FF Futbol Ligi Transfer Duyuruları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Napoli'nin önemli yıldızı Lavezzi Karabüksporda!

ezequiel-lavezzi_5591.jpg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
O kadar para var ama çok gelişim gösterecek oyuncularım da var boşuna paramı arcamayayım diyorum :D Napçam o kadar parayı ? :D Bir sağ bek bakarım belki :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
4 milyonum var, ne yapsam acaba ? Tavsiyesi olan ?

Çok büyük oyuncuları alanlar yüzsüz yüzsüz konuya yazmasalar iyi olacak. :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Koydum listeye fahiş fiyata en değerli oyuncularımdan birini ama alan yok. :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

2 Oyuncu sattım hacı, 2gündür bu anı bekliyorum:D Bursaspor ucuz ve kaliteli oyuncuları kaçırmamış:D MC'de aynı eşit bir futbolcu olmasına ragmen aldım, duruma göre işlem yapıcağım:D

Param olsa ben de alacaktım o uzuz oyuncularını ama finansman işlerinde çok başarısızım. :D

Neyse hayırlı olsun senin için, zaten mükemmeldin, artık sana söyleyebileceğim bir sıfat yok. :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Kayseri maçından sonra değişim şarttı:(

Tabi tabi, sadece skora bağlı değil ki takımın durumu, ev sahibi olayları var biliyorsun, şans da çok önemli. :)

Bu arada bu haftaki maçlarda ev sahibi etkisi sıfırlanmış gibi, değil mi? Hep hak edenler kazanmış ya da beraberlik yaşamış. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Tabi tabi, sadece skora bağlı değil ki takımın durumu, ev sahibi olayları var biliyorsun, şans da çok önemli. :)

Bu arada bu haftaki maçlarda ev sahibi etkisi sıfırlanmış gibi, değil mi? Hep hak edenler kazanmış ya da beraberlik yaşamış. :)

Bence beraberliklerin sebebi kırmızı kart, bizim maçımız dışında berabere kalanların maçlarında sürekli kırmızı kart çıkmış:)