Fenerbahçe'de Büyük Şok, Phillip Cocu Görevden Alındı!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Neden Aykut Kocaman dışında? Başarılı birisi, neden olmasın? Ersun Yanal'ı arıyor gözlerim ama zor gibi görünüyor...

Bro nesi başarılı ya yapmayın etmeyin :D
4 sene hocalık yapmış 1'inde şampiyon olmuş 3'ünde Fatih'i izlemiş bi adam oynattığı futbol vasat altı sinsi bi adam Aykut Kocaman. 3 tane yardımcısını takıma bıraktı iddialar ortada bundan sonra Aykut Kadıköy'e sadece Konyaspor hocası olarak gelir inşallah 3.Aykut Kocaman dönemini çekemeyiz.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bro nesi başarılı ya yapmayın etmeyin :D
4 sene hocalık yapmış 1'inde şampiyon olmuş 3'ünde Fatih'i izlemiş bi adam oynattığı futbol vasat altı sinsi bi adam Aykut Kocaman. 3 tane yardımcısını takıma bıraktı iddialar ortada bundan sonra Aykut Kadıköy'e sadece Konyaspor hocası olarak gelir inşallah 3.Aykut Kocaman dönemini çekemeyiz.
İsmail kartal gelebilir @xdragxx yada kemal özdeş @xdragxx

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Gerçekten büyük şok şoklar içersindeyim :F konuyu açan arkadaş futboldan uzak galiba :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gazi eşofmanlarını da al gel Daum reyis. :Z

Özledik valla Daum zamanı Fenerbahçesini. Adam vasat ötesi kadrolarla mis gibi top oynatıyordu. Son hafta giden iki şampiyonluk olmasa şu an dördüncü yıldızı çoktan takmış beşincinin peşine düşmüştük...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Bu şarkı Ali Koç'a gelsin :A 2012'den beri bu forumda bile diyorum Ali Koç başkan olsun diye ama büyük hayal kırıklığı çıktı maalesef Ali başkan. Hatalarının en büyüğü şu taraftarla çok içli dışlı olman başkan. Bak farkında değilsin ama tribe giriyorsun kararları düzgün veremiyorsun neden mi? Çünkü taraftarın kuklası Ali Koç dedirtmezsin sen kendine egon bir Koç ailesi üyesi olarak yüksek ne kadar kabul etmesen de. Sen de biliyordun Cocu'yla olmayacağını eylül ortası ekim başı gibi 2 kere milli takım fırsatı geldi bak iddia ediyorum 2 hafta önceki arada bile göndersen şu Cocu'yu bugün en kötüüü 7 en iyi 5 puan farkla girerdik Galatasaray derbisine alınacak bi galibiyetle de o gazla yarışa dahil olurduk. Hee Cocu'nun iyi hoca olduğunu düşündüysen zaten futboldan anlamıyorsun demektir maalesef.
Bir diğer yanlışın da Comolli bak bu yeni hocayı sakın ona bırakma abicim Ali abim büyük başkaaaaaaaaan Türkiye'de Comolli değil Abdürrahim Albayrak gibi adamlar iş yapıyo getireceksin Volkan Ballı,Hakan Bilal Kutlualp falan rahatına bakacaksın yol yakınken Comolli inadından da vazgeç.
Şu taraftarla arana çizgi çek bak sonra egonla savaş veriyorsun başkan.
Ersun Yanal'a neden yok diyorsun mesela yok diyeceksen neden 2 Haziran'da Aziz Yıldırım'a Ersun'a ayıp ettiniz falan diyorsun kendinle çelişiyorsun.
Bu inatla devam edersen işin zor Ali başkan koskoca bi hayal kırıklığı olarak kalırsın dost acı söyler. Sen çevrendeki şakşakçılara bakma gidişat kötü kendine gel. Futbolun başına Türk hoca getir sportif direktör olacaksa da Türk olsun hatta bence sportif direktör olmasın bile.
Volkan'ı falan sakın affetme şu duygusallığı bi kenara bak boşver taraftarın kuklası desinler taraftar her zaman haklıdır Galatasaray'ı çok kere dipten zirveye taşıyan taraftarı olmuştur nolur sabah uyandığımda artık şaşırt beni.
Sadece Tuzağa düştük

@xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Özledik valla Daum zamanı Fenerbahçesini. Adam vasat ötesi kadrolarla mis gibi top oynatıyordu. Son hafta giden iki şampiyonluk olmasa şu an dördüncü yıldızı çoktan takmış beşincinin peşine düşmüştük...
O Amed sportif e yenilemeseydim iyiydi 2011 de aldatma yüzünden maçı sattı kaptan Mahalle ligi şampiyonluğum var @bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Bi daha çık gel Alamanyadaaan sarı saçlııım mavi gözlüüüüüüm.
Daum keşke gelse Ozan ama Ali Koç yapmaz öyle bişey :D Adamın 2 lafından biri değişim şimdi Daum'u,Ersun'u getiririm hani nerde değişim Aziz'den kopya çekiyorsun derler diye getirmez sırf.
Fenerbahçe cidden bahtsız bi kulüp yaa :D Galatasaray şansı bizde olsaydı şu anda süper ligin en çok şampiyon olan takımı biz en çok şampiyon yapan hocası da Daum'du :(
Ersun Yanal'la ligi domine edecekken adamın da fişini çektiler :D
Bugün ya da yarın Comolli yabancı bi hoca getirir ligi 10.sırada falan bitiririz gibi duruyo.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Daum keşke gelse Ozan ama Ali Koç yapmaz öyle bişey :D Adamın 2 lafından biri değişim şimdi Daum'u,Ersun'u getiririm hani nerde değişim Aziz'den kopya çekiyorsun derler diye getirmez sırf.
Fenerbahçe cidden bahtsız bi kulüp yaa :D Galatasaray şansı bizde olsaydı şu anda süper ligin en çok şampiyon olan takımı biz en çok şampiyon yapan hocası da Daum'du :(
Bugün ya da yarın Comolli yabancı bi hoca getirir ligi 10.sırada falan bitiririz gibi duruyo.
Yerli gelicek Comolli nin haberi yoktu
Yetkiler sınırlandırıldı comollinin semih özsoy aldı

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Banane ya ben de Cocu'nun Fenerbahçesi ile oynamak istiyordum. Yediniz lan hocamı. Bu arada hangi hoca gelirse gelsin bu oyuncularla hiç bir şey yapamaz. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Banane ya ben de Cocu'nun Fenerbahçesi ile oynamak istiyordum. Yediniz lan hocamı. Bu arada hangi hoca gelirse gelsin bu oyuncularla hiç bir şey yapamaz. :A
Eğer ben fenerin teknik direktörü olsam yanmıştı karşı rakipler ben fenerden kötü takımlar yönettim bucayı yendim 50-3
Trabzon 5-5 Beşiktaşı 9-3 yendim
Galatasaray 8-0 Münih 6-5 Yenildim Diyarbakırspor 9-8 4.oldum
Çeyrek Finalde Münih 6-5
YARI FINAL MÜNİH
FINAL MÜNİH
GRUPLARDA BARCELONA ya Yenildim 50-45

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Biliyorum öyle bir şey olmayacağını da işte yaşı ilerlese de en azından bu sezon sonuna kadar çok iyi olabilirdi.

Şu adam gibisini bulamadık. Aykut Kocaman geleceğine yabancı gelsin 10. bitirelim razıyım. Bu sezon zaten şampiyonluk falan hayal ama yeter ki kısır futbolla 0-0 1-0'lık maçlar yerine umut veren 4-2'lik 3-2'lik maçlar izleyelim. İnsanları futboldan soğuttular kaç yıldır.

Şans konusunda da çok haklısın. Aşırı bahtsısız yıllardır. Ben daha küçüklükten hatırlıyorum ya her sene Türkiye kupasında finale kalır kazanamazdık. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Biliyorum öyle bir şey olmayacağını da işte yaşı ilerlese de en azından bu sezon sonuna kadar çok iyi olabilirdi.

Şu adam gibisini bulamadık. Aykut Kocaman geleceğine yabancı gelsin 10. bitirelim razıyım. Bu sezon zaten şampiyonluk falan hayal ama yeter ki kısır futbolla 0-0 1-0'lık maçlar yerine umut veren 4-2'lik 3-2'lik maçlar izleyelim. İnsanları futboldan soğuttular kaç yıldır.

Şans konusunda da çok haklısın. Aşırı bahtsısız yıllardır. Ben daha küçüklükten hatırlıyorum ya her sene Türkiye kupasında finale kalır kazanamazdık. :(
Şenol Çorlu gelir @bazinga