FF Sorgu Odası - Hafta 14- Sorgudaki İsim: AlemTo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bir dakika. Ben face dondurdum. Hala acik mi? Ayrica AFK'ci degilim artik. Ama sen beni tanitmissin. Yani ne dusundugunu hala soylemedin. İyi mi kotu mu? Ne dusunuyorsun?
FavoriForumum.Net facebook sayfasına bir yorum atmışsın bu forum kapalı olduğu zaman Esradı senin adın girdim galiba erkek arkadaşınla fotografın vardı.
Senin hakkında kötü düşündüğüm zamanlarda oluyor lakin çoğu zaman iyi:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
FavoriForumum.Net facebook sayfasına bir yorum atmışsın bu forum kapalı olduğu zaman Esradı senin adın girdim galiba erkek arkadaşınla fotografın vardı.
Senin hakkında kötü düşündüğüm zamanlarda oluyor lakin çoğu zaman iyi:)
Hmm. Facede o yanimdaki kisi yuzunden kapattimda hadi yine neyse. Bu arada hatasiz kul olmaz. Cogu zaman iyi dusunmende iyi benim icin. Saol.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Counter 1.6 oynuyorum sxeden :)
Kitap okumayı sever misin ?
Sevmem :D ama türüne göre değişebilir:)
Hmm. Facede o yanimdaki kisi yuzunden kapattimda hadi yine neyse. Bu arada hatasiz kul olmaz. Cogu zaman iyi dusunmende iyi benim icin. Saol.
Kötü düşündüğüm zamanlar kanalcı olduğun zamanlar bazen yalan haberler açman bunun dışında iyi düşünüyorum:).Kapatmadan önce forum sayesinde gördüm belki kabalık olacak ama senin bu kadar güzel olacağını düşünmezdim:D:D:):)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu arada Turkiye'de neden okumak istemiyorsun? Birde hangi bolumu okumayi dusunuyorsun?

Bu arada on yargili olmamani tavsiye ederim bazi konularda. Bende bazen cok on yargili olurdum ama artik cok dikkat ediyorum bu duruma. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bu arada Turkiye'de neden okumak istemiyorsun? Birde hangi bolumu okumayi dusunuyorsun?

Bu arada on yargili olmamani tavsiye ederim bazi konularda. Bende bazen cok on yargili olurdum ama artik cok dikkat ediyorum bu duruma. :)
Yurt dışında okumak isterim sebebi hem eğitimi hemde gelecekteki konum:).Komiserlik sınavlarına gireceğim o olmazsa yurt dışında okumak istiyorum Tıpı tuttursam bile(Zaten tutturamam:D) komiser olmak isterim sebebi küçüklüğümün mesleği.

Ön yargılı olmamayı tercih ediyorum ama bundan sonra daha dikkatli olurum :):)

- - - Ekleme - - -

Sbs de aldığın puan kaç??:D
7. ve 8.sınıf ortalaması 428 puandı

- - - Ekleme - - -

Hangi 3 şey olmadan yapamazsın ?
1-Ailem
2-Sigara :F
3-Fresh :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,514
Puanı
1,061
Dün 04:00 kadar buradadım:) sonra tv açtım Doktorlar ve Yalancı Romantik çıktı yapacak birşey yoktu 05:00 kadar onu seyrettim sonra balkona çıktım 05:30 gibi yattım

Sevgiline Bir Erkek Yaklaşsa Asılsa Naparsın Ağzını Burnunu Kırarmısın??:D

- - - Ekleme - - -

Dün 04:00 kadar buradadım:) sonra tv açtım Doktorlar ve Yalancı Romantik çıktı yapacak birşey yoktu 05:00 kadar onu seyrettim sonra balkona çıktım 05:30 gibi yattım

Bende Şahidim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...