FF Sorgu Odası-Hafta 76-Sorgudaki İsim DarkLegenD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Benim hakkımda neler düşünüyorsun? Sence ben nasıl biriyim? @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa evet anlat ozaman bakalım ne olmayı düşünüyorsun meslek olarak , nasıl bir yaşam planın var :A

Ayrıca yurt dışında yaşamak istesen hangi ülke olurdu :A @DarkLegenD Bey
Bunun planını yapmadım desem?

1.seçenek, gerçek anlamda bir inek olup akademisyenliğe yürümek
2. seçenek, geçiş yapacak olduğum tarih bölümünü bitirip onun getirdiği hava ile gerçekten yapmayı seveceğim bir işe girmek.

ABD olurdu galiba. Evet. Alternatif olarak İngiltere ve Japonya.

Bildiğiniz üzere profesyonel güreş tutkunu olduğum için bu 3 ülke önceliğim olur. Ayrıca 3'ü de gelişmiş ülke, öyle değil mi?

Hayırlı olsun:D
Soruları soralım
-bhnd
-niye bu nicki seçtin,nasıl esinlendi de bu Niko kullanmaya karar aldın
-en çok hangi mekanda mutlu olursun
Bu kullanıcı adını seçme nedenim "Dark" kısmının gizem içermesi. Karanlıkta -ışık tutmadıkça- ne olduğu bilinmez falan. "Legend" zaten efsane demek.

Fantastik, macera, polisiye,aksiyon tarzı kitaplarla dolu, kenarda güncel tüm oyunları sorunsuzca çalıştırıp oynayabileceğim bir bilgisayarın bulunduğu bir mekan. Köşede de Burger King menüleri fena olmazdı galiba ahahaha.

Neden? Bugüne kadar en fazla 2 GB ramli bir bilgisaya sahip olabildim. Bu saatten sonra da sağlam bir makineye sahip olmam pek mümkün değil. Yani Popüler oyunları oynayamadım. Bunların acısını çıkarmayı çok isterim.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hayatında mutlaka yapmak istediğin bir şey var mı?
ABD'ye gidip yılın en büyük 4 WWE aylık şovunu en önden izlemek.

Hoşgeldin odaya @DarkLegenD
Kimseye soru sormuyorum genelde ama sana soralım :D

Fhnd yani Forum hakkında ne düşünüyorsun? :D
Mükemmel bir ortamdayız. Buraya velet-ergen zamanlarımda geldim maalesef. 1 yıl önceki halimle gelsem daha iyi olurdu benim için.(bunun forumla ne alakası var harbiden?) Olgunlaşmamın -olabildiğince olgunlaştığımı düşünüyorum, her ne kadar ergen sıfatı üstüme yüklenilse de- temelini atan yer burası olabilir. İnsanın düşüncelerini değiştiren bir site. Tabii ben hep ara verdiğim zamanlarda fikir değişimleri yaşadım. Ama temelini hep burada attım.

Zaten aşırı sıcak-samimi bir ortam var. Kendine çekiyor. Bulunduğum güreş forumunu çoğunlukla ezerim bu konuda. Kısıtlamalar olduğu için insanlar eğlenceli taraflarını orada gösteremiyorlar. Ama burada tabii ki öyle değil. Kaliteli bir forum olmayabiliriz, ama eğlenceliyiz. Bilim-tarih-felsefe ve benzeri dolup taşmıyor, fakat doğru veya yanlış bilgiyi alıp espriye çevirip sayfalarca makaraya vurup mutlu oluyoruz.

Para sıkıntısı çekiyormuşuz, doğal olarak, admin bey durumunda belirtmişti. Gerekirse para toplamalıyız. Ben olası bir çoluk çocuğa karışma durumumda -düşünmüyorum karışmayı- bile buraya mesaj yazmak isterim. Burası kapanırsa muazzam bir boşluk içine düşebilirim. Bu ortamı başka bir yerde -İnternet aleminde- bulabileceğimi düşünmüyorum.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Dipsiz Kuyum’u dinlediğini itiraf edeceğin tarih?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Benim hakkımda ne düşünüyorsun" sorularına garezin mi var? Es geçmişsin hep. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Tuttuğun takımı Fb olarak biliyordum ama sanırım gs lısın.Takım değiştirmene sebep olan şey nedir?:A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sanat Tarihi'nden başka bölüme geçeceğini söylüyordun. O işe ne oldu?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Vayyyy. :Z Hoş geldin öncelikle canım... Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Uzun yorum olsun. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gökçen Kurtuluş Öztaşkın hoca gibi, Mustafa Beyazıt gibi önemli isimler de var bölümde. Akademik kariyer de düşünebilirsin. Akademik kariyer yapmak gibi bir hedefin var mı?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Var ama o tipe erişmek için çok çalışmam lazım.
Mustafa Beyazıt'a git örneğin, seni yeterince bilgi sahibi yapar. Eşi var, Yasemin Beyazıt. Osmanlı Tarihi'ni sevdirdi. Mustafa Beyazıt da iyidir. İsmini de fazla fazla duymuştum.

Gökçen hoca da iyi. Muhteşem bir ses tonu var, bizzat birinci sınıfta iki dönemde de dersini aldım. İyi anlatıyor ama soru tarzı zor. Entelektüel havası var. O da iyi gidebilir.

Daha erken ama tavsiyem bu hocaların yanına gidip tavsiye istemen, kaynak istemen. Bunu birkaç yıl içinde muhakkak yapmalısın.

Kendine inanıyor ve güveniyor musun bu konuda?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Mustafa Beyazıt'a git örneğin, seni yeterince bilgi sahibi yapar. Eşi var, Yasemin Beyazıt. Osmanlı Tarihi'ni sevdirdi. Mustafa Beyazıt da iyidir. İsmini de fazla fazla duymuştum.

Gökçen hoca da iyi. Muhteşem bir ses tonu var, bizzat birinci sınıfta iki dönemde de dersini aldım. İyi anlatıyor ama soru tarzı zor. Entelektüel havası var. O da iyi gidebilir.

Daha erken ama tavsiyem bu hocaların yanına gidip tavsiye istemen, kaynak istemen. Bunu birkaç yıl içinde muhakkak yapmalısın.

Kendine inanıyor ve güveniyor musun bu konuda?
Hayır.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ne diyelim, "hayır"lısı olsun.
Ayrıca, Gökçen hoca zor sormuyor ki. Tamamen ezber. Hatta dersleri mantık çalıştırma, tahmin yürütme şeklinde işlediği için sınavda şapa oturmuştum. Tabii ki de bu düşük almış olmamın bir bahanesi olamaz. Ama beklentimin tam tersi çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...