''Fi'' Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Fi'' Hangi Kanalda Yayınlanacak?

s-067054b4377019073abec413e804864b6de727a3-1024x697.jpg

PuhuTV'de yayın hayatına başlayan 'Fi' hangi kanalda ekrana gelecek?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal ve Osman Sonant'ın yer aldığı dizi televizyonlara taşınıyor. Milliyet'ten Sina Koloğlu'nun haberine göre 'Fi' dizisini Show TV satın aldı.

BluTV'de yayınlanan 'Masum' dizisi yakında Kanal D'de yayınlanacakken, PuhuTV'de yayınlanan 'Fi' dizisi ise yakında Show TV'de izleyiciyle buluşacak.
Orijinal formatta oku

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Tv izleyicileri için iyi ancak bu yapımların TV'de olması çokta iyi olmuyor

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hadi Masum paralı sitede yayınlandığı için çok izlenmemiş olabilir de Fi zaten Puhu'dan ücretsizdi. Oradan izleyen izledi yani o yüzden pek tutulacağını sanmıyorum. Bir internetle alakası olmayan kesim kalıyor geriye, onların da pek ilgisini çekmez bu dizi muhtelemen.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İnternetten özgün senaryoyla rahatça izliyorduk şimdi kasıcaklarda kasıcaklar.. Süreside uzar bunun..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yahu Masum ve Fi dijital projeler değil mi? Neden ısrarla dijital platformlarda yayınlanan işleri tuttuğu için televizyona aktarıyorlar? Televizyondaki dizilerin süreleri uzun, gereksiz sansür var. Dijital işlerin ülkemizde çıkış amacı buydu. Anlamıyorum gerçekten...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
İnternetten özgün senaryoyla rahatça izliyorduk şimdi kasıcaklarda kasıcaklar.. Süreside uzar bunun..
Yahu Masum ve Fi dijital projeler değil mi? Neden ısrarla dijital platformlarda yayınlanan işleri tuttuğu için televizyona aktarıyorlar? Televizyondaki dizilerin süreleri uzun, gereksiz sansür var. Dijital işlerin ülkemizde çıkış amacı buydu. Anlamıyorum gerçekten...
Hadi Masum paralı sitede yayınlandığı için çok izlenmemiş olabilir de Fi zaten Puhu'dan ücretsizdi. Oradan izleyen izledi yani o yüzden pek tutulacağını sanmıyorum. Bir internetle alakası olmayan kesim kalıyor geriye, onların da pek ilgisini çekmez bu dizi muhtelemen.
İlk olarak Puhu'da sonra Show'da yayınlanacak yani sıkıntı yaşanmayacaktır. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Masumun yayınlanmasını doğru buluyorum ancak Finin yayınlaması çok saçma.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aslında dijital platformlarında bir farkı olmalı bu açıdan dijital platformlarda yayınlanan dizi yada filmlerin TV'de olmaması daha iyi olur,ayrıca Fi dizisi Tv'ye uymuyor sanki bu tarz yapımlar Digital Platformlarda daha iyi

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Masumun yayınlanmasını doğru buluyorum ancak Finin yayınlaması çok saçma.
bence tam tersi Masum paralı mecrada olduğu için tvde yayınlamak müşteri kaybettirir ama puhu zaten ücretsiz ve genel amacı dizi tekrarlarını yayınlayan bir platform olmak. Fi ile izleyici çekti çekeceği kadar şimdi eski sezonu satıp para kazanıyor