar ne ıstıraplar çekmiş :) ama karşılıklı ise sorun yok samanlıkta bile eğleşiriz :)) hayat bize güzel :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bu sevgi karşılıklı desene :) ne kadar mutlu oldum anlatamam? zaten bu dünyada karşılıksız aşklar yüzünden insanlar ne ıstıraplar çekmiş :) ama karşılıklı ise sorun yok samanlıkta bile eğleşiriz :)) hayat bize güzel :)
Bunu burdan alın bu niyeti bozdu :A @Çiğdem-'i de şuraya etiketleyeyim de ortalığa edeyim iyice :A Hahaha kaosss :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bunu burdan alın bu niyeti bozdu :A @Çiğdem-'i de şuraya etiketleyeyim de ortalığa edeyim iyice :A Hahaha kaosss :A
@Çiğdem- in şimdi horultusu taaa trabzonda duyuluyor @MEnes e kadar gitmiştir ses :)) arasanda bulamazsın hogatha konularını açtı bize emanet etti kuzuyu kurda teslim etti gibi bişey :) kendisi çekip gitti uyumaya sabah gelir ilk iş konusuna bakar sıvamışmıyız diye :) ama ona bundan sonra su yok gidip haxball a yorum yaparım onun konusunayapmam beklesin hogatha :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Çiğdem- in şimdi horultusu taaa trabzonda duyuluyor @MEnes e kadar gitmiştir ses :)) arasanda bulamazsın hogatha konularını açtı bize emanet etti kuzuyu kurda teslim etti gibi bişey :) kendisi çekip gitti uyumaya sabah gelir ilk iş konusuna bakar sıvamışmıyız diye :) ama ona bundan sonra su yok gidip haxball a yorum yaparım onun konusunayapmam beklesin hogatha :)
Sen de mi haxballcısın :A bi ben sevemedim şu oyunu la :A gel seni fps oyuncusu yapalım Ruslarla göğüs göğüse çarpışırsın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen de mi haxballcısın :A bi ben sevemedim şu oyunu la :A gel seni fps oyuncusu yapalım Ruslarla göğüs göğüse çarpışırsın :A
bir önceki sayfadaki yorumlara hiçmi bakmadın ? :) haxball dan nefret ederim.. sırf bu yüzden @MEnes le kavğa edecektik bizi zor ayırdılar :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bir önceki sayfadaki yorumlara hiçmi bakmadın ? :) haxball dan nefret ederim.. sırf bu yüzden @MEnes le kavğa edecektik bizi zor ayırdılar :))
Yok üşendim :A Neyse iyi bari seni kurtardık şu 8 bitlik oyundan :A

Ama @MEnes de seviyorsa vardır bir bildiği :A Saat geç oldu ben sütümü içip yatayım bu kadar geçlere dayanamıyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok üşendim :A Neyse iyi bari seni kurtardık şu 8 bitlik oyundan :A

Ama @MEnes de seviyorsa vardır bir bildiği :A Saat geç oldu ben sütümü içip yatayım bu kadar geçlere dayanamıyorum :A
zaten sana son zamanlarda bir haller oldu iyice süt kuzusuna döndün:) şimdiden bu dönüş hayra alamet değil evlenirsen tam kılıbık olup çıkardın :))