EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Fi Ne Kadar İzlendi!

680a2075-8b7b-48b3-8b4b-f44f175116af.jpg

Puhutv'nin fenomen ve sevilen dizisi Fi izlenmeseyle de büyülüyor.

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant ve Tülay Günal'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini ise Mert Baykal'ın üstlendiği yapım, bugüne kadar yayınlanan 9 bölümü ile 50 milyon izlenme rakamına ulaştı.

puhutv’nin ilk orjinal içeriği olan ve kısa sürede kendi kitlesini oluşturarak bir internet fenomenine dönüşen Fi, 50 milyon izlenme rakamına ulaştı, yaklaşık 8 milyon tekil kişi tarafından izlendi.
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel rakamlar bunlar eğer şişirme değilse.:X Reyting sisteminde 10 reytinge tekabül ediyor sanırım.:Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,634
Puanı
860
Tamamdır abi bu iş. İlla Blu TV gibi paralı yapmaya gerek yokmuş.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Harika rakamlar:Z bölüm başı 5+milyon :handfist:
100 miyon izlenmeyi başaran ilk dizi "olcaz artık"

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Hakediyor net bir şekilde.İnşallah bozmazlar.Televizyon platformu tarih olmak istemiyorsa bir şey düşünmesi lazım artık.Bi şey yapmazlar bir kaç sene içinde net tamamen ele geçirecek dizi piyasasını.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Harika rakamlar ve kesinlikle hak ediyor dizi. Umarım bu izlenme rakamları daha çok online dizi yapılmasına yol açar.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Şu dizi sansurlenmeden tv de yayınlansa var ya kesin artı 10 reyting garantiydi. Neyse puhu tv devam eder inşallah çalışmalara. Başka dizileri de görmek isteriz. Ay keşke Ayşe Kulin in eşcinsel kitapları ( Gizli Anların Yolcusu, Boranın Kitabı, Dönüş) kitapları dizi olsa ya. @GAY1i okudun mu sen? Okumanı tavsiye ederim bu 3 lü kitabı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ama kaç ayda 8 milyon kisi izledi :A
Tvde hanelere göre ortlama rakamlar çıkıyor. Yani atıyorum Annem cvg izlemek istediğinde o evde herkes izlemiş olarak sayılıyor. Ama oysa ben odama çekiliyor:F her evde inetrnet yok(doğu bölgesi) ama 37 ekran tv bile olsa o denekin evindeki herkes izledi sayılcak :X

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Sırf bazı sahneleri yüzünden izlemeye tenezzül etmedim.Bıktım şu cinsel açlığın afrikası sendromlarından.Eyy senaristler biz Türkler dakika başı sevişmiyoruz.Hatta çoğumuz sevişmeden ölüyor.Amerika mı lan burası?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Kesinlikle hak ediyor. TV alışkanlıklarını kökünden değiştireceğini düşünmek çok romantik ama en azından bu yönde olumlu haberler görmek güzel. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
"Ne Kadar İzlendi?" Ünlem işareti ne olduğunu şaşırmıştır, benim bu cümle içinde ne işim var diyordur şimdi. :A @EFE UYSAL

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Şu dizi sansurlenmeden tv de yayınlansa var ya kesin artı 10 reyting garantiydi. Neyse puhu tv devam eder inşallah çalışmalara. Başka dizileri de görmek isteriz. Ay keşke Ayşe Kulin in eşcinsel kitapları ( Gizli Anların Yolcusu, Boranın Kitabı, Dönüş) kitapları dizi olsa ya. @GAY1i okudun mu sen? Okumanı tavsiye ederim bu 3 lü kitabı.
G izli A nların Y olcusu nu okuyan eşcinseller beğenmemişler çünkü sonradan olan bir şey miş gibi anlattığı için ben okumadım aslında ama BORA nın KASLARI ay pardon KİTABINDAKI KASLARI GÜZEL :D yani kapak fotoğrafı :D :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
G izli A nların Y olcusu nu okuyan eşcinseller beğenmemişler çünkü sonradan olan bir şey miş gibi anlattığı için ben okumadım aslında ama BORA nın KASLARI ay pardon KİTABINDAKI KASLARI GÜZEL :D yani kapak fotoğrafı :D :D
Sonradan olan bir şeymiş dediğinden kastın cinsel tercihi taciz sonrasında değiştiğini mi soruyorsun?
Kitap kesinlikle okunmalı. Şahsen ben biraz kendimi buldum kitapta. Ve abartılı değil gerçek gibi.
Sonradan eşcinsel olan çok kişi vardır. Kalbinin kime nasıl ne zaman konacagini bilemezsin ki. İlhami karısı olan ve çocuğu birisi. Bu adam genç aşkını buluyor. Hiç beklemediği anda. Normal bence ya. O diğer kit beyinliler doğuştan öyleler sanabilir ya dogustandır ya da sonradan . Bu beni ilgilendirmez ben buyum yani. Nedenini merak etmiyorum.