TVen Forum Magazin |7.Bölüm | Yeni!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ok0JoX.png

Harunnn60: TVen iç yapımlar ekibi ve Harunnn60 tarafından hazırlanan Forum Magazin'e hoş geldiniz değerli izleyiciler birazdan olay haberler ve çarpıcı röportaj ile başlayacağız. Umarım keyifli bir vakit geçirirsiniz şimdi Forum Magazin başlasın!

''Sıkmıştı bu gidiyorum diyerek ilgi çekme çaban.''

ERrZED.jpg

Geçtiğimiz günlerde foruma veda eden dosi'ye şok itiraf geldi! Favori Magazin binasına itirafta bulunmak için gelen bir başka üye dosi hakkında şok itirafta bulundu! İsimsiz olarak yayınlanmasını istediği itirafı okuyalım isterseniz.

XXXX:Her hafta 'forumu bırakıyorum gidiyorum' şeklinde profilde yayınlanan mesajlar sonunda konuya döküldü ve sonunda gidiyorsun Dosi. Sıkmıştı bu gidiyorum diyerek ilgi çekme çaban.

Olay ne bilmiyoruz ama dosi foruma tekrar döndüğünde bu itirafa karşı cevap hakkını kullanmak isterse programımıza bekleriz.

AZ SONRA!
Q7vm8j.jpg

Forumun vazgeçilmezi ''Bully'' foruma veda etti!

kWGlkm.png

Forumun eş başkanlarından olan Bully özel sebeplerden dolayı foruma veda etti. Geçtiğimiz hafta ''Bully neden bu aralar durgun'' haberini yapacakken veda konusu ile foruma aniden veda eden Bully herkesi şaşırtmış ve üzmüştü.. Bizde en yakın arkadaşlarından bazılarına bu ani gidişle ilgili düşünceleri sorduk. Dilerseniz haberimizi okuyalım.

Röportajlar için Çiğdem'e teşekkürler. :bhr:

Çiğdem: Kaan ile aram çok iyiydi , özleyecem tabikide ama forumun genelinin sevdiği birisiydi , benden daha çok forum genel olarak özleyip arayacak bence. Admin görevide almıştı en azından tüm aşamaları tamamlayarak gitmiş oldu . Forumcak umarım birgün döner diye bekleyecez artık. :bhr:
Yiğitt: Gidişine en çok üzüldüğüm isimlerden oldu. Dışarda zaten görüştüğüm birisi ama buradaki hava da ayrı bir hava. Zorunlu bir ara verdi, inşallah okulu bitince aramıza dönecek. Foruma verdiği emekleri olsun, iyi niyeti olsun her zaman hatırlanacak üyelerden. Kendisini çok özleyeceğiz... :(
sokak sanati: Bully deyince aklıma 2 şey geliyor. İyi olan huyu iyi bir arkadaş olması. Kesinlikle onun gibi bi arkadaşın varsa sırtın yere gelmez. Bazı konularda ondan destek bulduğum olmuştu zamanında. Kötü özelliği ise arkadaşları arasında onlara hissettirecek şekilde ayrım yapması. Belki hissettirdiğinin farkında değil ama öyle. İyi hatırlayacağım kesinlikle.:X
He birde forumun en Overrated ismi. Çok bi farklılığı olmamasına hatta klişe olmasına rağmen abartılan biri.:A

mrt-06: 4 yıl önce bir konuda çok şiddetli bir kavga etmiştik (hoş o zamanlar biraz değişiktim :A) o kavgadan sonra yavaş yavaş birbirimizi tanımaya başladık hani derler ya en büyük aşklar nefretle başlar, demek ki en büyük dostluklar da nefretle başlıyormuş. Zamanla o kavga birbirimizi tanımamıza vesile oldu, forumda her rütbeyi birlikte yaşadık ve birlikte yükseldik.. Moderatör, Süper moderatör sonra Co Adminlik ve sonrasında forum yöneticiliği sürekli birbirimize destek olarak bu mevkilere çıktık, şimdi... şimdi yalnız kaldım adeta bir serçenin tek kanadını kaybetmesi gibi, şimdi o serçe şaşkın, ne yapacağını bilemez durumda ama diğer kanadı emin ellerde, o kanat bir diğer serçeye takıldı; gökyüzüne uçan, hayallerinin peşinden koşan o serçeyi uçuruyor. O serçe uçsun.. yeter ki uçsun gökyüzüne bulutlara ulaşsın, ben tek kanatla da idare ederim elbet..

''Gel bakayım sete bir ifadeni alayım''
JlqvWW.jpg

Yeni dizi Ateşböceği hakkında batuhankaralar eleştiri yapınca soluğu sette aldı! Kiralık Aşk ile arasında afişlerde benzerlik olduğunu söyleyen Batuhankaralar, Twitter'da bu sefer yönetmene derdini anlatmaya başladı. xemrexx'in olayı deşifre etmesi ile bizde olayı araştırdık. İşte komedi dolu haberimiz.

29nb4N.png

İşte O Twittler!

''Sevişmelerine Şaşırmadım!''
jWXoGJ.jpg

Forumda harf hataları ile ünlü olan ve ara sıra Giresunca kelimeler kullanan Çiğdem bu sefer fena harf hatası yaptı! Çiğdem mesaj yazarken kelimeleri karıştırınca ortaya komik görüntüler çıktı.

Bir üye tarafımızdan gönderilen o mesajı sizlerle paylaşalım.

0BlQMB.png

( Bir gün bu hatalardan banlanacaksın ama ne zaman Çiko. :A )

OzaN: Oy Dilenenler Uzaklaştırılacak!

Jlqmdn.jpg

Bir süredir etkinlik yarışmalarında oy toplamalara içerlenen Ozan sonunda forumla iplerini bir süreliğine kopardı. Geçtiğimiz günlerde foruma tekrardan geri dönen OzaN Sia ve Rihanna oylaması ve daha bir sürü oylamalarda oy toplamaların yarışmalara gölge düşürdüğünü düşündüğü için KHK
yayınlandı!

İşin teknik kısımları ile daha önceden ilgileneceğini söyleyen Ozan böylece uzun bir aradan sonra ilk kez yönetime karışmış oldu!

9dg04r.png

Ve geldik son ve en önemli haberimize!
zBa9jj.jpg

xBUGRAx foruma geri döndü! Merak edilen soruları cevapladı!
3 yıl önce kendisine gelen itirafa ne cevap verdi?

Harunnn60- Öncelikle Hoşgeldin Buğra. :D Sonunda foruma dönebildin!! 3 yıldır yoktun forumda neden ani bir karar ile forumdan ayrıldın? 3 yıldır neler yaptın

xBUGRAx: Hoşbuldum. :D Aslında forumdan ayrılma kararı falan almamıştım. Birkaç gün giresim gelmemişti foruma ve daha sonraki günlerde sürekli erteledim girmeyi erteleye erteleye 3 yıl olmuş. :A Neden olarak bilgisayar başında zaman geçirmekten sıkılmış olmam olabilir. Foruma girmediğim dönemde sadece işim olduğunda bilgisayar açtım hep telefon kullandım. :D Forumda yokken dershaneye gittim 2 sene boyunca. :(

Harunnn60: Bu 3 yıl zarfında foruma dönmek aklına gelmedi mi hiç yada misafir olarak giriş yaptın mı hiç? Forumda kimleri özledin?

xBUGRAx: İlk başlarda yılbaşı gecesi döneceğim demiştim kendi kendime. O gece de giresim gelmedi. :F Eğer ilk sınavda kazansaydım o yaz dönecektim ama tekrar hazırlanmaya karar verince erteledim yine. :D Misafir olarak girdim valla birkaç kez. Özelikle FOX'un zirvede olduğu dönemde reytinglerde ne yorumlar yapılmış diye tahmin ettiğim gibi FOX'un başarısına çok yorum yoktu öksüz kalmıştı adeta kanal forumda. :A Reyting bölümünde aktif olan üyelerle yazışmayı özlemiştim. :D

Harunnn60: Tam her şeyin zirvesinde bırakıp ayrılmıştın forumdan. Bu yüzden de senin arkanda eleştiriler/itiraflar gelmeye başlamıştı. Bizde aradık taradık etti ve o eleştirilerden bir tanesini bulduk. 3 yıl aradan sonra aşağıda ki itirafa cevabın ne olur?
zBa9G7.png

xBUGRAx: Foruma girmeyince TV sektöründen haber alacak tek Twitter kalıyordu orda sessiz aktiftim tweet atmıyordum çok. :D Modluğu kaldıramamakla alakası yok en çok konu açanlardandım hatta en son girdiğim gün konu açıp kapatmıştım o konu da Günahkar setinden ilk karelerdi. :A Forumla bağımı da koparmak istemedim testler arasında kaybolurken yazın foruma döneceğimi hayal ettiğim çok oldu. :Tİtirafa son yorumum şaşırdım haksızlık edilmiş bana. :A Modluğu kaldıramadığımı hissetseydim iznimi isteyip üye olarak devam ederdim genel olarak internetten uzaklaştım o dönem.

Haftaya yeni bölümde....

xBUGRAx 3 yıl aradan sonra merak edilen soruları cevapladı.Röportajın diğer merak edilen soruları haftaya!

Forumun ateşi yükseldi! Ortaya garip başlıklar çıktı! denizz19 foruma neden veda ediyor? hepsi ve daha fazlası haftaya Forum Magazin'de!

Harunnn60: TVen İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan programımızın sonuna geldik. Haftaya yine bomba haberlerimiz var. Umarım iyi vakit geçirmişsinizdir haftaya TVen'de görüşmek üzere iyi hafta sonları efendim.

İç Yapımlar - 2013-2017
Hazırlayan ve Sunan: Harunnn60

y3Ng0L.png

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Yönetime el koyuyorum. :D Eline sağlık bir göz gezdirdim. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dosi ile Bully nin aynı haftada forumdan ayrılması çok üzmüştü:( bu hafta ikisinin konuda olmasıyla bunu birkez daha hatırlamış olduk:(
@batuhankaralar @Çiğdem- yazmış oldukları oldukça komik yazılar olmuş:) @mrt-06 Bully hakkında yazmış olduğu anlamlı yazı harikaydı:)
@Harunnn60 emeğine sağlık 3.haftada oldukça iyi bir yazı olmuş,bu konuyu okumak oldukça keyifli:)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Görseller harika olmuş en iyi bölüm olmuş. :A Eline emeğine sağlık Haro. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hhahaha eline sağlık çok eğlenceli olmuş @Harunnn60 :Z:Z:Z

bende sunucu olarak kaan roportajında @Yiğitt @mrt-06 @sokak sanati duygulandırdınız çocuklar @Bully a gösterecem bu iyi dileklerinizi :bhr:

@batuhankaralar olayı çok komik olmuş ama bizim magazine çıktına göre artık ünlü olmuş :A @xemrexxx

o hata değil yalnız @Harunnn60 biz iyi anlaşan kişilere sevişiyor diyoruz @destere den bulaştı :F @mrt-06 ve destere iyi muhabbet ederken kullanıyorum ne güzel böye sevişirken sizi görmek diye hoş sohbet anlamında kullanıyoruz :A :A :A @Aserat

son olarak buna hala gülüyorum yaaa @OzaN ve @mrt-06 yönetim toplantısı ciddi derlerdi ama bukadarını beklemiyordum şuan siz okurken ben gülmeye devam edeyim
:F :F :F
Jlqmdn.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben veda mı ediyormuşum :A
Askeri gideceksin ya bi yaparız bi ara. :F

Çok güzel bölüm olmuş eline sağlık. :D @Harunnn60

@Çiğdem-'in hatası ve @batuhankaralar'ın olayı güldürdü. :F

@Bully ve @Dosi inşallah bir gün geri döner eksiklikleri hissediliyor gerçekten. :(
Dosi ile Bully nin aynı haftada forumdan ayrılması çok üzmüştü:( bu hafta ikisinin konuda olmasıyla bunu birkez daha hatırlamış olduk:(
@batuhankaralar @Çiğdem- yazmış oldukları oldukça komik yazılar olmuş:) @mrt-06 Bully hakkında yazmış olduğu anlamlı yazı harikaydı:)
@Harunnn60 emeğine sağlık 3.haftada oldukça iyi bir yazı olmuş,bu konuyu okumak oldukça keyifli:)

Teşekkürler.:kissingheart::kissingheart: 2 saatte hazırladım ama siz böyle yazınca değiyor.:hearteyes:

Görseller harika olmuş en iyi bölüm olmuş. :A Eline emeğine sağlık Haro. :D
Sen kaytarmasan senide ekleyecektim. :A Bilerek geciktirdin. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eline sağlık Harun güzel emek sarf edilen bi bölüm olmuş.:D

Ozan capsi güldürdü.:F @mrt-06 tam olarak böyleydi o an:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

bende sunucu olarak kaan roportajında @Yiğitt @mrt-06 @sokak sanati duygulandırdınız çocuklar @Bully a gösterecem bu iyi dileklerinizi :bhr:

@batuhankaralar olayı çok komik olmuş ama bizim magazine çıktına göre artık ünlü olmuş :A @xemrexxx

o hata değil yalnız @Harunnn60 biz iyi anlaşan kişilere sevişiyor diyoruz @destere den bulaştı :F @mrt-06 ve destere iyi muhabbet ederken kullanıyorum ne güzel böye sevişirken sizi görmek diye hoş sohbet anlamında kullanıyoruz :A :A :A @Aserat

son olarak buna hala gülüyorum yaaa @OzaN ve @mrt-06 yönetim toplantısı ciddi derlerdi ama bukadarını beklemiyordum şuan siz okurken ben gülmeye devam edeyim
Jlqmdn.jpg
Bende o capsi yaparken güldüm baya ya. :F En komiği o oldu zaten. :A

Nasıl yani yanlış yazmadın mı?:eek:

Jlqmdn.jpg
Bende o capsi yaparken güldüm baya ya. :F En komiği o oldu zaten. :A

Nasıl yani yanlış yazmadın mı?:eek: