FF Sorgu Odası-Hafta 54-Sorgudaki İsim: Billy Kane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Hosgeldin Sorgu Odasina. :D

Benim hakkimda ne düsünüyorsun?
hoş buldum. :D

nickinde ki asi'yi cok begeniyorum ama yakamoz olmamis onun yanina. :D beşiktaşlı , isviçre'de yaşayan abimizsin. :D senin editörlükten moderatörlüge , moderatörlükten süper modluga yükselmen cok cabuk oldu bu buyuk başarı gercekten tebrik ediyorum seni. :) keşke bende editör oldugum zamanda senin kadar azimli olabilseydim. :( ortak izledigimiz diziler var. seninle öyle samimi bir sohbetimiz olmadı. :D sakin bi yapın var. görevin icabı konulara müdahale yaptığında pek sevilmiyorsun. :D herkesle iyi bi illişkin var işte. :D son olarak iyiki buradasın ve umarım hep olmaya devam edersin. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Benim hakkımda neler düşünüyorsun @Billy Kane? :)
foruma gelir gelmez ayak uydurdun kisa zamanda da editör oldun hakettin gercekten tebrik ediyorum. :)
yazdigin senaryoda cok basarilisin bunu daha oncede soylemistim yeni projelerinide merakla bekliyorum. :) aramizda kalsin dizisinin fanisin dizi 2-3 hafta icinde veda edecek üzücü bir durum. :( şu alinganligin olmasa eglencelli yapin var aslinda. :D son olarak iyiki aramiza katildin ve umarim moderator olursun bu azimle devam et. :D

@yatutarsa : adasim. :D seninle sohbetimiz sanirim şöyle basladi. berkan facede bende ekliydi sende facesini ariyordun bende sana vermistim (niye atladiysam :D) gecen yil senin facede mutfakta cekilmis bi resmini gormustum ve simdiki haline baktim evrim gecirmissin. :D imm birde muzigi cok seviyorsun yerli diziyle alakan yok pek. oncelerde my , ask emek ister , lm izledigini biliyorum. istanbul'da yasiyormussun bende seni ankarda yasiyorsun sananlardandim. :D musicsurvivor sayesinde daha fazla sohbet etme imkanimiz oldu. kaliteli esprilerin var (mrt senden biseyler kapmali :D) ve son olarak iyi burdasin umarim hepde burada olursun. :D

@mrt-06 : adinin yanlis soylenmesinden hep yakiniyorsun ama ben sana hep mert demeye devam edicem bilmiyorum daha hos geliyor mert. :D ankarada yasiyorsun universiteye basladin bu sene kazanmana sevindim ve tebrik ederim umarim iyi yerlere gelirsin. :) perran kutman hayrani olarak taniniyorsun ff'de , ilk geldigin zamanlardada show fani olarak. :A simdi oraya degincem. :D gsli oldugunu biliyorum ama futbolla alakan yok gibi. seninle hic iyi tanismadik ilk zamanlarinda tarafli yorunlarin vardi ve bende hep karsilik veriyordum surekli tartisiyorduk. seni hic sevmiyordum bahima laf atmistin ve iyice gicik olmustun sana. :T: sonra uzun zaman konusmamistik sende o zaman dilimimde fanligini azaltmistin ve biz konusmaya baslamistik o zamandan beridir aramiz cok iyi seni daha yakindan taniyinca cok sevdim eglencelisin son zamanlarda baya gulduruyorsun beni. :D belki beni samimi bulmuyor olabilirsin ama samimi olarak söyluyorum iyiki aramiza katilmissin. bazen olmadik yerde ciddilesebiliyorsun o huyun var hala oyuzden pek takilmamaya calisiyorum sana yine araniz bozulmasin diye. :D yorumlarini begeniyorum umarim bu sekilde devam ederiz ve son olarak umarim hep burada bizimle olursun. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
foruma gelir gelmez ayak uydurdun kisa zamanda da editör oldun hakettin gercekten tebrik ediyorum. :)
yazdigin senaryoda cok basarilisin bunu daha oncede soylemistim yeni projelerinide merakla bekliyorum. :) aramizda kalsin dizisinin fanisin dizi 2-3 hafta icinde veda edecek üzücü bir durum. :( şu alinganligin olmasa eglencelli yapin var aslinda. :D son olarak iyiki aramiza katildin ve umarim moderator olursun bu azimle devam et. :D

@yatutarsa : adasim. :D seninle sohbetimiz sanirim şöyle basladi. berkan facede bende ekliydi sende facesini ariyordun bende sana vermistim (niye atladiysam :D) gecen yil senin facede mutfakta cekilmis bi resmini gormustum ve simdiki haline baktim evrim gecirmissin. :D imm birde muzigi cok seviyorsun yerli diziyle alakan yok pek. oncelerde my , ask emek ister , lm izledigini biliyorum. istanbul'da yasiyormussun bende seni ankarda yasiyorsun sananlardandim. :D musicsurvivor sayesinde daha fazla sohbet etme imkanimiz oldu. kaliteli esprilerin var (mrt senden biseyler kapmali :D) ve son olarak iyi burdasin umarim hepde burada olursun. :D

@mrt-06 : adinin yanlis soylenmesinden hep yakiniyorsun ama ben sana hep mert demeye devam edicem bilmiyorum daha hos geliyor mert. :D ankarada yasiyorsun universiteye basladin bu sene kazanmana sevindim ve tebrik ederim umarim iyi yerlere gelirsin. :) perran kutman hayrani olarak taniniyorsun ff'de , ilk geldigin zamanlardada show fani olarak. :A simdi oraya degincem. :D gsli oldugunu biliyorum ama futbolla alakan yok gibi. seninle hic iyi tanismadik ilk zamanlarinda tarafli yorunlarin vardi ve bende hep karsilik veriyordum surekli tartisiyorduk. seni hic sevmiyordum bahima laf atmistin ve iyice gicik olmustun sana. :T: sonra uzun zaman konusmamistik sende o zaman dilimimde fanligini azaltmistin ve biz konusmaya baslamistik o zamandan beridir aramiz cok iyi seni daha yakindan taniyinca cok sevdim eglencelisin son zamanlarda baya gulduruyorsun beni. :D belki beni samimi bulmuyor olabilirsin ama samimi olarak söyluyorum iyiki aramiza katilmissin. bazen olmadik yerde ciddilesebiliyorsun o huyun var hala oyuzden pek takilmamaya calisiyorum sana yine araniz bozulmasin diye. :D yorumlarini begeniyorum umarim bu sekilde devam ederiz ve son olarak umarim hep burada bizimle olursun. :D
Teşekkürler. Alınganım ve çabuk sinirlenebiliyorum, ama artık olacak o kadarı da. İnsanlık hali bunlar. :D

Aramızda Kalsın ise bırak 2-3 haftayı, gelecek hafta bitiyor maalesef. Ama 52 bölüm olarak planlandıysa bir şey diyemem. Senaryomu beğendiğin için de teşekkürler. Merak ediyorsan söyleyeyim, yeni bölümler bu hafta veya gelecek hafta başlayacak. :)

Güzel yorumların için de teşekkür ederim ayrıca @Billy Kane. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Yok be evrim diyecek kadar değişim geçirmedim. :X Millet niye beni Ankara'da yaşıyor sanıyor hiç bilmiyorum :F Esprilerim müthiştir. Duy bunları @mrt-06 :A Teşekkürler, inşallah sen de hep burada olursun :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok teşekkürler @Billy Kane. :X Evet hatırlıyorum o günleri @xBUGRAx de vardı. :A Ben de kendimdeki bu olumlu değişimin farkındayım. :D

Yok neden samimi bulmayayım eskiden işte dediğin gibi sık sık tartıştığımız için soğuk davranıyordum sadece. Yoo istediğin kadar takıl kolay kolay eleme kedere gelmiyorum. :A

@yatutarsa gördüm gördüm tebrikler. :))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bhnd?

Çok teşekkürler @Billy Kane. :X Evet hatırlıyorum o günleri @xBUGRAx de vardı. :A Ben de kendimdeki bu olumlu değişimin farkındayım. :D

Yok neden samimi bulmayayım eskiden işte dediğin gibi sık sık tartıştığımız için soğuk davranıyordum sadece. Yoo istediğin kadar takıl kolay kolay eleme kedere gelmiyorum. :A

@yatutarsa gördüm gördüm tebrikler. :))
Bana yazın elemli mesajlar atmıştın ama :T: kalbimi kırmıştın .ss

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@cookies : nickin tuhaf bir ara degistirmeni öneririm. :D ilk uye oldugun zamanlarda yorumlarin cocuksuydu simdi biraz daha kaliteli buluyorum. cigdem , x'li emre. ve destere ile samimiligin var. enerjik birisin. :D senaryoya ilgin var yazdiklarin benim ilgimi cekmiyor cok karisik yaziyorsun biraz kalitelestirmelisin. pek sohbetimiz yok. umarim favori uye olursun ve uzun yillar aramizda olursun. :)

@batuhankaralar : eski uyelerdensin ama hic sohbetimiz olmadi. pek aktifte olmuyorsun olsanda fazla mesaj yazmiyorsun. :) haxbal oynamisligimiz var iyide oynuyorsun surekli oynasan baya gelistirirsin aslinda kendini. :D sonraaa , genel olarak izledigimiz diziler ayni oluyor. :D şu anda kurmus oldugun bir siten var dilerim iyi yerlere getirirsin. :) son olarak umarim hep aramizda olursun. :)

@Çiğdem- : giresunlu oldugunu biliyorum annemde giresunlu hemşehir sayiliriz. :D foruma gelerek tum gozleri ustune cektin. :D cok enerjik deli dolu birisisin. sen olmasaydin emre'yi dusunemiyorum kime sarardi acaba , desterede protestoda hala. :A resimlerini bizimle paylastin Allah nazardan korusun cok guzel kızsın. :D eee başka , yerli dizilerden kacak , kvp izledigini biliyorum daha cok aksiyon seviyorsun racon'uda izleyeceksin ortak bir dizimiz olacak. :D şu sıralar bazi uyleri yabanci dizilere yonlendirme calismalariniz var mert ile kolay gelsin. :D öyle yani. :D iyiki araniza katilmissin umarim hep bizimle olursun. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sorgu odasına hoşgeldin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aman klasik sorularla sıkmayın @Billy Kane yi dicektim ki bnde klasik sorcam cevaplamaz ama olsun :(

Ne çeşit kizlardan hoslanirsin :)

Sevdiğin kızı en yakın arkadasinla bassan ne yaparsın ?
En yakın arkadasina aşık olsan ne yaparsin ?

Adin emreydi galiba @xemrexxx le ayni adda olmaktan memnunmusun :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 beni de çok sinir etmişti zamanında takmayın bi aralar çok elemliydi kendisi. :A :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
nasil tanistik hic hatirlamiyorum ama cok enerjik birisisin ve asiri gevezesin. :D ortak izledigimiz "bah" vardi ordan bi muhabbetimiz olmus olmali. dizinin 16 bolumunu izledin sonra sıktıgını soyleyip birakanlardansin. immm sonra okudugun uniye bbs oyunculari gelmisti ama gitmemistin. :mad: son zamanlarda cok gevezelestin gevezelik iyidir forum ortaminda geveze olucaksin ki ortam senlensin ama cok gevezeyide civik buluyorum. :D yorumlarini begenirim ama ortami fazla kiskirtanlardansin. :confused: sevdigim uyelerdensin iyiki aramizdasin ve umarim gitmezsin. :D

FF'de aktif olduğumda izlediğim tek dizi BAH vardı birde MY vardır her halde. Muhtemelen o sayede tanışmışızdır.:X İstediğim şeyleri yapıyorum buna gevezelikde dahil. Konuşulacak çok şey var. Kışkırtmak konusunda evet bilerek isteyerek ve severek yaptığım oluyor ama çok değildir yaa.:F

Bu arada son cümleni küfür bekliyordum.:( İyi toparlamışsın.:F

Hatta BAH'si paylaşımlarıma @mrt-06 sinir oluyordu o zaman.:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FF'de aktif olduğumda izlediğim tek dizi BAH vardı birde MY vardır her halde. Muhtemelen o sayede tanışmışızdır.:X İstediğim şeyleri yapıyorum buna gevezelikde dahil. Konuşulacak çok şey var. Kışkırtmak konusunda evet bilerek isteyerek ve severek yaptığım oluyor ama çok değildir yaa.:F

Bu arada son cümleni küfür bekliyordum.:( İyi toparlamışsın.:F

Hatta BAH'si paylaşımlarıma @mrt-06 sinir oluyordu o zaman.:F
BAH'ı biraz izledim ben zamanında, ben senin yazım tarzına gıcık oluyordum. :X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...