TVen Forum Magazin 3.Bölüm

Forum Magazin | 3. bölüm

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
viewlogo.caspx

YENİ BÖLÜM
FORUM|MAGAZİN

mrt-06 :
TVen iç yapımlar ekibi tarafından hazırlanan Forum Magazin'e hoş geldiniz değerli izleyiciler birazdan olay haberler ve çarpıcı röportaj ile başlayacağız. Umarım keyifli bir vakit geçirirsiniz şimdi Forum Magazin tüm çarpıcı konuları ile başlasın !

HAFTANIN KONUĞU : Fks14

mrt-06 : Şimdi sırada ki haberimiz forumumuzun değerli editörlerinden @Fks14'le ilgili Furkan'ı muhabirlerimiz forumun reyting bölümünde buluyor. İşte o keyifli röportaj !
---- Bant ( Ve haber başlar )

mrt-06 : Furkan Bey nasılsınız?

Fks14 :İyiyim teşekkür ederim konulara göz atıyordum.

mrt-06 :
Müsaitseniz birkaç sorumuz olacaktı.

Fks14 :Tabii ki memnun olurum.

mrt-06 : Hollanda'da yaşıyorsun peki Türkiye'yi özlüyor musun?

Fks14 :
Hollanda'da yaşayıp büyümüş biriyim. Her sene yaz aylarında Türkiye'ye geliriz ve Türkiye'de çok farklı ve daha samimi ve sıcak bir atmosfer var. Türkiye'nin insanları, o güzel manzaraları, yemekleri ve adı bile onu sevmem için yeterli sebepler. Mutlaka Türkiye'mi özlüyorum ama Hollanda'nın bazı şartları Türkiye'ye göre daha iyi bu bir avantaj ama Türkiye gibisi yok..

mrt-06 : Oyunculuk yaptığını forumda duyurmuştun filmini bizimle paylaşmıştın süreci kısaca anlatır mısın?
Fks14 :
Oyunculuk yaptım evet bir gençlik dizisinde. Ama ben daha çok yönetmenlik ve senaristlik yapıyorum şu an. O da şöyle oldu.. Geçtiğimiz sene Mayıs ayında okulumuzda düzenlenen bir etkinliğe katıldım. Bu etkinliğin amacı, kendi yeteneğine güvenen çocukların yeteneklerinin daha da yayması ve bir planlarını gerçekleştirmesi. Benim planım da kısa bir film projesi yapmak. Bu etkinlikte kazandığım parayı bu filme yatırdım ve ilk filmim 'Yeni Bir Başlangıç'ı yaptım.

mrt-06 : Forumda konularını / mesajlarını beğendiğin üyeler var mı nedeni ile ?
Fks14 :
Uzun ve emekle hazırlanmış incelemeleri beğenirim ve emeğe saygı gösteririm. Mesaj ve konularını özelikle olarak beğendiğim birisi yok ama özelikle Reyting Sonuçları ve TV Haberleri bölümünde güzel konular açılıyor, o bölümü daha çok takip ediyorum ve konuları seviyorum.

mrt-06 : Forumun ortamını nasıl değerlendiriyorsun?

Fks14 :
Bazen anlamadığım dizi, siyaset vs. tartışmalar çıkıyor. Ben tartışmalara girmeye hiç hoşlanmayan bir insanım, birisini asla kırmamaya özen gösteririm. Şu an ortam gayet iyi, daha da iyi olacağından eminim zamanla.. :smile:

mrt-06 : Efendim çok teşekkürler vakit ayırdığınız için , hoşçakalın. :)

Fks14 : Ben teşekkür ederim. :)

---- Bant ( Haber biter - Stüdyo )

mrt-06 : Gerçekten keyifli bir röportaj olmuş.... Şimdi muhabirlerimiz öyle bir haber yakaladı ki inanamaycaksınız birazdan haberini izleyeceksiniz. Bu sefer kim kiminle tartıştı reyting sonuçları bölümünde yaşanan o olay işte haberimiz.

FORUMDA ÜSLUP TARTIŞMASI

Forumda ara sıra böyle sürtüşmeler çıkabiliyor şu da forumun tuzu biberi diyelim diğer haberimize geçelim.

FORUMDA YENİ AKIM COOKİESİZM AKIMI

mrt-06 : Forumda yeni bir akım başlıyor çok farklı bir akım yeni akım herkesi saracak gibi hatta sarmaya başladı bile. cookies nickli sevdiğimiz arkadaşımız kısa sürede gerek yazım şekli gerek konuları ile yeni bir akım yarattı. İşte cookiesizm akımı !

Dikkat bir gün herkes @cookies gibi olabilir. Bakalım yeni akım etkisini ne kadar süre ve ölçüde gösterecek hep birlikte göreceğiz. Cookies style.

HALUK REYİZ FORUM DIŞINA DA AÇILDI

mrt-06 : Geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'un ATV'den ayrılarak Fox TV'ye geçmesi ile Haluk reyiz harekete geçti Twitter üzerinden Esra Erol ile muhabbet edip tebrik etti. İşte o tweetler !

Haber 6.jpg

---- Bant

mrt-06 : TVen İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan programımızın sonuna geldik haftaya @berkann ve @yatutarsa ile ve @XanTier ile ilgili bomba haberlerimiz var umarım iyi vakit geçirmişsinizdir haftaya TVen'de görüşmek üzere iyi hafta sonları efendim.

Ekli dosyalar

• Haber 6.jpg
    Haber 6.jpg
    66.7 KB · Hit: 406
  • Haber 6.jpg
    Haber 6.jpg
    56 KB · Hit: 555
Moderatörün son düzenlenenleri:

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Hahahah :F :F Süper olmuş ya gerçekten bayıldım. Haluk artık Esra Erol'u da izler :)
10 üstü 10 @mrt-06 emeğine sağlık :)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
Çok başarılı olmuş.:D Cookiesizm akımı videosuna çok güldüm.:F
Benle ilgili bir şeyler demiştin?? (b)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Reytinger post: 1410269' Alıntı:
Çok başarılı olmuş.:D Cookiesizm akımı videosuna çok güldüm.:F
Benle ilgili bir şeyler demiştin?? (b)

Teşekkür ederim Akif senin haberi biliyorum ama o haber çok meşakkatli olacak büyük ihtimal sezon finalinde yayınlarım kusura bakma.
Forumdan ayrılmayacaksın demi?

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
mrt-06 post: 1410282' Alıntı:
Teşekkür ederim Akif senin haberi biliyorum ama o haber çok meşakkatli olacak büyük ihtimal sezon finalinde yayınlarım kusura bakma.
Forumdan ayrılmayacaksın demi?
Sağolne kusuru.:D Beklerim.:D
Yokayrılma değil de en aza indirmem gerekecek.:D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
Tartışma olayını çok abartmışsın ama sende haklısın haber yoktu sana :D Coookies akımı haberini sonradan da olsa anladım. :D

. @darksaal sende mi ? :eek:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Almila post: 1410281' Alıntı:
Evet tüm bölümleri okudum :) Daha doğrusu okumuştum )

Ilk bölümde sizin meşhur kavganızın videosunu yapmıştım o yüzden sordum.
:D
Tekrardan teşekkürler.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
mrt-06 post: 1410328' Alıntı:
Ilk bölümde sizin meşhur kavganızın videosunu yapmıştım o yüzden sordum.
:D
Tekrardan teşekkürler.
GEl bizde kavga yapalım ama sakın kavga yaptığımızı çaktırmayalım olur mu ? :F :F Sonunda da şaka yaptık deriz güleriz :kiki::kiki: