FF Sorgu Odası-Hafta 46-Sorgudaki İsim: Bully

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Pc'yle pek kavuşamıyoruz.:X Gündüz okulda oluyorum akşam abim oluyor bende telden girmek zorunda kalıyorum teldende zor oluyor ya anca işte.:X

Hayvan besliyor musun? Besliyorsan ne besliyorsun? :X @Bully

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Hoşgeldin Kaan Abi.:)
Benim Hakkımda ne düşünüyorsun?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun uzun yorum istiyorum :D
Şimdi kot kafacım senin hakkında neler düşündüğümü bal gibi biliyorsun da madem istedin uzun yorum yazalım bakalım. :D

Foruma ilk geldiğimde sen de bana sıcak yaklaşan kişilerden olmuştun. Başlarda iyi arkadaştık zamanla dost olduk kardeş olduk.

Seni neden çok sevdiğimi ben de bilmiyorum sanırım şeytan tüyü var sende. :A

Sana ne dersem diyeyim, ne yaparsam yapayım alınmayacağını biliyorum. Bu yüzden sana takılmak eğlenceli oluyor hoş sen daha fena takılıyorsun bana :D

Bende apayrı bir yerin var ve bu hiç değişmeyecek. Kansın cansın, adamın dibisin. Bir gün yüz yüze görüşmek dileğiyle. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şimdi kot kafacım senin hakkında neler düşündüğümü bal gibi biliyorsun da madem istedin uzun yorum yazalım bakalım. :D

Foruma ilk geldiğimde sen de bana sıcak yaklaşan kişilerden olmuştun. Başlarda iyi arkadaştık zamanla dost olduk kardeş olduk.

Seni neden çok sevdiğimi ben de bilmiyorum sanırım şeytan tüyü var sende. :A

Sana ne dersem diyeyim, ne yaparsam yapayım alınmayacağını biliyorum. Bu yüzden sana takılmak eğlenceli oluyor hoş sen daha fena takılıyorsun bana :D

Bende apayrı bir yerin var ve bu hiç değişmeyecek. Kansın cansın, adamın dibisin. Bir gün yüz yüze görüşmek dileğiyle. :D
Sağol.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bhnd?

doğuştan mı melunsunuz sonradan mı oldunz?
Senin hakkında ne düşünecem Sümbül Ağa. ss

Forumun olmazsa olmazlarındansın. Sevdiğin dizileri, oyuncuları övüp yüceltmek, sevmediklerini yermek en büyük zevkin. :A

Kaderin cilvesi midir nedir senle sürekli zıt düşüyoruz hoş benim senle ne ortak noktam olacak? Senle tartışmak eğlenceli olduğu kadar zor karşındakini iyi sinir ediyorsun.

Sevdiğim bir üyesin ama güya ağır ab'ymiş. ss

Melun senin Meryem'indir. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Soruya for. :F

Neden Kanal D? :)
Logosu yeter. :bhr:

Neden Show değil de Kanal D diye soracak olursan onu ben de bilmiyorum benim sevgim sebepsiz aslında. Doğuştan diyebiliriz. :D Ama yıllar önce yaptığı kaliteli dizilerin büyük etkisi var tabii kanala sempati duymamda. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Klasik soruy'la başlıyorum Bhnd ? :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mahimustici kardeşim benim. :bhr:

Muhteşem Yüzyıl dizisi varken iyi muhabbet ederdik ortak noktalarımız sayesinde. :D Gerçi hala muhabbet ediyoruz xemre sayesinde my ölmüyor forumda. :F

Durum güncellemelerinle, Gülşen hayranlığınla ünlüsün. :D Seviliyorsun. :)

Hayırlı Uğurlu olsun Ben O zan ve Darksaal hakkında ne düşünüyorsun.:A
Ne işin var senin burada :T: Neyse madem gelmişsin kovmak olmaz şimdi. :A

Senle de hemen hemen her konuda zıt düşüyoruz nedense. :F Özellikle bu sene anti Kanal D'ci olduğun için iyice zıt düştük maalesef. :A Ama seninle tartışmak zevkli orası ayrı her ne kadar gına getirsen de.

Sen de sevdiğin oyuncuları, dizileri, iyi savunuyorsun. Ama anticiliği de iyi yapıyorsun hakkını vereyim bak. :D Eğlenceli, sıcakkanlı, sevecen bir üyesin Umut kardeşim. :) Seviliyorsun. :)

Başarılı bir editörsün yolun açık diyeyim. :A

OzaN ve darksaal adminlerimize ne denir ki ikisi de görevlerinde çok başarılar severim kendilerini. :D

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mahimustici kardeşim benim. :bhr:

Muhteşem Yüzyıl dizisi varken iyi muhabbet ederdik ortak noktalarımız sayesinde. :D Gerçi hala muhabbet ediyoruz xemre sayesinde my ölmüyor forumda. :F

Durum güncellemelerinle, Gülşen hayranlığınla ünlüsün. :D Seviliyorsun. :)

Ne işin var senin burada :T: Neyse madem gelmişsin kovmak olmaz şimdi. :A

Senle de hemen hemen her konuda zıt düşüyoruz nedense. :F Özellikle bu sene anti Kanal D'ci olduğun için iyice zıt düştük maalesef. :A Ama seninle tartışmak zevkli orası ayrı her ne kadar gına getirsen de.

Sen de sevdiğin oyuncuları, dizileri, iyi savunuyorsun. Ama anticiliği de iyi yapıyorsun hakkını vereyim bak. :D Eğlenceli, sıcakkanlı, sevecen bir üyesin Umut kardeşim. :) Seviliyorsun. :)

Başarılı bir editörsün yolun açık diyeyim. :A

OzaN ve darksaal adminlerimize ne denir ki ikisi de görevlerinde çok başarılar severim kendilerini. :D
Uhh çok uzun yorumlamışsın.:eek: Bu kadarını beklemiyordum.:F Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.:bhr: Gına getirme kısmı hariç.:( Aynen yaa farklı farklı konularda hep karşı karşıyayız çok çekicen bee bu yıl.:A Fox zaten dev oldu iyice ilan edelim fanlığı.:Z

Bu arada ince espriyi anlamamışsınki yolun açık diyorsun.:A Orda Ozan'ın yanında kendimi niye yazdım sanıyorsun.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Uhh çok uzun yorumlamışsın.:eek: Bu kadarını beklemiyordum.:F Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.:bhr: Gına getirme kısmı hariç.:( Aynen yaa farklı farklı konularda hep karşı karşıyayız çok çekicen bee bu yıl.:A Fox zaten dev oldu iyice ilan edelim fanlığı.:Z

Bu arada ince espriyi anlamamışsınki yolun açık diyorsun.:A Orda Ozan'ın yanında kendimi niye yazdım sanıyorsun.:F
Anlamadım valla. :F Ozan ve darksaal'ı beni terletmek için sordun sandım hala tam olarak çözebilmiş değilim adminlik hayalin falan mı var yoksa :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
Çok sevdiğim bir kardeşimsin. Sen de forumda benle ilk iletişime geçenlerdensin bu yüzden ayrı severim seni. :A

Vadi'ye iyi sahip çıkıyorsun daha doğrusu sen de sevdiğin şeyleri ölümüne savunuyorsun. Bu yüzden sık sık tartışmalara giriyordun. Şu an iyisin ama böyle devam et aga. :D

Pc'yle pek kavuşamıyoruz.:X Gündüz okulda oluyorum akşam abim oluyor bende telden girmek zorunda kalıyorum teldende zor oluyor ya anca işte.:X

Hayvan besliyor musun? Besliyorsan ne besliyorsun? :X @Bully
Beslemiyorum ama ilerde golden cinsi bir köpeğim olsun isterim. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Ben de bir soru sorayım bari herkes gibi, benim hakkımda neler düşünüyorsun @Bully?
Ayrıca bu Kanal D sevgin nereden geliyor? :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hoşgeldin Kaan Abi.:)
Benim Hakkımda ne düşünüyorsun?
Hoşbulduk Metin'cim. :)

Sen benim çok değer verdiğim bir kardeşimsin. Çok iyi niyetli bir insansın. Kanal D'cisin. :A

Bugüne kadar benim için çok güzel sözler söyledin. Hepsi için çok teşekkürler.

Arkandayım senin seviliyorsun. :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X
Öncelikle son zamanlarda büyük çıkış gösteriyorsun konu açmada onun için tebrik ederim seni böyle devam edersin inşallah. :)

Kaliteli, az ama öz yorumlar yapıyorsun. Kimseyle tartışmalara girmiyorsun. Dost canlısı bir insansın. Show TV sempatin var. :A

Olumlu bir izlenimim var senin hakkında. :X

Klasik soruy'la başlıyorum Bhnd ? :D
Akın'ım sen forumda en sevdiğim insanlar arasındasın. Senle muhabbet etmek güzel oluyor. Pozitif bir havan var. Angaralısın belki de bu yüzden kanım ısınıyor sana bilmiyorum ama iyi ki bu forumda varsın. :D

Ben de bir soru sorayım bari herkes gibi, benim hakkımda neler düşünüyorsun @Bully?
Ayrıca bu Kanal D sevgin nereden geliyor? :)
Çok ama çok kaliteli yorumlar yapıyorsun. Kısa zamanda büyük çıkış yakaladın forumda insanlarla da hemen kaynaştın. Ben de çok sevdim seni iyi ki katılmışsın aramıza. :)

Kanal D sevgimle ilgili yukarıda da soruldu. Son yıllarda yaptıkları kaliteli dizilerle kanal kendine çekti beni. Kanal yüksek reyting alınca seviniyorum yani ben de bilmiyorum neden. :D Son birkaç yılda ortaya çıktı bu durum.

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully
hakkımda düşüncelerini alabilirmiyim :bhr::bhr::bhr:
Forumun çiçeğisin, neşe kaynağısın. Yorumların insanı bana eğlendiriyor. Çok da kaliteli yorumların var.

Aramıza iyi ki katılmışsın. Herkes de seni çok sevdi. Birkaç ortak dizimiz olsaydı iyi olurdu yorumlaşırdık karşılıklı. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun çiçeğisin, neşe kaynağısın. Yorumların insanı bana eğlendiriyor. Çok da kaliteli yorumların var.

Aramıza iyi ki katılmışsın. Herkes de seni çok sevdi. Birkaç ortak dizimiz olsaydı iyi olurdu yorumlaşırdık karşılıklı. :D
çokk tşşk güzel düşüncelerin için :bhr::bhr::bhr:
karadayı izlemiyorsan türk dizilerinden ortak yoktur sanırım
yabancı dizileride fazla takip etmiyorsun galiba yoksa yabancılarda ortak kesin olurdu yanı:-)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
çokk tşşk güzel düşüncelerin için :bhr::bhr::bhr:
karadayı izlemiyorsan türk dizilerinden ortak yoktur sanırım
yabancı dizileride fazla takip etmiyorsun galiba yoksa yabancılarda ortak kesin olurdu yanı:-)
Yok Karadayı izlemiyorum. :)

Yabancı dizilerle pek aram yoktur bugüne kadar Walking Dead, Revenge izledim onları da yarıda bıraktım. :D Ama Game of Thrones izliyorum bir tek ona bağlanabildim. Şöyle tavsiye edeceğin güzel yabancı diziler olursa yazın izleyebilirim belki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...