FF Futbu Ligi 12. Sezon Hangi Ligde Olsun?

Hangi lig olsun?

• Türkiye

Oy: 3 25.0%
  • İngiltere

Oy: 6 50.0%
  • İspanya

Oy: 4 33.3%
  • İtalya

Oy: 1 8.3%
  • Almanya

Oy: 3 25.0%
  • Fransa

Oy: 0 0.0%
  • Hollanda

• Portekiz

• Kullanılan toplam oy
    12

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Futbu'da yeni sezon vakti. Yaklaşık 1.5 ayı aşkın bir sürenin ardından yeni sezon çok yakında başlayacak...

Öncelikle bu süreçte neler yaptığımdan biraz bahsedeyim. Tasarımı mobil ile tam uyumlu yani hem tabletlerde hem de telefonlarda rahatça oynanabilecek şekilde güncelledim. Bilgisayarda oynayanlar için de elbette tasarım değişikliği hissedilecek. Çalışmalar aslında daha tam olarak bitmedi, birkaç menünün tasarım çalışmaları devam ediyor. Bittiğinde hem tasarımı aktifleştireceğim hem de ligi başlatacağım. En geç bir hafta içerisinde tamamlanır diye düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa.

Yeni sezona başlamadan ilk aşama olarak her zamanki gibi yine oynanacak ligi seçeceğiz. En son Türkiye ligini oynamıştık. Bu sezon hangi lig olsun?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çalışmalar hakkında kısaca bir bilgi vereyim. :)

Bu haftasonu epey çalıştım oyunla ilgili. İşe başladıktan sonra ilk çalışma fırsatı buluşum bu. Hatırladığımdan daha fazla eksik varmış ama en önemli kısımları bitirdim. Ufak tefek birkaç şey kaldı. Onları yapabilirsem ki zor haftaiçi gece, yapamazsam gelecek haftasonu tamamlayacağım. Başvuruları 1-2 güne açarım ve gelecek hafta başlayabiliriz oynamaya. :) Şu an oyun mobilden eskisine göre çok daha iyi oynanabilir durumda. :) @berkann

Lig seçimi konusunda oylama devam etsin biraz daha bekliyoruz oyları. :):)