TVen Forum Magazin 6.Bölüm

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
YNr6A6.jpg

Harunnn60: TVen iç yapımlar ekibi ve Harunnn60 tarafından hazırlanan Forum Magazin'e hoş geldiniz değerli izleyiciler birazdan olay haberler ve çarpıcı röportaj ile başlayacağız. Umarım keyifli bir vakit geçirirsiniz şimdi Forum Magazin başlasın!

İlk bölümü hala okumadıysanız>>>> TIKLA

Dilerseniz Geçen Haftaki Röportajımızın Devamını Yayınlayalım!

''Çok kolay aşık olabilen bir insan değilim''

vpnPrz.jpg

Harunnn60: Şimdi foruma geldiğinde kimleri özlediğini fark ettin? Neler değişmiş sence forumda.

dizikolik: Aslında herkesi özlemişim. Yani yeni üyelere şu an gözüm çok çarpmadı hep benim zamanımda olan kişileri gördüm şu ana kadar. :X Tek tek isim vermeyi pek sevmiyorum ama gerçekten yani burada olmak, buradaki kişilerle konuşmak, kaynaşmak insana iyi geliyor. Keşke gerçek hayatta da görüşebileceğimiz, kaynaşabileceğimiz bir alan yaratabilsek... Forum ortamına değinecek olursam aslında bıraktığım gibi, yönetim bazında bazı değişimler olmuş. Yani böyle çok gözüme çarpan değişimler olmamış gibi ama bu benim açımdan iyi bir şey. :X

Harunnn60: Aşk ne durumda?

dizikolik: Şu an hayatımda birisi yok, görüştüğüm konuştuğum insanlar oldu ama bir şey hissedemiyorsan maalesef devam ettiremiyorsun. Aşk konusunda zaten ben öyle çok kolay aşık olabilen bir insan değilim. :X Zaten aşk geçici bir duygu, önemli olan sevebilmek, değer verebilmek. Bu da düşüncelerin, fikirlerin uyuşabilmesiyle alakalı tamamen.

Harunnn60: Uzun bir aradan sonra merak edilen soruları cevapladığınız için çok teşekkürler.:bhr:

Bu Hafta Hangi Yeni Haberler Var?
Az Sonra!
JlnDjY.jpg

Şaşırtan İtiraf!

''Ozan şu mrt-06 denen zatı görevden alsa..''

dGkB94.jpg

Favori Magazin binasına itirafta bulunmak için gelen gizemli üye şok itirafta bulundu! İsimsiz olarak yayınlanmasını istediği itirafı okuyalım isterseniz.

XXXX: darksaal gelse de Ozan şu mrt-06 denen zatı görevden alsa. Kılıçdaroğlu gibi yürüyen değil yazan hezeyan adeta!

Olay ne bilmiyoruz ama haftaya eş başkan mrt-06 bu itirafa karşı cevap hakkını kullanmak isterse programımıza bekleriz.

Yakamoz'un Yolu!

''Biraz sevgili olmanın tadını çıkarıp belki seneye evlenme teklifi yaparım.''

0Bmz38.jpg

Bir süredir Yakamoz-Asi'nin forumda aşk hayatı ufak ufak konuşulurken bizde merak ettik ve birinci ağızdan öğrenelim dedik.

Bu hayırlı iş nasıl başladı? nasıl devam etti? ne durumda? İsterseniz haberimize geçelim..

Harunnn60: Öncelikle bu hayırlı iş nasıl oldu bize anlatabilir misin. Duyumlarımıza göre hala İtalya'ya gidiyormuşsun. Umarım her ne dilersen gerçekleşir.

Yakamoz-Asi: Öncelikle yeni programınız hayırlı olsun. Kibar yaklaşımınız sebebiyle ve yeni olduğunuz için cevap vereyim, yoksa normalde 5 kardeşi yerdiniz, hiç sevmem magazincileri. :A

Gelelim soruya. Malum yaş oldu 29, evlenmeyi düşünmek gerek. Forumda kimse evlenemiyor diye isyan çıktı bu sebeple bende harekete geçtim. Kim önce evlenecek yarışı başladı. :F

Şaka şaka. Ciddi cevap vereyim. Paramı kazandığım İsviçreli şirket İtalya'ya satıldı. Haliyle bizde İtalyanlar ile pek bir konuşuyoruz. Doğal olarak gözümüz, radarımız hanımlara açık. Biriyle iş sayesinde pek bir konuşuyorduk, bir iş gezisi esnasında bende kendisine açıldım. Önce arkadaş olduk, ama kendisi de kısa zamanda bana anlamlı sözler yazmaya başladı; bir ara birini forumda durumumda paylaştım. Ben daha sonra bir kere daha gittim ve bu duruma bir isim verdik. Biraz sevgili olmanın tadını çıkarıp belki seneye evlenme teklifi yaparım. Durum böyle. Kendisi çok hanımefendi bir kişiliğe sahip.

Sanırım bu cevap şimdilik yeterli. Daha fazla bilgi özel hayat sınırını aşar. :D

İyi programlar dilerim. :A

Harunnn60: Bu güzel ve uzun cevaplarınız için biz teşekkür ederiz.:confused::A

Su Uyur RüzgarGülü Uyumaz!

9d2N05.png

Aylar sonra foruma dönen -potterhead gelişi ile forumu şoke etti.

Durum güncellemesinde İngilizce küfürlü söz paylaşım yapan üyeyi forumcanlar da fark edemedi. Üstüne üstlük mesaj beğeni bile aldı. Sadece RüzgarGülü'nün duruma uyanması ile forumda ayrı bir ironi daha gerçekleşti. ( :A )

Forumun ve yönetimin olaya geç uyanması akıllara acaba forumun İngilizce seviyesi düşük mü sorunu getirdi.

Ve Son Haberimiz Geliyor!

Ozan foruma ara verdi ama son mesajı akıllara forumda darbe mi olacak sorusunu getirdi!

''Bundan Sonra Hiçbir şey Eskisi Gibi Olmayacak''
5QMyjR.png

Bir süredir etkinlik yarışmalarında oy toplamalara içerlenen Ozan sonunda forumla iplerini bir süreliğine kopardı. Sia ve Rihanna oylaması ve daha bir sürü oylamalarda oy toplamaların yarışmalara gölge düşürdüğünü düşünen Ozan giderken de gözdağı verdi foruma!

lWvq7p.png

Ozan ile tatlı rekabette olan Rihanna'cı sokak sanati'na bizde son durumu sorduk.

Harunnn60: Ozan'ın forumu bir süreliğine bırakması ile ilgili ne düşünüyorsun. O Sia'cı sen Rihannacı haliyle bir rekabet oluyor aranızda. Gelinen duruma şaşırdın mı sevindin mi tepkin ne oldu?

sokak sanati: İlgiyi Sia'ya çevirmek için yapılan bi plan olduğunu düşünüyorum. Ozan'in forumdan gitmesine sevinmem için ondan nefret ediyor olmam gerek. Aramızda bi husumet olmadı tüm olaylarda yalnız bırakmasına rağmen. Üzüldüm. Geri dönmesini bekliyorum. Oylar Ariana ve Rihanna'ya.:Z

Haftaya yeni bölümde....

xBUGRAx 3 yıl aradan sonra merak edilen soruları cevapladı. Kendisine 3 yıl önce gelen şok itirafa ne cevap verdi? Dosi foruma geldikten sonra sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Bully bu aralar neden durgun? hepsi ve daha fazlası haftaya Forum Magazin'de!

Harunnn60: TVen İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan programımızın sonuna geldik. Haftaya yine bomba haberlerimiz var. Umarım iyi vakit geçirmişsinizdir haftaya TVen'de görüşmek üzere iyi hafta sonları efendim.

İlk bölümü hala okumadıysanız>>>> TIKLA

İç Yapımlar - 2013-2017
Hazırlayan ve Sunan: Harunn60
rp6zjo-png.55830

Son düzenleme:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Eline sağlık çok güzel olmuş. :D

Haftaya ben de ilk röportajımla Forum Magazin'deyim. :A 3 yılı @Harunnn60 'a anlattım teklifi için teşekkürler. :D Tüm medya mensupları bu röportajı kullanabilir. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 için kim niye böyle bi açıklama yaptı. Garip. Yönetim olarak eleştirdiğim noktalar var ama bu yorum çok sert olmuş.

Eline emeğine sağlık baya uğraşmışsın. Keyifle okudum.:D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık. :A

Resimler güldürdü. Kendimin ki hariç tanklı olan özellikle. :F

Eyvallah @Aserat :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık. :A

Resimler güldürdü. Kendimin ki hariç tanklı olan özellikle. :F

Eyvallah @Aserat :D
Yakamozun Yolu. :F

Teşekkür ederim. :D

@mrt-06 için kim niye böyle bi açıklama yaptı. Garip. Yönetim olarak eleştirdiğim noktalar var ama bu yorum çok sert olmuş.

Eline emeğine sağlık baya uğraşmışsın. Keyifle okudum.:D
Valla bilmiyorum @mrt-06 ne diyecek acaba. :A

Teşekkür ederim en beğendiğin yada güldüğün resim hangisi. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@mrt-06 ı yedirmeyiz ayoll :A :A :A @Bully ve @mrt-06 admin görevlerini çok iyi yönetiyorlar en son olan krıtık olayıda çok iyi şekilde idare etdiler benim ve oklavamın desteğim size yeter ayoll aynen devam :Z:Z:Z

@OzaN etkinlik konularından zaten bunalmıstı oy toplama işine ve bu son olayda son nokta olmus bir gitsin kafasını toplasın gelsin bakalım @sokak sanati koskoca başkanı kaçırdın ayoll :A :A :A

@Yakamoz-Asi ecnebi gelinimiz şimdiden hayırlı olsun ayoll adına sevindim :bhr::bhr::bhr:

@RüzgarGülü uyumaz kısmıda güzeldi forumun nöbetcisi gibi gerçekten ama bir gözcüsüde olması iyidir forum boşlamaya gelmez :F :F :F

@Harunnn60 yine eğlenceli bir programdı keyifle okudum emeğine sağlık :bhr::bhr::bhr:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@mrt-06 ı yedirmeyiz ayoll :A :A :A @Bully ve @mrt-06 admin görevlerini çok iyi yönetiyorlar en son olan krıtık olayıda çok iyi şekilde idare etdiler benim ve oklavamın desteğim size yeter ayoll aynen devam :Z:Z:Z

@OzaN etkinlik konularından zaten bunalmıstı oy toplama işine ve bu son olayda son nokta olmus bir gitsin kafasını toplasın gelsin bakalım @sokak sanati koskoca başkanı kaçırdın ayoll :A :A :A

@Yakamoz-Asi ecnebi gelinimiz şimdiden hayırlı olsun ayoll adına sevindim :bhr::bhr::bhr:

@RüzgarGülü uyumaz kısmıda güzeldi forumun nöbetcisi gibi gerçekten ama bir gözcüsüde olması iyidir forum boşlamaya gelmez :F :F :F

@Harunnn60 yine eğlenceli bir programdı keyifle okudum emeğine sağlık :bhr::bhr::bhr:
Atacan ve Kaan her an üyeleri meydanlara davet edebilir. :F

En güldüğün yer neresi. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@OzaN blöf yaptı ama ben yedim oy toplamadım.:A Ben zaten toplamıyordum Shakira'ya oy toplanınca Ariana yenilince bari Rihanna çıksın namimiz yürüsün diyerekten öle yaptım. Shakira'ya oy toplayanlar utansın.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atacan ve Kaan her an üyeleri meydanlara davet edebilir. :F

En güldüğün yer neresi. :F
rüzgar gülü kısmı cnm :F :F :F

@xemrexxx de şöyle bir roportaj yap napıyor çenesi niye durmuş bir kendini hatırlatsın ayoll gerçi ben biliyorumda millet bilmiyordur emresiz magazinmi olur git kapısına dayan ayoll ne bu hali anlatsın :A :A :A