Forumda 7. Yılım!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Foruma bundan yedi yıl önce katıldım. Bundaki temel etken reytinglerdi. Üye oldum, tanışma ve kaynaşma da gerçekleşti. Bu yedi yıl içerisinde güzel dostluklar edindim, Forumun bana kattığı en iyi özellik, yorum yapma özelliği oldu. Yorum yapa yapa bir şeyleri öğrenmeye başladım. Yönetimde olduğum zamanlar da oldu. Zaman içinde aktifliğim azalsa da, forumda kopmamaya devam ettim.

Daha önce yer aldığım birçok forumda birkaç yıl içinde sıkılıp, bıraktığım olmuştu. Ancak burada böyle bir şey gerçekleşmedi. Üstelik en çok mesaj yazdığım forum, bu forum oldu. En uzun süre kaldığım, en iyi şekilde bir şeyler öğrendiğim ortam oldu. Özellikle de genel kültürüm gelişti. Bunda işte en büyük etken, paylaşımdı.

İşte bu yedi yıllık süre içerisinde muhabbetleriyle iyi vakit geçirmemi sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay be 7 yıl oldu he daha geldiğin ilk günleri hatırlıyorum saf saf dolanıyordun etrafta :A Hayırlı olsun kardeş forumun en eskilerinden biri olarak ne zaman bikmayi düşünüyorsun :A Tebrikler nice senelere :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yaşlanmışsın. :A

Çok uzun zamandır tanıdığım bir üye değilsin ama yorumlarını okumaktan keyif alıyorum. Bu yüzden nice mutlu senelere. :) @Arslan Bey

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Vay be 7 yıl oldu he daha geldiğin ilk günleri hatırlıyorum saf saf dolanıyordun etrafta :A Hayırlı olsun kardeş forumun en eskilerinden biri olarak ne zaman bikmayi düşünüyorsun :A Tebrikler nice senelere :D
Diyor benden sonra üye olan. :A

Teşekkürler. :A

Muhtemelen bu gidişle @bazinga bıraktığı zaman bırakacağım. :A
Yaşlanmışsın. :A

Çok uzun zamandır tanıdığım bir üye değilsin ama yorumlarını okumaktan keyif alıyorum. Bu yüzden nice mutlu senelere. :) @Arslan Bey
Aynen, yaşlandım. :A

Benim aktifliğimin azaldığı sıralarda üye olmuştun, bu yüzden fazla muhabbetimiz olmadı. Belk ileride olur daha fazla muhabbet. :)

Teşekkürler. :)
7 yılda benim gibi kaliteli bir insanla buluşmamak...
Buluşmak istiyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.
Nice senelere toprağım, iyi ki varsın. :D
Teşekkürler toprağım. Sen de iyi ki varsın. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Benim aktifliğimin azaldığı sıralarda üye olmuştun, bu yüzden fazla muhabbetimiz olmadı. Belk ileride olur daha fazla muhabbet. :)

Önceden geçmiştim ama olmamıştı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Olur olur. :A Rica ederim. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Nice yıllara Abdullah, forumda en eski tanıdıklarımdan birisin. Dilerim aramızda olmaya devam edersin. :bhr:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nice yıllara Abdullah, forumda en eski tanıdıklarımdan birisin. Dilerim aramızda olmaya devam edersin. :bhr:
Eskilerden kim kaldı ki zaten. 2011 jenarasyonu çok fazla yok aktif. 2011'den öncesi yok denecek kadar az. :)

Teşekkürler. Umarım devam ederim. Belirli aralıklarla girmeye devam ederim yine, ara ara kopukluk olsa da. :)
Vay be 7 yıl olmuş demek, hayırlı olsun. Hep buralarda olursun inşallah. :)
Senin kadar olmasa da, biz de yaşlandık. En eskilerden çok az kişi kaldı. :)

Teşekkürler. Umarım buralarda olmaya devam ederim. Belli aralıklarla yine kopuş olsa da, devam da ederim. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Eskilerden kim kaldı ki zaten. 2011 jenarasyonu çok fazla yok aktif. 2011'den öncesi yok denecek kadar az. :)

Teşekkürler. Umarım devam ederim. Belirli aralıklarla girmeye devam ederim yine, ara ara kopukluk olsa da. :)

Senin kadar olmasa da, biz de yaşlandık. En eskilerden çok az kişi kaldı. :)

Teşekkürler. Umarım buralarda olmaya devam ederim. Belli aralıklarla yine kopuş olsa da, devam da ederim. :)
@dizi kolik de gelir birkaç haftaya. KPSS geçsin. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nice yıllara :bhr: Umarım daha uzun yıllar burada olursun. Yorumlarınla oldukça kaliteli bir üye olduğun çok belli. :) @Arslan Bey

Vay be zaman ne çabuk geçiyor. Benim de 7 yıl olmuş :D Ama aktif olduğum dönemleri toplasan 3 yıl eder :F

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@dizi kolik de gelir birkaç haftaya. KPSS geçsin. :A
KPSS geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. O zaman az kaldı gelmesine. :A

O da 2011'de üye olmuştu, doğru. Benim aktif olduğum zamanlarda aktif olmayınca uzun zamandır yokmuş gibi geldi bana. :A

Bir de @Almila vardı mesela bir ara. İki yıl önce bir gitti, sonra izi yok. Ben daha çok onu merak ediyorum. İletişimde de kalamadık. O da geri döner umarım, ki zor ama belki geri döner.
Nice yıllara :bhr: Umarım daha uzun yıllar burada olursun. Yorumlarınla oldukça kaliteli bir üye olduğun çok belli. :) @Arslan Bey

Vay be zaman ne çabuk geçiyor. Benim de 7 yıl olmuş :D Ama aktif olduğum dönemleri toplasan 3 yıl eder :F
Sen de 2011 üyesisin, doğru. Seni unuttuk, çünkü aktif değilsin pek. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
@Arslan Bey Tebrik ediyorum nice yıllara inşAllah fazla muhabbet edemesekte ettiğimiz zaman olunca seviyorum sohbetini nice forumlu yıllara inşAllah :D