XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Kesin arkadaşlarıdır :A Yoksa öldürmek zor :A

Yükle derim :)
Epey bir şeyin bir araya getirilmesi lazım sanırım öldürebilmek için. :D

Yükle mi dersin? Ben de para derim. 60 TL derim. Çok derim. Zaten param yok, 400 TL borcum var üstüne derim :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Epey bir şeyin bir araya getirilmesi lazım sanırım öldürebilmek için. :D

Yükle mi dersin? Ben de para derim. 60 TL derim. Çok derim. Zaten param yok, 400 TL borcum var üstüne derim :A
Hiç bilmiyorum:F Ama kız karakter annesinin kazağını giymesi lazım. :F Sonra Tommy'min öldürmesi lazım galiba. :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
O daha bile pahalı. Asla olmaz :A
Zaten onu da çok beğenmemişler. Steam'de %74 oranda. :A
Steam tarihine geçti geçen gün :A O oran optimizasyon sıkıntıları yaşayan fps drop yiyen çöp bilgisayarla oynamaya çalışan ergenlerin ağlamasından dolayı. Adamın oyunu kasıyor tam o esnada vurulup ölüyor daha sonra bir yandan sivilcelerini sıkarken öbür yandan steam incelemesinde düşük notu basıyor sonra kendini küratörü sanıyor :A

https://www.google.com.tr/amp/www.webtekno.com/haber/amp/31964

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Steam tarihine geçti geçen gün :A O oran optimizasyon sıkıntıları yaşayan fps drop yiyen çöp bilgisayarla oynamaya çalışan ergenlerin ağlamasından dolayı. Adamın oyunu kasıyor tam o esnada vurulup ölüyor daha sonra bir yandan sivilcelerini sıkarken öbür yandan steam incelemesinde düşük notu basıyor sonra kendini küratörü sanıyor :A

https://www.google.com.tr/amp/www.webtekno.com/haber/amp/31964
O her oyunda var. O Witcher 3'te de vardı, ama görüyosun, %97 olumlu Steam'de :cool: DOKSAN YEDİ :cool:
Daha early access'teki oyunu almam ben. Önce bir çıkışını yapsın, bi Metacritic puanına bakayım öyle. Orada da 75'i zor geçer diyorum ben :A

İndirde oynayalım artık :F

39 Lv oldum :A
39 iyi mi kötü mü nereden bileyim? :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
O her oyunda var. O Witcher 3'te de vardı, ama görüyosun, %97 olumlu Steam'de :cool: DOKSAN YEDİ :cool:
Daha early access'teki oyunu almam ben. Önce bir çıkışını yapsın, bi Metacritic puanına bakayım öyle. Orada da 75'i zor geçer diyorum ben :A

İyi işte tabi 80 lv filan da var :F Seni bekliyoruz artık. :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Early Access'teki oyun senin Witcher'ını tokatlıyor ama :A Full sürümü var sen düşün :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Early Access'teki oyun senin Witcher'ını tokatlıyor ama :A Full sürümü var sen düşün :A
Gelergeçer türdeki bir oyunun RPG'den çok oynanması şaşırtıcı bir şey değil.
TW3 251 tanesi Game of the Year olmak üzere toplamda 800'den fazla ödüle sahip.
PUBG 252 ADET GAME OF THE YEAR ödülü alınca gel karşıma :A