Filmler Yarışıyor / 1 Hafta: Animasyon Filmleri

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Filmler Yarışıyor ilk hafta heyecanıyla başlıyor. İlk haftanın kategorisi ise: Animasyon Filmleri. Bu kategoriye uygun 3 filmi sıralı bir şekilde bana özel mesaj ile yollamanız gerekiyor. Son tarih Cumartesi 14:00. (Tabi erken yollarsa herkes, erken yol alırız.)

giphy.gif

Öncelik Sıralaması:
1- @HeisenBerg
2- @MEnes
3- @OzaN
4- @MasacRE-
5- @Danger UA!
6- @Yiğitt
7- @Çiğdem-
8- berkann
9- @Tolstoyevski

Not: Öncelik sıralamasında 1. olan yarışmacının yolladığı ilk film kabul olacağından, bir filmi mesajla yollaması yeterlidir.

Not: Ben 3 tercihimi de yapmış olup, sizlerden gelebilecek olan "bizim önerdiğimiz filmlere göre değiştiriyor mu acaba?" sorusunu şimdiden yanıtlamış bulunuyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Animasyon filmleri de en alakasız olduğum türdür :D Neyse sallayacağız bir şeyler artık bakalım ilk hafta elenmesek iyidir :D Bu öncelik sıralaması neye göre belirlendi onu anlamadım her hafta değişecek mi sıralama?

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Anime film sayılmaz ki. :D Sen şuna başka dilde animasyon da yollayabilirsiniz de. :) Tamam biraz düşünüp yollarım bu gece sanırım. :)

Dizi olan anime sandım sanırım. :D Miyazaki'nin film olan animeleri vardır mesela. :D

@MasacRE- elenme olmayacak. Bu yüzden her hafta önemli ve aldığınız kadar çok puan almaya çalışın. :D Sıralamalar her hafta değişecek. Mesela sen bu hafta 4. oldun ama ilerideki haftalarda 4. olmayacaksın. Yani herkes, her sıralamada bulunacak mutlaka. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bu yarışmada çok iddialıyım arşivim çok geniş. Filmleri yolladım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dizi olan anime sandım sanırım. :D Miyazaki'nin film olan animeleri vardır mesela. :D

@MasacRE- elenme olmayacak. Bu yüzden her hafta önemli ve aldığınız kadar çok puan almaya çalışın. :D Sıralamalar her hafta değişecek. Mesela sen bu hafta 4. oldun ama ilerideki haftalarda 4. olmayacaksın. Yani herkes, her sıralamada bulunacak mutlaka. :D
Aynen bahsettiğim de oydu. Japonların filmleri de var ama uzun metraja girdimi adı Anime olmaktan çıkıyor benim bildiğim. :D Anime dediğimiz 20 dakikalık az ya da çok bölüm sayısına sahip çizgi dizi diye geçer. :) Tabi yine Japonların yaptığı ve o kültürü yansıtan olur genelde. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Aslında bu yarışma ilgimi çekmişti, ama kuralları tam olarak anlayamadığımdan ötürü katılma fırsatı bulamadım. Gerçi katılsam da ilk haftalardan elenebilirdim, neyse herkese başarılar. :X

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Formatı ben de hala anlayabilmiş değilim, ilk haftadan sonuncu mu olduk 9 kişi mi katılıyor olay nedir ne nedir ne değil nedir ne değildir @Aserat gibi benim de kafama tam oturmadı mantık. Öncelik olayı şimdi önümdeki 8 kişi benim gönderdiklerimi göndermişse başka filmler mi seçmek zorunda kalıyorum? @berkann

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Formatı ben de hala anlayabilmiş değilim, ilk haftadan sonuncu mu olduk 9 kişi mi katılıyor olay nedir ne nedir ne değil nedir ne değildir @Aserat gibi benim de kafama tam oturmadı mantık. Öncelik olayı şimdi önümdeki 8 kişi benim gönderdiklerimi göndermişse başka filmler mi seçmek zorunda kalıyorum? @berkann
Aynen ama 3 tercih yapacaksın zaten biri seçilir. Bir de 9 hafta boyunca her sırada olacaksın. Yani 1. sırada olacağın hafta da olacak.

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Vee yarışmanın ilk filmleri seçildi. Kimler ilk tercihlerinde başarılı oldu? Kimler 2. tercihine kaldı?

İlk tercihini tutturanlar ve filmleri:
@HeisenBerg : Ratatouille
@MEnes : Finding Nemo
@OzaN : Toy Story
@MasacRE- : Ice Age
@Danger UA! : Inside Out
@Yiğitt : The Polar Express
berkann : Grave of Fireflies

2. tercihi tutanlar ve filmleri:
@Çiğdem- : Madagascar
@Tolstoyevski : My Neighbour Totoro

En çok tercih edilen film: Inside Out (4) (konuya konulan gifin psikolojik etkisi? :A )

Her yarışmacı kendi filmi dışındaki filmlere en iyi 8, en kötü 1 olmak üzere puan verecek. Listeyi bana özel mesajla yollayabilirsiniz. Son tarih cumartesi 22:00.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oylarımı yolladım, ben genelde ilk tercihlerde Ice Age veya Toy Stroy olacağını düşünmüştüm. Herkes benim gibi düşünüp farklı demiş. :A

İçlerinden sadece 2 filmi bilmiyorum, onlar için de biraz bakındım tahminen oy kullandım. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Polar Express'i keşke izleyebilseydim bu yarışmadan önce. :(

Bu arada Toy Story'yi ilk sıradan tercih etsem de beklemiyordum sevindim. :Z