Fenerbahçe'den 3 Transfer!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Fenerbahçe 3 transfer gerçekleştirdi.

4 senedir Fransa'nın Strasbourg takımında forma giyen Ganalı stoper Djiku Fenerbahçe'ye transfer oldu. 28 yaşındaki stoper ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Fenerbahçe'den forvete de takviye geldi. Sarı-lacivertli ekip geçen sezonu Ümraniyespor'da kiralık olarak geçiren ve Süper Ligde 17 gol kaydeden Umut Nayir ile anlaşma sağladı. 30 yaşındaki forvet ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Fenerbahçe'nin son transferi ise Szymanski oldu. Polonyalı on numara için Fenerbahçe Szymanski'nin kulübü Dinamo Moskova'ya 9.75 milyon euro ödeyecek. Oyuncuya ise 2.5 milyon euro maaş ödenecek. Geçen sezonu Feyenord'da kiralık olarak geçiren 24 yaşındaki Szymanski Feyenord forması ile çıktığı 40 maçta 10 gol, 8 asistlik performans gösterdi.

1689433224063.png

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dzeko dışında transferde fena adımlar atılmıyor bu sezon. Szymanski kağıt üzerinde çok iyi transfer, inşallah tutar.

Defansta Becao ve kalede Livakovic de bitti deniyor. İkisi de level atlatır mevkilerine.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Dzeko dışında transferde fena adımlar atılmıyor bu sezon. Szymanski kağıt üzerinde çok iyi transfer, inşallah tutar.

Defansta Becao ve kalede Livakovic de bitti deniyor. İkisi de level atlatır mevkilerine.
Polonyalı’dan Fena halde Zajc vibe ı alıyorum. Becao için hızı konusunda çekincelerim var.Liva’yı çekmek demek “Muslera effect”etkisi yapar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Polonyalı’dan Fena halde Zajc vibe ı alıyorum. Becao için hızı konusunda çekincelerim var.Liva’yı çekmek demek “Muslera effect”etkisi yapar.
Derken Tadic geldi üzerlerine. Yine bana TOD aldıracaklar galiba. Her lig dönemi takıma ve futbola sövdükten sonra transfer dönemlerinde yine futbol müptelası oluyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
3ü de çok iyi transferler. Konferans ligindeki takımlar arasında en görkemli kadrolardan birine sahip Fenerbahçe. Ç=